Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko zna, mozda bi Torres mogao da se snadje na drugoj strani Londona
    A za Vilju, ne znam koji je razlog da ga Gvardiola zadrzi, po meni on uopste nije ispunio ocekivano i bilo bi lijepo da ga vidimo u Arsenalu i u EPL.
    Za Farfana nekako mislim da bi se najbolje uklopio, ali opet ne znam zasto

    Comment


    • Podolskog bi taman mogao da registruje u LS, jer su ostali svi igrali u Evropskim takmicenjima. I ja bih voleo da vidim najvise Villu, ali i Torresa(mada od ovog transfera nece nista biti).
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ja sam danas pročitao da je Gvardiola demantovao da prodaju Vilju
        http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...pusta-EURO2012
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Cim su ga doveli u vezu sa Arsenalom, polomili mu i nogu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Cim su ga doveli u vezu sa Arsenalom, polomili mu i nogu.
            Brate stomak me zaboleo koliko si me nasmejao
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • podolski je po ukusu arsenala samo ako ga keln pusti.
              evo ja dajem unapred rezultat za nedelju 1:1 ili 1:2 zna se za koga

              Comment


              • Marco Reus jedna od zelja Arsenala, a prema medijima u Nemackoj, Wenger se raspitivao o njemu i namerava da ga dovede u januaru.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nekoliko naših skauta je u Nemačkoj kako je krenulo možda i bude leba od ovoga
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sto bi voleo da upecamo Reus-a, pogotovo jer ga Bayern hoce.

                    Odlican igrac, moze da igra sve ofanzivne pozicije, krilo-ofanzivnog veznog, poluspic-spic..

                    Idealan za Arsenal.:-)
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ovo mi postaje smesno koliko mi nemamo srece...Zadnje 2 godine Barsa u 1/8 i 1/4 finalu,sad Milan...Nema veze,IDEMO DALJE!
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Ovo mi postaje smesno koliko mi nemamo srece...Zadnje 2 godine Barsa u 1/8 i 1/4 finalu,sad Milan...Nema veze,IDEMO DALJE!
                        Baš sam sad ovo hteo da napišem stvarno je smešno ....

                        Nego evo i za sutra malo sreće
                        Manchester City defenders Gael Clichy (suspended) and Aleksandar Kolarov (groin) will miss the visit of Arsenal.
                        Last edited by Lord Gangarić; 16-12-11, 12:35.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Жао ми је комше , невероватно !
                          Тешко ће бити против Ситија, мислим да је реми реално.

                          Чини ми се да је Ричардс спреман, тако да ће Забалета ускочити лево !

                          Comment


                          • e jebem mu majku...kako mi nemmo srece u ovim zrebovima...dobro je sto nece igrat gatuso zato sto da igra pozdravili bih se sa persijem do kraja sezone..
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • bacio sam tr 1:2 na arsenal pa sta budeza u nedelju

                              Comment


                              • Jačeg protivnika nismo mogli da izvučemo ... toliko o našoj sreći ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X