Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vaš domaći je i Mario Mandžukara.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Vaš domaći je i Mario Mandžukara.
      Poznatiji kao drvo vrhunskog kvaliteta. Mogao bi uskoro da postane kakav ormar, naravno, vrhunskog kvaliteta
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Vaš domaći je i Mario Mandžukara.
        Je, takoder fajter, samo ako si ih ikad gledao obojicu Mandzukic je sto se tice opceg dojma za Olica Maradona

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Dragi su mi takvi igraci. Imamo mi jednog domaceg slicnog, Ivica Olic, cuo si za njega sigurno. Covjek je bio blago receno katastrofa kad si ga gledao, ono sjedis i mislis si jebote kako je takav antitalent uspio u nogometu. Traljavo vodi loptu, izgleda kao da mu nije mjesto na travnjaku, sav neki drven, nema finesu, ali lik je bio borac i zato su ga ljudi voljeli.

          Nije odustajao, trcao je k'o lud, borio se za svaku loptu, a to su mnogi cjenili. Igrao covjek dva finala LP, osvojio titule par liga, a kad si ga gledao pitao si se na koju foru i onda lik krene u sprint od 50 metara da uzme loptu nekom igracu na drugom kraju terena, izbije je i doda suigracu pa natrag sprint prema protivnickom golu.

          Prosla su vremena kad sam slinio na driblere i fine igrace, danas zelim fajtere pa makar lik bio kramp teski, ako ima srca i pokaze da se bori za dres i klub kod mene ima plus.
          Volim ja igrače koji znaju s loptom. Generalno, više volim supertalentovane fudbalere nego li kojekakve vrhunske profesionalce i radnike, ne ostavljam tu prostora za bilo kakvo moralisanje. Ali, taj karakter, ma kakav da si profil, toga zaista nedostaje. Muka mi je od toga kako Arsenalovi igrači izgledaju, kako se oblače i ponašaju prije svega van terena. Obeshrabruje. Ne znam ja koliko ko ovdje ima godina i na šta je navikao, ali ranije se, brate, znalo ko igra fudbal a ko je član backstreet boysa. I ovdje se ne radi o mojim predrasudama. Ovdje je riječ o golemom samoerotizmu i nedostatku te strasti, ne za fudbalom, za *ebenom pobjedom! Razumijem ja da su to dječaci i ljudi koji su život posvetili fudbalu, jasno mi je da bih se smorio nakon 2 minuta razgovora sa većinom profesionalnih fudbalera, ali daj da ti životni poziv bude u centru pažnje, a ne kako ćeš to iskoristiti za ličnu promociju!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • To i meni fali, nasi igraci danas kad spuse neki veci derbi, kao da si im rekao dobar dan, ni mrve tuge na licima, ni mrve samokritike, u izjavama poslije tekme iste napamet naucene forice o ucenju iz gresaka, bit ce bolje drugi put, prica mirno....

            Prije par sezona su igraci bili u soku nakon poraza, to je u glavi imalo zacrtano osvetu u slijedecem derbiju, nije spavalo nocima. Sto je rekao Shearer jednom tamo pocetkom sezone u MOTD-u da mu Walcott izgleda kao lik koji nece probdjet noc nakon fulanog zicera i da zato nikad nece bit velik napadac i igrac. Nazalost kod nas u Arsenalu je trenutno jako puno Walcotta, ekipa samo odmahne rukom i pravac twitter/instagram. Mene sram da vidim igraca koji je dosao iz rivala i samo je jednu sezonu ovdje kako se ljuti na poraz i vice na terenu (Cech) i sramno mi je vidjet da samo jedan igrac radi pressing na protivnike dok ostali stoje i onda razocarano siri ruke jer ga nitko ne prati (Sanchez).

            Hocu vidjet u dresu Arsenala karaktere, fajtere, totalno me zaboli vise za rezultat i trofeje, fali mi onaj stari osjecaj kad sam skakao iz stolca na igru ili kad su se sibali s igracima Chelsea u finalu liga kupa. Postao sam totalno ravnodusan kad gledam nase utakmice, ne moze ovo vise ovako.

