Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos cemo mi i moliti Vengera na kraju sledece sezone da ostane Neka dodje Vardi, bar da se sprdamo i uzivamo u utakmicama. Izgleda da je i Ranijeri juce rekao da je istina ovo za Vardija. Ne znam da li je neko od vas napisao, ali pokusavaju da zavrse preko vikenda jer Engleska repka putuje za Francusku u ponedeljak.

    Comment


    • Sutra je navodno zakazan medicinski, ali to je veoma jednostavno izvesti jer je repka bazirana u Arsenalovom trening centru
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja sam počeo da navijam kao klinac 96. godine, tad se više vežeš za nekog igrača nego za ekipu. Voleo sam mnoge u arsenalu, Berkampa npr.

        I brzi i lepršavi stil koji je Vengerica razvio.

        Ali pored toga, bilo je tu karaktera koliko hoćeš.

        Sad smo stvarno ostali bez toga i mora nešto da se menja.

        Ludi Vardy jeste korak u tom smeru...
        Last edited by Ray; 04-06-16, 16:54.

        Comment


        • Moze Wenger pretvorit sutra vodu u vino, za mene je zavrsena prica.

          Comment


          • Henry, šta se tebi i startu svidelo kod arsenala, bilo bi lepo čuti (verovatno mnoge zanima, mene iskreno )

            Comment


            • Originally posted by Ray View Post
              Henry, šta se tebi i startu svidelo kod arsenala, bilo bi lepo čuti (verovatno mnoge zanima, mene iskreno )
              Ja sam uz Arsenal od sezone 06/07, prije toga nikad nisam predano pratio strani nogomet, navijalo se za Dinamo Zagreb i gledalo NBA. Za Arsenal je kriva Fifa 07 i igranje umrezeno s prijateljima u srednjoj skoli. Imali smo starog profesora koji nam je dao da radimo kaj hocemo pa bi dupli sat informatike igrali Fifu . Ja sam bio lijen i htio odmah igrat, a Arsenal je uvijek ispadao prvi na Fifi i tako stiskao enter i uvijek igrao s njima.

              U to vrijeme je kod nas RTL televizija i jedno vrijeme Nova tv pocela pokazivat tekme Prema i tako ja zapazio njih, ujbte evo ovih sto ja igra s njima . Krenuo ja to malo bolje pratit, zadnja sezona Henryja, gledalo se neke srotne flash streamove i pazilo na potrosnju neta jer nisam tad jos imao flat net. Igrali momci atraktivno, bilo puno golova, trke, gust za gledat i tako ja poceo. To je bila prva sezona na Emiratima, bilo je nekih ludih tekmi, najvise u sjecanju ostala ona kad je Henry glavom poravnao protiv Uniteda...
              Decki su se borili, atraktivno igrali, bilo je i dosta poraza, ali je trud bio prisutan, glave nisu bile dolje.

              Znaci party sam propustio, dosao na zalazu Henryjeve karijere u Arsenalu, Invinciblesi su bili samo jos u tragovima.

              Od sezone 2009/2010 i uzimanja flat interneta mislim da sam mozda tek par tekmi propustio zbog obaveza. Znao sam da navijam za njih onog trena kad sam napucao loptu i razbio televizor u sobi nakon sto smo ispali od Liverpoola u knock out fazi LP. U jednom trenutku Walcott sprinta preko pola terena, Adebayor zabija za prolaz, par trenutaka kasnije Liverpool ima penal. Od tog dana ne mogu smislit Liverpool.

              Dva puta sam prosao taj put od delirija do razocaranja u par minuta. Zbog Liverpoola u LP i zbog Turske na Euru 2008.

              Povijest sam nadoknadio snimkama utakmica koje su se raznim cudima nalazile po internetu, procitalo se knjiga koje se moglo nac, autobiografija, nakupilo se season revieowa, upoznalo s Premiershipom i njegovom povijesti, znakovitim dogadajima itd. Evo jos mjesec, dva i bit ce desetljece kako sam uz Arsenal. Od rivala kao sto rekoh mrzim iskreno samo Liverpool, bas mi se ono gadi klub..

              Uz klub me najvise povezala sezona 2011/2012, najemotivnija i najluda sezona od kad pratim Arsenal. Te sezone se pizdilo, depresivna stanja, emocije, delirij zbog pobjeda nad Chelseaom, onaj ludi skoro pa i povijesni povratak protiv Milana itd. Fale mi ta vremena, Arsenal je vec dvije sezone kod mene u nekom razocaranje modu, otpisao sam managera kojeg sam nekoc grcevito branio i volio, razocarao se u neke igrace itd. Sanjam neka bolja vremena.
              Last edited by Henryj; 04-06-16, 17:39.

              Comment


              • U bre, pa ti propustio najbolji deo Arsenalove istorije Samo da znas kako ste bili gotivni od 1999-2007. Leprsava, direktna i brza igra sa gomilom gotivnih igraca. I onda... Wenger izlapi totalno

                Comment


                • Bilo je gust gledat 2007/2008, meni osobno smo tad igrali najbolji nogomet od kad ja pratim, a cak i dio 2008/2009, poslije toga je krenulo tesko silovanje lopte i setnja u gol sto je trajalo do 2011/2012 sezone i bilo muka i frustrirajuce za gledat.

                  Comment


                  • Dragi Proto ekipa iz 98. je bila najjaca Arsenalova ekipa ikad. To sta je Bergkamp tada radio je bilo bolesno.



                    Bolest sta su oni radili.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sta ti njemu pricas,pa ti si se 98 kupao u lavoru
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Sta ti njemu pricas,pa ti si se 98 kupao u lavoru
                        Jest, al sam pregledao sezonu u kompletu skoro sve tekme. Bergkamp bozanstvo bio.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Sta ti njemu pricas,pa ti si se 98 kupao u lavoru

                          Comment


                          • Vardy gotov.

                            Miki sljedeci.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Gazeta kaže da je ipak u pitanju 38 mil €, prema onome što im je navodno sam Ranieri rekao, poludeo Venger...
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Fulila je Gazzeta. Otkupna mu je 18m funti. Sto je smijesna cijena za njega.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X