Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Santos od predviđene 3 nedelje van terena 3 meseca mnogo su nam dobri ovi doktori
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mora se tražiti pojačanje. Ili Kejhil, pa da Vermalen igra LB, ili Bejns npr. Ne mogu se oslanjati na Gibsovo zdravlje.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Kad se vracaju Gibbs,Sagna i Jenkinson ? Bilo koji sto pre da se oporavi i da Djouroua posalje na klupu.
          Uskoro se i Wilshere vraca na teren. Jedva cekam.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Sagna je mozda i izgubljen za ovu sezonu, ipak lom noge nije lako zaleciti i onda nastaviti igrati u toj sezoni. Bilo bi previse riskantno i za njega, plus sto ce mu fizicka sprema biti ravna nuli.

            Wilshere se vraca krajem januara koliko sam ja video, tako da ni on nece tako brzo.

            Ali sa vedrije strane, niko nam se sada nije povredio, tako da je podnosljivo. Bice zanimljivo kada Gervinho i Song odu na "Africki Kup Nacija", treba to nadoknaditi.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Song nigde ne ide, danas sam u temi PL naveo sve igrace koji idu na Africki Kup Nacija od velikih timova.Kamerun se nije kvalifikovao na AFN.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Song nigde ne ide, danas sam u temi PL naveo sve igrace koji idu na Africki Kup Nacija od velikih timova.Kamerun se nije kvalifikovao na AFN.
                Ae fino..

                Ali opet je Gervinho gubitak...jedna ofanzivna opcija odlazi. Mada, tu je Alex...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Arsenal ostaje jedini nepobjedivi tim. Pao Siti.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Samo treba Arsavinu dati malo votke i lik ima da siba ko zmaj.

                    Eto ti zamene za Zervinja.Cembrlejn ce svakako imati vecu minutazu, mozda se i pokaze boljom opcijom od Rusa.

                    Comment


                    • Žervinjo i Šamak idu na Afrički kup a Wenger je izjavio da imamo pare da trošimo ako nam stvarno zatreba

                      http://www.arsenal.com/news/news-arc...e-want-to-buy-
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Vidim Barsa prodaje Vilju,mislim da bi se on odlicno snasao kod nas.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post
                          Vidim Barsa prodaje Vilju,mislim da bi se on odlicno snasao kod nas.
                          Guardiola to demantovao. A pored ovakvog van Persie-ja ne treba vam niko od spiceva.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Bendtner View Post
                            Vidim Barsa prodaje Vilju,mislim da bi se on odlicno snasao kod nas.
                            Ja sam danas pročitao da je Gvardiola demantovao da prodaju Vilju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja sam procitao da Wenger ima 5 napadaca na spisku za Januar(naravno jednog bi doveo), zbog toga sto Gervinho i Chamakh idu na Africki Kup nacija, pa da ima zamenu za Persija.
                              Na spisku su:Karim Benzema(po meni neizvodljivo),Jeferson Farfan(moguce da se realizuje),David Villa(bilo bi lepo videti),Lukas Podolski, i 5 opcija je verovali ili ne Fernando Torres.

                              http://www.givemefootball.com/premie...should-pursue-
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ova lista je smešna tu bi samo Podolski i eventualno Farfan mogli doći
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X