Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Moze, zamisli Pevci uzmu?! Skaces sa nekog mosta..
    Kremiraće sam sebe
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Kremiraće sam sebe
      Ovo ipak.

      Al racunam ja na Mudonju da to zavrsi iduce kolo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Hoćete da prebacim ove postove ili nek ostanu, ali pod uslovom da više ne offujete? Malo se opustila raja, psihički naporan ovaj PL
        Last edited by miloolja; 03-04-16, 23:33.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Hoćete da prebacim ove postove ili nek ostanu, ali pod uslovom da više ne offujete? Malo se opustila raja, psihički naporan ovaj PL
          Ostavi postove.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Morata is Arsenal's top summer striker target, @TeleFootball report. Arsenal will listen to offers for Walcott.
            Dovodi Xhaku, prodaje mamlaza. Venger mozda nije skroz poludeo.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Jednom davno kad sam bio mali, jos tamo pocetkom 90-ih u moj skromni stancic dosao je jedan kamatar (u narodu znan kao svecenik) i pripadnik sekte zvane katolicka crkva. Dok je on tako izvikivao neke vracke iz male crne knjizice i spricao neki carobni napitak iz bocice s nekim stricekom na velikom plusu po mojoj katolibanskoj majci meni se priprdilo.

              Ja onako mlad, neuk i otporan na vracke kamatara u crnoj odori u jednom momentu ispustim podmuklog Tihomira. Gospodin kamatar je zgaden otrovnim sotonskim plinom iz moje nevjernicke duse pogledao zgadeno u mom smjeru i slijedecih pola sata drzao prodike mojoj majci o pogresnom odgoju.

              Tad sam za kaznu klecao 20 minuta i kutu sobe. To mi je u dosadasnjem zivotu bila najteza kazna do ovih dva mjeseca agonije u Sibiru zbog poganog jezika.

              PRAVDA



              Ako opet ne dobijem pedalu tokom dana cu napisat duzi osvrt na posljednja dva mjeseca Arsenalove sezone. SAMO IWOBI, SAMO WELBECK, SAMO ALEKSA.

              Comment


              • A u tri lepe
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Posljednje tri tekme po prvi put ove sezone igramo lijep i efikasan nogomet. Uzitak je gledat Iwobija, Welbecka i Alexisa koji napokon dise. Francusko drvo je preselilo na klupu, Alexis zivi. Tri tekme u paru s Iwobijem i Welbeckom, tri asitencije i gol, a sto je najbolje opet izgleda kao onaj stari Alexis. Krizaju pozicije, imaju potpunu slobodu, cas na jedno krilo, cas na drugo, cas u sredinu. Jebenica

                  Nadam se da ce u obrani nastavit forsirat par Gabriel-Kos jer Mertesacker vise nema kaj trazit u ozbiljnom nogometu. Ramsey se srecom ozljedio jer je takticki nedisciplinirat raspad od igraca koji nas je sve zavarao 2013/2014 s onim golovima i zamaskirao nedostatke u igri. Elneny-Coquelin apsolutni pogodak. Nazalost tu je stara raga Arsene koji ce to sve razjebat do kraja sezone. Cim se Ramsey oporavi eto njega natrag u pocetnu

                  Walcott koliko ga god volim nema vise kaj trazit u Arsenalu. Covjek stagnira iz tjedna u tjedan, ide unatrag umjesto unaprijed. Prije dvije, tri godine je bio bolji igrac, ne znam sto se s njim dogada. Oxlade-dezurni-youtube-klaun-Chamberlain zasluzuje samo sut nogom u dupe. Taj je jos gori od Walcotta, nije ni pokazao znakove razvoja. Isti kao i kad je dosao 2011. Covjeku je ucinak karijere 4 gola u sezoni i to jos prve godine kad je dosao. Cipela i promovirat nekog klinca.

                  Ozil madionicar vuce glavne konce, fantastican cijelu sezonu, sad napokon ima naprijed ono sto mu najbolje pase. Neka netko pozuri i drmne Arsenea po glavi da ovako ostane do kraja sezone. Kakav kaos je bio kad su Giroud, Walcott i Campbell usli protiv Watforda zadnjih 20 minuta. Giroud totalno pogubljen, Walcott zakucan uz aut liniju, Joel jedini na nesto licio od Arsenal vol.2 postave.

                  Giroud kad ude u formu (koja traje vrlo kratko) izgleda kao sjajan napadac, samo cim ispadne iz forme i van doticne bude mjesecima onda je dead lift. Ne lici na igraca zadnja tri mjeseca. 21 gol u sezoni, a u drugoj polovici sezone lik zabio samo 4 gola. Ima li neka tablica s napadacima Arsenala koji su imali najduzi post bez gola. Mislim da mu debelo konkurira zalizani Šamok, ako nije prvi, pri vrhu je. Mislim da je nekih 12 sati bio bez gola.

                  Iwobi i Welbeck su ljubav, razlog zasto uzivam u Arsenalu zadnjih par tjedana. Ne treba trosit previse pohvala na njih, kakav polet, kakva zelja, kvalitet.

                  Joel, Walcott i Ox mogu malisi Iwobiju cistit kopacke, kakvo otkrice, kakav talent

                  Comment




                  • Nepromjenjeno, me like, nadam se da cemo dobit. West Ham je nas dobio u zadnjoj sezoni starog stadiona, bilo bi dobro da uzvratimo

                    Comment


                    • Klupa konacno solidna,samo bzv,sto je Joel morao da ispusi,nadam se da ce biti prodan na leto,nije miljenik Arsena uopste,a njegov miljenik Ramzika ga istisnuo,i kad bude 100fit, ocekujemo ga u startnih 11,i ako dobijemo ovo 5 0

                      Ocekivao sam samo Ceha na golu,ovaj je malo tu short za slobodnjake Pajea,
                      Idemo po pobedu
                      sigpic

                      Comment


                      • Nazalost razbit ce Arsene ovu postavu iduce kolo. Ramsey ide u startnu cim bude full fit

                        Comment


                        • Dobijamo mi ovo, ne znam na koji nacin, ali dobijamo.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ovo je mozda i najteza tekma koju imamo do kraja sezone. West Ham je bez poraza doma jos od listopada ako se ne varam, jebacki jak test, ali momcad izgleda odlicno u ovoj postavi pa se nadam barem dobroj igri ako nista drugo

                            Comment


                            • Vazan bod u trci za top 4 s obzirom da nam je do kraja ostao jos samo derbi s Manchester Cityjem i imamo tekmu manje. Ostatak utakmica do kraja ne bi trebao bit velik zalogaj. Palace, Norwic, Villa i Sunderland ne bi trebali predstavljat velike probleme. 4 od zadnjih 6 utakmica igramo doma, mislim da je top 4 siguran, bilo bi dobro ako mozemo zadrzat trecu poziciju i izbjec kvalifikacije za LP.

                              Igrom relativno zadovoljan. Trio naprijed opet dobro odigrao, drago mi je za gol Ozila i Alexisa. Iwobi i dalje odlicno igra.

                              Comment


                              • Steta bas tipicno od nas,morali smo 3 boda osvojiti ovde posle 0 2,zaustavili smo Pajea ,od Kerola napravili Zlatana,Gabriel i inteligencija su u svadji,cenim dosta kod njega neke svari,al nadam se novom CB od leta,
                                Ceha da vidim na golu od sl.kola,nije Ospina mozda ni mnogo kriv za golove al eto zna se koje prvi golman...
                                Ramzi i Kok od sledeceg kola u centrali..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X