Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista nece biti povodom toga Dimitrije,gledajuci istoriju Arsenala pod Vengerom Ziru po meni nije odgoovor,ako nam se na primer u cevrtfinalu padne Barsa da li ocekujete da Ziru pravi razliku,da li mislite da ce Ziru izbaciti Barselonu,ako gledate istoriju pod Vengerom oduvek smo imali fantasticne brze,okretne, tehnicke potkovane napadace sa ubojitom zavsnicom,Wright,Anelka,Henry,Van Persi i tako dalje.Ziru je tipican drugi napadac u svakoj iole ozbiljnijoj ekipi koja pretenduje na prvenstvo,ligu sampiona,dobar je za kup utakmice,ali ako hocete da ga zaustavis nemas tezak posao,veoma je jednodimenzionalan,nema niceg novog kod njega,on jednostavno nije dovoljno dobar da bude prvi spic Arsenala,zato sto pod pritiskom ne reaguje dovoljno dobro i ima iza sebe vezni red koji bi od svakog prosecnog napadaca pravio boljeg igraca u ocima navijaca,Jednostavno uporedis rezervnog napadaca Celzija Remija,cetvrtog napadaca Sitija Jovetica ima li neke velike razlike izmedju Zirua,Remija i Jovetica nema,evo da dovedemo Jovetica na leta ruku dajem da kada bi imao Cazorlu i Ozila iza sebe da bi presao 20 golova,slazem sa da nije sve u napdacu,ali u Vengerovoj taktici igra veoma bitnu ulogu.

    Comment


    • Protiv Uniteda u gostima u sljedecoj rundi FA kupa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Znaci to bi bilo to sto se tice kupa ove sezone.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Protiv Uniteda u gostima u sljedecoj rundi FA kupa
          Ako junajted dobije posto ja se ne bi kladio

          Cak i da prodju mi smo favoriti
          Last edited by krele90; 16-02-15, 20:59.

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Cak i da prodju mi smo favoriti
            Vaistinu.

            Comment


            • Ako ne bude igrao Felaini i bude sudija neki normalan, sa kosom, Klatenburg recimo jer ne voli United idemo dalje pjeske
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • 11 poraza iz 15 meceva jbt,evo sta covjek na ovo da kaze Aki brate moj nerodjeni daj mi nesto da se uhvatimo,a da to nije strucnjak na klupi

                #onearsenewenger
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Jebiga ovaj zadnji poraz ne mogu objasniti, al uglavnom idiotski mentalitet kada se ulazi u tekmu sa Unitedom, kompleksi teski
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Koliko god oni bili losi mi ne znamo sa njima. Ako se ne varam prosle sezone Moyesu samo bod uzet, bruka.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Bas tako...neke teske komplekse imamo od utda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma sta se cimate, prolazimo djavole lagano i Vladan dobija novi avatar
                        Last edited by Lion; 17-02-15, 10:42.

                        Comment


                        • Originally posted by Princara View Post
                          Ma sta se cimate, prolazimo djavole lagano i Vladan dobija novi avatar
                          Ne do ti dragi bog da se usudis!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Stvarno mi niste jasni ako se bojite ovog junajteda mozda ne gledamo istu sezonu likovi nmg da se sastave ja sam siguran da oni ispadaju iz top 4 do kraja sezone, pre ce Liverpool ili Sautemton u LS nego Manchester...

                            Comment


                            • Atletico Madrid have spoken to Santi Cazorla’s advisers about a summer move from Arsenal, according to Guillem Balague.

                              Imam los osecaj oko ovoga
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Stvarno mi niste jasni ako se bojite ovog junajteda mozda ne gledamo istu sezonu likovi nmg da se sastave ja sam siguran da oni ispadaju iz top 4 do kraja sezone, pre ce Liverpool ili Sautemton u LS nego Manchester...
                                Ticeba, prerano nas otpisuješ

                                Comment

                                Working...
                                X