Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja meni samo naumpadne sad kad se Jack i on upare pa redom sve nocne klubove u Londonu polupaju
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ja meni samo naumpadne sad kad se Jack i on upare pa redom sve nocne klubove u Londonu polupaju


      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment



        • Comment


          • Nije uopste problem vece ime, Vardi je dokazan strijelac, nema mnogo utakmica top nivoa u nogama, brzina i eksplozivnost su tu i vrlo vjerovatno da ima jos 4-5 vrhunskih sezona i ove pare su smijesne realno. I jasno je da Venger pokusava da uzme titulu i da se povuce, ali ako mi je cudna bila kupovina za onolike pare Dzake, ovo mi je cudnije, jer Vardi je priicno problematican tip, ima rasistickih ispada i to nisu nikako osobine koje Venger zeli kod svojih igraca. Ali one last push, na to ide pa sto bude.
            sigpic

            Comment


            • Odlican posao Wengera, ako se ovo realizuje. Ovo dosta podseca na kupovina Van Persija, Ferguson je doveo najboljeg napadaca lige iz prethodne sezone i osvojio ligu. Wenger sad to isto radi, i ako se ovo zavrsi, Arsen.alova je titula.

              Comment


              • Video je Wengerica kakva su imena došla u PL i da mu ove sezone i top 4 visi o koncu , prosto nema zajebancije ni za top 4 više kamoli za napad na titulu tako da me ne čude ovakvi potezi uopšte.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nije velika cifra ,mogli bi i Kantea tu ubaciti ili Mahreza,da budmo ko Bajern il Juve bar na trenutak
                  sigpic

                  Comment


                  • Po meni je Mahrez vukao ekipu duplo više od Vardija , jeste sad to sve diskutabilno ali bukvalno bih anus dao da vidim Sančeza i Mahreza kao krila i Mesutaru u sredini
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Vardy je najbolji finnisher lige. To je ono sto nama treba.

                      Dobar je Vardy, volio bi ja jos jednog napadaca pored njega.

                      Kad bi recimo jos zavrsio Kantea, Mikija i Kolubalija, sa Rodrigezom. To bi show bio.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Vardi ima skoro 30 i jednu vrhunsku sezonu iza sebe. Pitanje je kako bi se on prilagodio u Arsenalu. Ono u Lesteru se sve namestilo, sve planete su bile u istoj liniji u sezoni 15/16.

                        Možda bi on i nastavio gde je stao, ali je to pod baš velikim znakom pitanja.

                        Ne mislim ja da će on ići iz Lestera, gde god da ode to bi bio korak u nazad, osim ako ne ode u Barsu, Real ili Bajern, a tamo neće.

                        Comment


                        • Ne vredi gomilati toliko napadača Aki , Žiru i Vardy bi bili sasvim dovoljni u ovoj formaciji i Welbek čisto kao treća opcija . Sve preko toga je preterivanje moraju se i ostale pozicije malo pokriti pogotovo desno krilo ako nam Ox ode .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Vardi ima skoro 30 i jednu vrhunsku sezonu iza sebe. Pitanje je kako bi se on prilagodio u Arsenalu. Ono u Lesteru se sve namestilo, sve planete su bile u istoj liniji u sezoni 15/16.

                            Možda bi on i nastavio gde je stao, ali je to pod baš velikim znakom pitanja.

                            Ne mislim ja da će on ići iz Lestera, gde god da ode to bi bio korak u nazad, osim ako ne ode u Barsu, Real ili Bajern, a tamo neće.
                            Gotovo je ovo Gojko. Ornestein objavi kad mu klub kaze.

                            Daj desno krilo, stopera, Rodrigeza i Kantea i da gledamo Euro sa uzivanjem
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kad bi recimo jos zavrsio Kantea, Mikija i Kolubalija, sa Rodrigezom. To bi show bio.

                              Ovo je već domen fantastike, nema šanse da će Venger kupiti više od tri igrača za prvu postavu.
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Pablo ‏@AFCAMDEN 1m1 minute ago

                                Also told Arsenal interested in left back Rodriguez but not advanced. Also depends on outgoing. Liverpool interested in Gibbs. #afc #lfc
                                Stoper?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X