            Radije bi Europa ligu i finish van top 4 samo da vidim neki zar, da im je stalo, da se mogu stat uz taj tim i rec ovi momci su dali sve. Dopizdili su mi twitter statusici ovih manekencica i poruke navijacima iza kojih ne stoje, koje nisu pisali.

            Comment


            • Nepobedivi su imali samo takav karakter skoro pa svi,Zilbrto,Viera,Ljunberg,Kembel,Ture,Parlor..da dovedemo jos jednog borca na CB i bice to prava ekipa.
              sigpic

              Comment


              • A dje ti je Leman u tim karakterima. Covjek koji je Bregkampu i Henryu lupao samare zbog defanzivnih gresaka
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Naravno i Leman... Pa i Kion je bio tu samo nije igrao mnogo,on je lud bio
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Poznatiji kao drvo vrhunskog kvaliteta. Mogao bi uskoro da postane kakav ormar, naravno, vrhunskog kvaliteta
                    Više bih ja voleo, ali iskreno, da mi u špicu igra Olivije nego Mario Mandžukara, no jbg. Btw. 13. jul kreće Suits.

                    Originally posted by Henryj View Post
                    Je, takoder fajter, samo ako si ih ikad gledao obojicu Mandzukic je sto se tice opceg dojma za Olica Maradona
                    Naguziše nas (Srbiju) ne tako davno, kada je našu (sprsku) repku vodio Pils Lajt "Stvarno najbolje" ta dva drveta u tandemu u špicu.

                    Sa druge strane veliki mag među trenerima krenuo sa Šćepakadabrom u napadu, Ivanom Radovanovićem prevarom u veznom redu i onda sa klupe ubacio Alena Stevanovića zvanog mesta nemam ni u Partizanu.

                    Au kad se samo setim krene nešto da mi se komeša u stomaku.

                    Comment


                    • Inace jadni ovi Lesterovi navijaci uzeli da hejtaju Vardyevu zenu na twiteru. Sta ce bit kad im i Kantea otmemo
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • @Henryj objasnio! I ja sam rekao sinoć da me najviše pali u vezi ovog transfera to što znam koliko je prgav igrač i kakav je borac i koliko nam takvih igrača fali. Od ovih ostalih može jedino Jack uz njega, apsolutno su isti, a i Xhaka ima jednu veliku dozu tog karaktera. Još kad bi neki dobar štoper sa takvim karakterom legao, to bi bilo savršeno.

                        Comment




                        • Haha
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Barcelona technical director Robert Fernandez : "He [Hector Bellerin] doesn't want to return to Barcelona. Luis Enrique and I know what to do [this summer] but we will not make it public."
                            Ovo je kljucno, jer otkako znam za Hektora on govori da ga ne zanima da se vraca u Barselonu, za razliku od Fabregasa koji je uvijek govorio da bi volio jednog dana da se vrati.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • I Ves i Henry su lepo rekli. Slažem se 100% sa pričom o karakteru, ne mogu više da prepoznam Arsenal (a ni sebe dok se pitam za šta ja to navijam).

                              Prosto se pogubi čovek kad se ekipa pretvori u nešto iza čega ne možeš da staneš.

                              Bilo bi interesantno čuti zašto je svako od nas počeo da navija baš za Arsenal posle ove priče, jer zbog ovoga danas svakako nije.

                              Vardy donosi mnogo toga, ali mi je žao Lestera. Očekivao sam da će bar još jednu sezonu svi zajedno uz poneko pojačanje za ligu šampiona.

                              Izgleda da su se pomirili sa čudom za jednu sezonu, odlazak Vardija je kraj te priče.
                              Last edited by Ray; 04-06-16, 16:17.

                              Comment


                              • Ja sam poceo navijati zbog brzog i elektricnog fudbala. Direktnog.

                                Jedan od povjerljivih je rekao da su mete u ovom roku 'nasty'. Vraca se starim danima Wenger, nema vise 'nice guys'. Vidio valjda da ne funkcionise kad te prebije Kosta ili protiv kostolomaca iz Stokea trebaju ti fajteri koji ce da se marisu na terenu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X