Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Ziru ima sad da bude naj strelac turnira i sta ce nam onda novi napadac jel te ozb.sve manje opcija..Ako dodje Lakazet koji se nigde ni ne spominje nece biti napredak ebem li ga ne znam ni sam.samo nisam ocekivao Vardi da nas napusi
    sigpic

    Comment


    • Činjenica je da ti više od 2 napadača za ovu formaciju koju igramo ne treba.Što se manekena tiče jesmo ga svi pljuvali ali budimo realni čovek je bio starter na EP nije savršen ali nije ni toliko loš koliko pojedinci pričaju. Uopšteno ta pozicija je takva da ne možeš stalno da igraš na jednom te istom nivou retki su ljudi koji to mogu. Junajted i Čelsi su dovodili Falka-a koji je čovek dominirao pa se obrukao , Kosta prošle sezone je bio možda i lošiji od manekena , prosto ne treba toliko forsirati tog napadača , to je pozicija gde je sreća presudan faktor .

      Glavni problem prošle sezone je bila odbrana , tojest nedostatak kvalitetnih štopera i nedostatak desnog krila . Koliko puta smo igrali utakmicu gde je lopta 80% napada bila na levoj strani terena gde je bio Sančez i prosto timovi zatvore tu poziciju i mi nemamo rešenje .Mučili smo se sa tim desnim krilom gurali Remziku koji je defanzivno zatvarao ali je ofanzivno bio nigde , furali Ivobija,Oxa ali to su sve polu krila nisu world class igrači kao što je Sančez. Vezni red smo dobro pokrili stvarno imamo raznorazan spektar igrača i za ofanzivne i defanzivne utakmice ali zato na desnom krilu imamo polu igrače poput Volkota koji ne može da izgura pola sezone bez povrede, Oxa koji je defanzivno katastrofalan i Iwobija koji nije stasao kao fudbaler .

      Odbrambeno ću samo reći da Mertezaker nije čovek za naš tip igre . Prosto ne može da igra visoku defanzivnu liniju sa njegovom brzinom prosto ne može.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Slažem se u potpunosti sa Gangarom! Da nam je Welbz zdrav verovatno ne bi ni razmišljali o nekom dodatnom napadaču. Prvo mi odbranu da zapusimo, jedan vrhunski CB mora da dodje tu nema dileme. Pa onda dovesti nekog spica ili desno krilce sta bude dostupnije ali da ima taj potreban kvalitet. A ostatak cemo da zapusimo sa ovim sto imamo. Steta sto nismo rešili jos neki transfer pre eura. Iovako smo odradili ogroman posao sa xhakom i sad smo mirni. Jos 2 pojačanja ocekujem do kraja prelaznog koji još uvek zvanično nije ni počeo
        Last edited by krele90; 23-06-16, 13:29.

        Comment


        • Prioritet podjenako moraju biti CB i napadac,cak dolazimo u situaciju bilo kakav,al napadac mora doci,odbrana donekle je i izgurala sezonu kao sto i br.primljenih golova pokazuje i kakvu sezonu su samo imali Belarin,Monreal,Koss i Ceh(osim par bitnih kikseva koji ne smeju da se desavaju) dok u napadu nismo mogli da zatvorimo utakm.kod vodjstva 1 0 ili uopste da povedemo pre 60min.a toliko prilika je stvoreno,konkurencije mora biti na svim poljima al pogotovu napred gde se resevaju tekme..
          sigpic

          Comment


          • Italijani javljaju da je meta Jovetic,ja sam pored Arsenala veliki navijac i Partizana,bio mi je omiljeni igrac u Partizanu,gde god je igrao pravio je razliku cak i Man Sitiju kad je ulazio sa klupe,mislim da bi se odlicno uklopio,a tu su jos mali Vietto,Morata,Jensen,Lukaku,Lakazet,svidja mi se onaj mali crnac sto igra za Svajcarsku u napadu,ima opcija Vengerica samo sada mora da odresi kesu.

            Comment


            • Možda i grešim, meni se čini da prelazni rok još nije ni počeo ali je završen za nas, to nam je što nam je.

              A povezivaće nas sa "milion" igrača...
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • http://www.skysports.com/football/ne...er-sky-sources
                sigpic

                Comment


                • Ja kolko znam on se izglda usrao u gace kad je bio u Colneyu. Valjda pomislio mozda je ovo ipak prevelik zalogaj za mene.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja kolko znam on se izglda usrao u gace kad je bio u Colneyu. Valjda pomislio mozda je ovo ipak prevelik zalogaj za mene.
                    Došao čovek iz šampionskog tima, najbolji igrač lige uz to, video tamo jebenog Oxa i pomislio "ovaj dečko ovde pripada, ja ne". I onda sav taj pobednički mentalitet koji zrači iz profesora je dovelo da konačno prelomi i kaže "ovo je preveliki zalogaj za mene".

                    Spoiler
                    A možda je i pomislio da on tu ne pripada iz sasvim suprotnih razloga.

                    Comment


                    • Čovek je prešao šest nivoa takmičenja za šest godina. Ne postoji preveliki izazov za njega.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izgleda Krichowiak iz Seville ide u PSG, tako da oni mozda ni nece ici po Kantea, eto sanse za Wengera.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by CALE View Post
                          Italijani javljaju da je meta Jovetic,ja sam pored Arsenala veliki navijac i Partizana,bio mi je omiljeni igrac u Partizanu,gde god je igrao pravio je razliku cak i Man Sitiju kad je ulazio sa klupe,mislim da bi se odlicno uklopio,a tu su jos mali Vietto,Morata,Jensen,Lukaku,Lakazet,svidja mi se onaj mali crnac sto igra za Svajcarsku u napadu,ima opcija Vengerica samo sada mora da odresi kesu.
                          Lukaku - skup
                          Lakazet - Gignac i Giroud ispred njega u timu Francuske
                          Jensen - Chamakh
                          Vietto - nema mjesta u Ath. Madridu (bolje da igra onda Joel Campbell)
                          Morata - u Real Madridu
                          Embolo - Yaya Sanogo
                          Jovetić - prop'o

                          Bolje da i ne dođe niko nego neki od ovih
                          sigpic

                          Comment


                          • Pred Joveticem i Lacazettom je vreme tek su 25 godina i tek treba da pokazu koliko vrede, kad bih se dovodio napadac definitivno jedan od njih dvojice, mada vise preferiram Lacazetta. To sto su Giroud i Gignac u reprezentaciji pre njega ne znaci nista, i Dier je u reprezentaciji pre Wilshera pa ne znaci da je Dier bolji.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Nije sve u godinama Topdzija , Pročitao sam i ja pre neki dan vest za Jovetu ali nisam nešto obraćao pažnju bukvalno su nas dve godine mediji povezivali sa njim i bum eto ga u Sitiju tako da mi se smučila cela ta priča.

                              Što se tog napadača tiče čudi me da niko ne pokušava da dovede Vargasa koji se bukvalno smuca po mediokritetskim klubovima. I na ovom kupu dominira plus mu je Sančez ovde mislim da bi bio dobra opcija za tu rotaciju sa manekenom.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Mauro Ikardi....jedan od onih "milion" što sam pominjao...
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X