Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nesto mi govori da je nase 2 poluvreme a hteo sam da igram ili iz x-1 ili 2-1 i rez 2:1 for arsenal

    Comment


    • Ahahaha, vidi igra mrtvi Benayoun, e moj Boze, ustao Arsen na levu nogu danas..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • cekaj d-wade da protrljam zabu da nam donese srecu da dobijemo SPURSE
        srecno momci
        Last edited by ledeni 80; 26-02-12, 13:29.

        Comment


        • Ovakav penal ni Tole ne bi namestio
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Ajmo svi na pileca krilca kod ledenog ima i domaca lepinja

            Kakva utakmica za ovo se zivi . Golove smo primili totalno debilno ali zato majstorije doktora Rosickog i Persije za svaku pohvalu.Da ne zaboravim Volkota jeo sam govna o njemu decko mi je zapusio usta ovom partijom Benajun takodje dobar COME ON YOU GUNNERS !
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Pa Milan bolje da ne dolazi Prebili su,svaka im cast,stvarno

              Comment


              • Emmanuelu Adebayoru petarda za rodjendan.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Adebajoru srecan rodjendan sa pesmom

                  Last edited by Lord Gangarić; 26-02-12, 17:35.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Moram dupli post kad ste aktivni ko secerna bolest shame on you











                    I statistika

                    Last edited by Lord Gangarić; 27-02-12, 11:02.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Haha,vec sam poceo da se pitam da li je moguce da celih 24 sata protekne bez losih vesti

                      Wenger:
                      "Unfortunately we had some bad news for Rosicky today, and Vermaelen as well. Vermaelen has an ankle problem, and Rosicky a back problem. I don’t think they will be available for Wednesday, whether they are available for Saturday is a big doubt."

                      Comment


                      • Danas sam imao osecaj kao da ponovo gledam Henry-a, Berkampa i Piresa u dresu Arsenala.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by dart gunner View Post
                          Haha,vec sam poceo da se pitam da li je moguce da celih 24 sata protekne bez losih vesti

                          Wenger:
                          "Unfortunately we had some bad news for Rosicky today, and Vermaelen as well. Vermaelen has an ankle problem, and Rosicky a back problem. I don’t think they will be available for Wednesday, whether they are available for Saturday is a big doubt."
                          Video sam ovo na twitteru danas ali nisam obracao paznju jel nesto ozbiljnije ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Moram posebno Walcotta da pohvalim. Jer ste videli kako je juce trcao stalno napred-nazad, uklizavao, uzimao lopte. Samo da tako i nastavi da igra.
                            Mozda mu odgovara ova taktika 4-4-2 gde je sa Robinom u samom spicu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kad pilici utihnu


                              U jednom od najlepsih ovosezonskih meceva Premijer lige Arsenal je velikim preokretom dosao do pobede nad Totenhemom postigavsi pet golova u nizu za konacnih 5:2.

                              Isprva nista nije nagovestavalo ovakav ishod na Emiratima gde je treceplasirani Totenhem vesto koristio greske koja je mozda i predugo smatrana samo talentovanom ali i nedoraslom za velika dela.Dokaz tome bila je i lekcija koju je tobdzijama
                              odrzao Milan , pobedivsi u prvom mecu osmine finala Lige sampionasa 4:0 a potom i dvostruko blazi poraz od Sanderlenda u FA kupu.A kada se mreza ekipe Arsen Wengera zatresla deseti uzastopni put u tri meca,a da Arsenal u medjuvremenu nije
                              dao nijedan gol ,cinilo se da je na pomolu novo razocarenje za njegove navijace .No zavrsnica ove utakmice oi su docekali na nogama uz ovacije ekipi koja je posle 0:2 na semaforu pet puta matirala protivnickog cuvara mreze.

                              "U poslednje vreme nasi navijaci su se bas napatili,ovo je bilo za njih .Nije mala stvar napraviti preokret jos manje u gradskom derbiju,a mi smo mogli da damo jos vise od ovih pet golova.Osecaj je zaista fantastican "rekao je kapiten arsenala Robin van Persi

                              Tobdzije su prvo dozvolile Sahi da im u trecem minutu zatrese mrezu a kada je prednost Totenhema u 34. minutu udvostrucio Adebajor, golom iz jedanaesterca na svoj 28. rodjendan , cinilo se da Arsenalu nema spasa.Ipak Arsenal je prvo prepolovio
                              zaostatak golom Bakarija Sanje u 40. minutu , glavom na dodavanje Artete a samo dva minuta kasnije lose intervencije Totenhemovih igraca omogucile su Van Persiju da sa ivice kaznenog prostora uputi udarac za erupciju odusevljenja na Emiratima.
                              A grmljavina tobdzija tek je pocela .Pet minuta posle povratka ekipa iz svlacionica usledio je novi sok za goste jer je posle razmene dodavanja sa Bakarijem Sanjom Tomas Rosicki iz peterca smestio loptu u mrezu rivala a onda je na scenu stupio Teo Volkot .
                              On je u 64. i 67. miutu postigao golove za Arsenal najpre lobom na dodavanje Holandjanina Van Persija a potom i na asistenciju Songa.
                              Totenhem je tako gotovo ispao iz trke za titulu jer zaostaje deset bodova za vodecim Sitijem dok je na dva boda zaostatka prisao gradski rival lidera Premijer lige, Mancester Junajted.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Citam da smo poslali ponudu za malog djavola Ljaju 13 miliona...
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X