Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao sam ja da ce rasturit. Al nit igraju dijamant, niti igraju s Wilsherom. Njihova igra ne postoji. Imali su sut svakih 18 minuta, odnosno 5 suteva sve zajedno. Ne znaju dje odaraju u ovoj formaciji. Al dobro samo Woj zna zasto mu je Dier glavni kreator igre.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Last edited by Lord Gangarić; 21-06-16, 00:01.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Miljenik gol i 2 asistencije na Euru, ostali?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ma ljudi kažu nema Ramsey više mjesta u prvih 11 Arsenala



          U free roli je uvijek kidao i uvijek će kidati. Ne može biti organizator i nosilac igre, da se samo oko njega vrti i da vuče ekipu, jednostavno nema baš sposobnosti za to, ali kad mu se da sloboda jedan je od ubojitijih veznjaka.


          Alexis - Ozil - Ramsey
          --- Xhaka - Santi---

          Još ispred neki mobilniji napadač i deri džigare!
          Last edited by Mario14; 21-06-16, 12:13.

          Comment


          • Samo bih ja voleo vise da ga vidim po levoj nego desnoj strani.

            Comment




            • Evo Remzike u inat meni sa vjerovatno najboljim individualnim performansom do sadasnjeg dijela prvenstva. Payet i on su tu u pet deka, ne mogu da se odlucim ko je bolji bio.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • On je meni na krilu delovao odlično onaj jedan deo prošle sezone dok se nije povredio. Ma remzi je ♔! Samo njegov dres bi uzeo od igrača arsenala

                Comment


                • Izgleda da se odustalo od Mikija i okrenulo se Draxleru. Ono generalno 40m eura za njega je previse.

                  #akiWhispers
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • U svijetu u kojem Troj faking Dini kosta 40+ miliona eura onda nije previse 40 za Mikitarjana pa neka je u poslednjoj godini ugovora. Po strani sto ja mislim o njemu i igranju po desnom krilu, Borusija je ovdje potpuno u pravu sto ne odustaje. Mogli su i 50 traziti lagano.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kockaju se ili ce dobiti sto traze ili ce otici za dz.

                      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne vjerujem ja da ce on donijeti istu vrijednost kao Alexis koji je toliko kostao.

                        Draxler je slican igrac, slabiji generalno u vecini segmenata, ali mladji i mislim da bi bio jeftinija varijanta, mozda bi i cak vise legao Arsenalu nego Miki, ne znam bas nisam ga gledao previse ove sezone. 2-3 puta u LP i ovo sad za Njemce.

                        Mene interesuje sta je Mahrezom, ako ce on da ide da kolika ce cijena biti i gdje bi isao. Ako ce ici on za 40-50m eura njega uzeti definitivno prije Mikia.

                        Ali Troj Dini ne vrijedi ni 15m funti, i ne znam koji je kurac Ranijeriu pa hoce onog buzdovana da dovede.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mogu sebi to da priuste u ovom trenutku jednostavno. Dati ga za 20 miliona je presmijesno, posebno sto imas klubova u PL koji ne znaju sto ce od para i 40-50 miliona eura im nista ne znaci. Nece ljudi da daju jednog od najboljih igraca ispod cijene. Dostupan je, zna se cijena, ako ti treba isplatices koliko ti traze. Nema opravdanja jednostavno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aki varas se ako mislis da Draxler nije na cijeni. Nece ga Wolfsburg pustiti ispod 50+ mil u to sam siguran.

                            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                            Comment


                            • Draksler je ako se ne varam placen 40 miliona eura, Volfsburg posle Bajerna najbogatiji klub u Bundesu, cvrsto imaju igraca pod ugovorom, sanse nema da nece zaraditi na njemu, znaci racunaj 50 miliona eura minimum.
                              sigpic

                              Comment


                              • E nek se jebu vala. Ne vrijedi on te pare tolke. Onda dat za Mahreza 60m jer on zaista vrijedi te pare i kraj.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X