Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Pa kako ti zamisljas da se ti pregovori odvijaju na relaciji Wenger i Griezman?

      W: Đe si ti mali vicešampionu svega?!
      G: Oooo, poštovanje, čika Arsene, najveći stručnjače među gubitnicima!
      W: Ajde, derane, ne kaki, nego, reci mi, jel ti dosadio onaj ciganluk tamo na Pirinejima?
      G: Ma nije problem u Pirinejima, nego, brate, Dijego ima tešku ruku i gadnu narav, preventivno nas bije prije svakog treninga, ćaća me nije toliko tukao!
      W: He he, Simke stara škola, lijepo vas je dotjerao. Nego, dođi ti kod čika Arsena, biće i para i žena i dobrog provoda. London je ovo, sine, centar svijeta!
      G: Uz dužno poštovanje, profesore, ne bih ja kod Vas, realno su mi veće šanse da nešto osvojim ovdje.
      W: Ne kontaš ti to, mali. To je tako možda trenutno, ali mi gradimo tim, imamo tvog jarana Kosa, imamo Mesuta, Aleksisa, doveli smo Čaku prije neki dan. Ozbiljan tim se pravi, samo ti fališ!
      G: Eeej, Čaka vrhunski, igrao sam protiv njega na euru, momak je prespreman! Al bez obzira, fali vama ono nešto, bojim se propasti lične ako dođem tamo.
      W: Fališ ti, konjino! Ide plata 130 h, ma 150, svoji smo! Ovdje šarni pa ću ja poslati nekog da završi to u Madridu.
      G: Nemojte, čika Arsene, neugodno mi je. Ne bih stvarno.
      W: Ma hajde, šta se prenemažeš ko seoska mlada, samo potpiši i nemaš brige.
      G: Ne bi, ne bi...
      W: A jebo ga ti...

      15 dana kasnije ...

      W: Jesi se predomislio?
      G: Nisam
      W: pih ...

      10 dana kasnije ...

      W: Hoće li to premišljanje?
      G: Zdravo, Arsene, kako ste? Nisam, uopšte ne razmišljam o odlasku. Niti kod Vas, niti bilo gdje.
      W: Jesi čkapi ...

      5 dana kasnije

      W: Pozdrav, mali! Evo baš pričam Giroudu kako razmatraš mogućnost dolaska kod nas, i on se raduje, i mali Kokelan, ma svi!
      G: Koji Kokelan?
      W: Ma nebitno. Da pošaljem ja ugovor faksom?
      G: Aman, čovječe, neću potpisivati ništa!
      W: Jebem te tvrdoglava ...

      2 dana kasnije ...

      W: Halo! Antoane?! Halo

      dan kasnije...

      W: Halo! Antoane?! A lika, šta mu je s telefonom?!
      Last edited by Ves; 30-07-16, 13:52.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Hahahahahaha!!!

        Arsene, svaka ti se licno dala! 😁

        Comment


        • Arsenal manager Arsene Wenger has been speaking to the press during their USA tour and had his say on the transfer market.

          “I buy players that I feel can strengthen our team. Today, you have to be very strong inside the club when you are responsible, not to just buy to buy. There is always a wave of opinions, and people are better informed today than all the players.

          "They always tell you to buy and then when you ask who to buy they become much shorter, because if you look at the market in Europe there is a lot of money available but not many players that really strengthen the teams.

          “And if you look at who is spending the most in Europe, they are not the teams that won the leagues in Europe. The global investment of all the clubs around us didn’t stop Leicester winning the league.

          "So we have to focus on our quality, try to strengthen our team. There were 18 team below us last season. Next season we have to try and make sure it is 19 teams.”
          http://www.arsenal.com/news/news-arc...ransfer-market

          Comment


          • http://www.skysports.com/football/ne...ack-conversion

            Meni se baš, ali baš sviđa ta odluka što su ga odlučili prekomandovati u CB. Veći dio prošle sezone je odigrao tu, ima apsolutno sve predispozicije modernog štopera. Samo neka uči.

            Comment


            • W: Pozdrav, mali! Evo baš pričam Giroudu kako razmatraš mogućnost dolaska kod nas, i on se raduje, i mali Kokelan, ma svi!
              G: Koji Kokelan?
              W: Ma nebitno.
              Ovde sam pustio u gaće.
              sigpic

              Comment


              • Gabigol

                https://vine.co/v/5AWbmEpFH5w

                Comment


                • Arsène Wenger confirms that he's trying to sign a defender before the start of the Premier League season.

                  Comment


                  • A napadača i krilo jel planira dovodit?

                    Comment


                    • Arsene Wenger defends Arsenal transfer policy as club toils over new defender and striker

                      http://www.skysports.com/football/ne...er-and-striker

                      Comment


                      • Arsenal could make a shock £16million bid for West Brom's Jonny Evans

                        He he he <3
                        sigpic

                        Comment


                        • 0:55 ...

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Odlična je pesma od Dare Bubamare - Džoni....



                                ....Evans.

                                Comment

                                Working...
                                X