Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista se tu ne pita Arsenal (eventualno moze klub drzat gard jos jednu sezonu), sve je na Bellerinu. Decko ima ugovor do 2019. i ako do kraja slijedece sezone ne potpise novi podebljan dugogodisnji ugovor mozemo se slikat. Nakon toga Barca ga moze uzet za bagatelu, pogotovo ako ude u zadnju godinu ugovora u ljeto 2018., a tad ce imat 23 godine. Barca je Barca, ako mu udu u glavu i igraju na kartu doma, kao i Cescu ne mozemo mi tu nista.

    Znaci iduce ljeto ako ne potpise mogu izvuc fine pare, vec ljeto nakon toga nam ga mogu uzet za sitnis ili pricekat da mu izide ugovor pa ga uzet free sto Arsenal nece dopustit. Velim, ako potpise ugovor mirni smo, ne potpise li treba ga prodavat iduce ljeto ili riskirat da jedan od najboljih bekova buducnosti ode za sitnis.
    Last edited by Henryj; 03-06-16, 10:45.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Besplatan je player vec 3 godine.

      Al je fazon da je yt veca platforma i veca je distribucija. To dok su skontali trebalo im je dosta dugo. Mogli su mene odma pitat
      Izbacuje li i vama ove reklame po yt i još po nekim drugim googleovim stranicama Dobro su se sjetili i toga

      Izrezak.jpg

      Comment


      • Originally posted by Mario14 View Post
        Izbacuje li i vama ove reklame po yt i još po nekim drugim googleovim stranicama Dobro su se sjetili i toga

        [ATTACH=CONFIG]14502[/ATTACH]
        Dal me zezaš Imam addblock tako da ne vidim nigde , ali vidim da su okrenuli marketing za 360 stepeni
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Meni presmijeh na neciji komp sjest pa dozivjet sok kad iskoci reklama na youtubeu, ja godinama imam adblock.

          Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ne znam ja koliki luksuz imaju i Bellerin i Barcelona da se cekaju do 2019.

              Posebno sto bi mogao malo Hektor na tribine ko De Gea ako ne potpise.

              Ako je United drzao 40m za De Geu, u zadnjoj godini ugovora, moze i Arsenal za Hektora.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma pazi ako ga žele pljunuće pare , dečko ima savršeni background prošao La Masiju tako da je upoznat sa Barsinim stilom igre , progurao se u prvi tim Arsenala , nije sklon povredama, tehnički fizički podkovan . Sad fora što se spominje onaj Marquinhos iz PSG-a što može da im bude neka jeftinija varijanta mada koliko se sećam i Murinjo je zainteresovan za njega .

                Ja sam u fazonu ako ga već hoće ništa ispod 35miliona ne dolazi u obzir .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Za 35m i to funti mogu da ga dobiju samo u poslednjoj godini ugovora

                  Sad nema cenu,NEMA,NE MOZE
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Roberto Fernandez [Barcelona sporting director] on Bellerín: "He's a magnificent player but it is not something that we will be pursuing."
                    Brainfuck majke mi
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Meni presmijeh na neciji komp sjest pa dozivjet sok kad iskoci reklama na youtubeu, ja godinama imam adblock.
                      Imam i ja adblock ali mi je deaktiviran duže, valjda kad sam gledao filmove na filmoviziji (moralo se deaktivirati jer neće da pokrene film), pa sam sad tek primjetio ove google reklame od Arsenala

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        Sad fora što se spominje onaj Marquinhos iz PSG-a što može da im bude neka jeftinija varijanta mada koliko se sećam i Murinjo je zainteresovan za njega .
                        Koaj crna jeftinija varijanta, taj ispod 50 miliona eura ne ide. Mada je i to malo vjerovatno, PSZ nema potrebe da prodaje, pare im ne trebaju, ako on zeli pustice ga mozda i odrati s cijenom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Koaj crna jeftinija varijanta, taj ispod 50 miliona eura ne ide. Mada je i to malo vjerovatno, PSZ nema potrebe da prodaje, pare im ne trebaju, ako on zeli pustice ga mozda i odrati s cijenom.
                          Šatro mu je cena 30m evra tako da jeste jeftinija varijanta , mada i on ima ugovor do 2019. tako da da ono
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nije mu tolko cena,pa slao je Čelzi pred kraj prelaznog roka više od toga... no nebitno

                            Njega čak Barsa i da kupi verovatno bi igrao štopera,nema to veze sa Balerinom
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ma vala mogu se jebat s Bellerinom. Jedino da punude lude pare od 70m moze, sa bonusima, ali 70m kesa onda bi razmislio da prodam. Ovako ako bude pravio probleme imaju tribine i cao. Sa 20 godina na tribinama zavrsit 3 godine i mislit da ce te Barca htjet poslije toga, suludo.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • I ono cega sam se najvise pribojavao.

                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X