Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Zasto nije isao dati 60 miliona za nesto sto kosta 40m?

    Jel ti odes u prodavnicu i kazes onoj teti tamo, e daj mi ovaj sok od dva eura, al evo tebi ipak 4 eura iako pise da kosta 2 eura? Jel to uradis ili platis 2 eura?
    Kod nas se ne placa u eurima

    Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Pojedini ljudi moraju da skontaju da igrači poput Artete,Rosickog i sličnih moraju biti u klubu i to čisto kao zamene u slučaju da se prvotimac povredi. Ne može ti ceo tim biti napravljen od super star igrača prosto mora se održavati taj neki balans u timu , kakvi god da su bili imali su i fantastične sezone evo na primer sam Rosicki koji nas je bukvalno izvukao iz gov*na pre par sezona kada je odigrao zadnje 3 utakmice u sezoni maestralno i bukvalno nam obezbedio top 4 .

    Prosto ne mogu ti biti sami Ozili i Sančezi u ekipi moraš da imaš i te malo lošije igrače koji će hteti da sede na klupi i prihvatiti da čekaju svoju šansu.
    Razumijem ja to, ali koga oni mogu zamjenit ovakvi? Rosicky stalno polomljen prosle i ove sezone, Arteta takoder. Arteti se pisalo proslo ljeto da zbog ozljede ligamenata il tako necega ne moze vise igrat ozbiljan nogomet.

    Vidjeli smo kako je fantasticno odigrao ono sto je igrao kad je mjenjao prvotimce. Kosta nas bodova u LP i Premu.

    Comment


    • Wenger mora dovesti vrhunskog DMa - Wenger sa Granitom gomila igrače na poziciji, a odbrana i napad škripe

      Wenger škrtari na transferima i neće da preplaćuje igrača - Wenger preplatio Granita, poludio matori, pogazio sopstvene principe

      Wenger ne produžuje ugovor iskusnim igračima, uništava ekipu stalnim podmlađivanjem - Wenger produžuje ugovore raspalim Arteti i Rozickom

      Wenger nema plan B, nema klupu, kratak roster, ubiše nas povrede - Wenger gomila igrače, gdje će svi igrati?

      Wenger lijevo i Wenger desno su likovi koje ste sami kreirali. A suštinski, nije samo ideja beskonačnosti i savršenstva nedokučiva za ljudski um, biće da je to slučaj i sa fudbalskom filozofijom Arsena Wengera. Ajde dobro, možda ga kapiraju saradnici i poneki kolega. Vi s foruma svakako ne. Msm, mi s foruma. Samo što sam ja, sve mi se čini, jedini koji kapira da je to tako.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Kiker upravo objavio da Arsenal mora brzo da zavrsi Granita jer i Siti ulazi u pricu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kiker upravo objavio da Arsenal mora brzo da zavrsi Granita jer i Siti ulazi u pricu.
          Sta mislis nakon mjeseci dogovaranja oko 24m funti, sto je jutros izasla cifra od 50m eura?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mislim da ako mu treba, treba to brzo da zavrsi jer ako je Gundo teze povrijedjen Pep ce traziti zamjenu u Bundesu i Sitiju te pare nista ne znace, a nema mnogo takvih igraca kao Granit, pritom treba DLP i Vengeru i Gvardioli. Samo mi je problematicno to sto Venger placa tih 50 miliona, to bas nije njegov stil. Juce Bajern zavrava Sancesa za 35+45, danas Venger daje 30+20 za Dzaku, neki novi momenti
            sigpic

            Comment


            • Zavrseno je to odavno, moj Vladane. Nema tu sta City traziti.

              Ceka se ovi da nadju zamjenu pa da se ozvanici.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Wenger mora dovesti vrhunskog DMa - Wenger sa Granitom gomila igrače na poziciji, a odbrana i napad škripe

                Wenger škrtari na transferima i neće da preplaćuje igrača - Wenger preplatio Granita, poludio matori, pogazio sopstvene principe

                Wenger ne produžuje ugovor iskusnim igračima, uništava ekipu stalnim podmlađivanjem - Wenger produžuje ugovore raspalim Arteti i Rozickom

                Wenger nema plan B, nema klupu, kratak roster, ubiše nas povrede - Wenger gomila igrače, gdje će svi igrati?

                Wenger lijevo i Wenger desno su likovi koje ste sami kreirali. A suštinski, nije samo ideja beskonačnosti i savršenstva nedokučiva za ljudski um, biće da je to slučaj i sa fudbalskom filozofijom Arsena Wengera. Ajde dobro, možda ga kapiraju saradnici i poneki kolega. Vi s foruma svakako ne. Msm, mi s foruma. Samo što sam ja, sve mi se čini, jedini koji kapira da je to tako.
                Skrtari tamo gdje ne treba, a gdje ima bolje pa vjerojatno i jeftinije opcije sutne gomilu para. Produzuje ugovore igracima za koje je jasno da ne mogu vise nista ozbiljno ponudit timu, a nekih igraca se rjesi olako iako eksli cak i mogu nesto pripomoc kad zatreba.

                Gomilat igrace istog profila ne znaci dugacku klupu, vec limitiranu i jednolicnu klupu. Ili je mozda ok da na klupi sjedi pet veznjaka, a nema krila i proper zamjenu za napadaca i slicno.

                Comment


                • Comment


                  • . Spominjali su 3-6, ovo je katastrofa. Znaci cijelu iducu sezonu je out, mozda tek pred kraj uspije zaigrat nesto. Ajme pa kud bas njega.

                    Comment


                    • Koliko je ove godine utakmica skupio?

                      Comment


                      • Samo mi nije jasno kako je uspio casicu da sjebe
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Koliko je ove godine utakmica skupio?
                          Svega 15.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Samo mi nije jasno kako je uspio casicu da sjebe
                            Onako po slow motionu tokom tekme sam imao dojam kao da je donja polovica koljena otisla u jednom, a gornja u drugom smjeru. Odvratna ozljeda.

                            Comment


                            • Da, ali tu ode meniskus.

                              On je uspio da pokida meniskus i osteti casicu. Mislim gdje ces vise lose srece, stvarno ne razumijem.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sad kad je ovaj out ziher nece prodat Walcotta

                                Comment

                                Working...
                                X