Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni i dalj nema logike da ide po krilo prije stopera i napadaca. Tako da je sasvim realno da dovede Mustafija i Lakazeta i tako zaokruzi prelazni.
    sigpic

    Comment


    • Ja vise ne smijem komentarisati Arsenalove transfere.

      Veso mi zabranio
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja se zezam, bas me briga da li igraci mog tima pevaju albanske, ove ili one pesme. Dok pobedjuju, ostavljaju sve na terenu,bore se za dres, sve ok. Kapiram da bi svako tako trebalo da gleda.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ja vise ne smijem komentarisati Arsenalove transfere.

          Veso mi zabranio
          Komentarisi boli te neka stvar ko im je kriv sto preozbiljno shvataju stvari koje ti usnis da ce se desiti .
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Komentarisi boli te neka stvar ko im je kriv sto preozbiljno shvataju stvari koje ti usnis da ce se desiti .
            Dobro jebiga, fulam ja cesto.

            Al nije sad da nisam pogodio dosta.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ja vise ne smijem komentarisati Arsenalove transfere.

              Veso mi zabranio
              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Mustafi i Mahrez.

              -aki sources
              Na svaki svoj post dodas ovo najbitnije i nastavljas u svom stilu.

              Comment


              • Mene samo interesuje kako ce te me sankcionisati ako dodje Mahrez?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Samo klasa dolazi u obzir.

                  Comment


                  • Ne kontam ja samo šta ti pogadjaš , jedini ovde od topnika pratiš izvore, šta onda treba da kaže Vladan koji 24h, 7 dana u nedelji kači i kopira sve živo

                    Nikad čovek ni jednu reč nije reko, ne hvali se
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Jesi me ubjedjivao od marta prosle godine do 5 dana prije nego sto ce preci Ceh da nema sanse da predje?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • čekaj o čemu mi pričamo čoveče, ja ti kažem da niko od tvojih ne prati izvore a ti dodješ ovde i hvališ se samo

                        ajde spinuj još malo

                        kao kad bih ja sad ćutao, da ne kačim nijedan tvit i onda da se hvalim, ne znam dal ima nešto bednije od toga
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Kacim ja i twittove.

                          Ali 95% stvari koje kazem su moje misljenje.

                          Jebes ti te izvore od kojih se najbolji naljutio i nece nista da posta na tw, drugi ubode par, ostali veze nemaju. I imas Horse koji zna samo za informacije oko medicinskog jer imaju direktan izvor u Colney-u.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Aki procjenjuje i prati trziste i na osnovu tih informacija da svoje misljenje. Isto kao kod izbora kad se odrade procjene na osnovu vrlo malog uzorka, tu maltene nema greske. E zasto Aki nista ne pogadja ne znam, slaba mu formula.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da be, mnogo teško, s obzirom na to koliko pratiš dešavanja u klubu što uopšte ne dovodim u pitanje, imaš prednost u odnosu na ostale forumaše, pa ispada da si dar od Boga

                              Ali što jes jes, nigde u pravilima ne piše da je zabranjeno da se neko hvali ,tako da podrška od mene
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Problem generalno s Arsenalom je taj da imas faktor tajnosti koji je nenormalan i faktor Wenger.

                                Dva faktora od kojih ne znas koji je gori.

                                Jos sam i dobar sa predikcijama. Ono kad je Ozil dolazio potrefio sam 3 dana ranije Wade-u napisao na fb, potrefio sam Ceha i Xhaku. Fulio sam dosta vise, al jebiga.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X