Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ovako bese i Van Persi odugovlacio pa nas na kraju zavrnuo ili sam ja to nesto utripovao

    Comment


    • Ma daj, da nije Sančez vukao ekipu, ne bi ni Ligu evrope igrali, a igrač koji je na 144 utakice za klub učestvovao dao 72 gola i imao 42 asistencije nije krivac što ne igramo LŠ.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Da se razumijemo, RvP je izdajnik, ovaj bi bio samo oportunista ako ode u rivalski klub. Robin je volio Arsenal kao klinac, Arsenal ga je dugo čuvao i držao u bolnici, usadio dnk kluba u njega i onda je ovaj spičio u Jedinstvo. Sančez je wc igrač koji je kao takav došao u Arsenal, tu je par sezona i nema se tu njemu šta zamjeriti u smislu da je izdajnik. Elem, ja ga ne volim kao čovjeka igrao za Arsenal ili ne.
        Last edited by Ves; 15-07-17, 20:57.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          U tom slucaju on nema sta da trazi u PL timovima. Niti jedan nije ozbiljan konkurent za osvajanje lige sampiona.
          Po tebi su samo Real i Barcelona ozbiljni za osvajanje lige sampiona?

          Comment


          • Originally posted by Dejan78 View Post
            Ma daj, da nije Sančez vukao ekipu, ne bi ni Ligu evrope igrali, a igrač koji je na 144 utakice za klub učestvovao dao 72 gola i imao 42 asistencije nije krivac što ne igramo LŠ.
            phahahhaaha pa bolje i da ne igramo ligu evrope

            Comment


            • Pa realno Real,Barca i Bayern pa mnogo praznog mesta pa ostali...

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Dobro onda da preformulišem: i Murinjo bi nas pretekao na tabeli PL
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Roma bas zagrizla za Mahreza. Bice zesci kiks ako se ne zavrsi Lemar, a Roma uzme Mahru

                  Comment


                  • Sancez prevarant, kriv je sto nismo u Ls, tribine, neka ne gleda terena...
                    E qq, vazno je da su nas Ozil, Dzaka i kompanija drzali u borbi za Ls

                    Comment


                    • Originally posted by seskfabregas View Post
                      Sancez prevarant, kriv je sto nismo u Ls, tribine, neka ne gleda terena...
                      E qq, vazno je da su nas Ozil, Dzaka i kompanija drzali u borbi za Ls
                      Ove izjave njegove su same po sebi kaznjivi po ugovoru. Bez problema ga se moze sad kazniti.

                      Ko je on da pametuje u medijima o Arsenalu i svom ugovoru, koji je inace izmedju Arsenala i njega?

                      Arsenal njega, prakticno, POSJEDUJE jos godinu dana.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by seskfabregas View Post
                        Sancez prevarant, kriv je sto nismo u Ls, tribine, neka ne gleda terena...
                        E qq, vazno je da su nas Ozil, Dzaka i kompanija drzali u borbi za Ls
                        E ako nas je Dzaka drzao u borbi za LS ja cu moj penis sad da stavim na panj i da odsecem mame mi moje Radmile
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nije nas ni jedan igrac drzao u igri za LP.

                          Zna se ko je kriv. Komplet ekipa i strucni stab.

                          A realno je da vezni red bez Xhake i Santia lici na vezni red nekog Balkanskog tima, sa onim mesarom i poluzivim Remzikom, koji vise uziva u masazama, nego igra lopte.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Како бих ја волео да видим Џаку с неким играчем типа Наби Кеита. Сећам се да се доводио у везу с Ливерпулом оно лето, штета што није дошао.
                            Овако с Ремзијем који није константан и такав тип играча, не може да достигне врхунац.

                            Comment


                            • Pojedinim članovima foruma najhitnije objasniti pojmove ironije i sarkazma.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Nema boljeg igraca od Remzike u formi za Xhaku. Nikakav Keita, nista.

                                Remzika u formi je neprevazidjen.

                                Odveo je Wels u polufinale prakticno sam, Bale je bio Sanco Pansa.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X