Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto odavno nisam pisao samo zelim da napisem nesto sto se tice Vengera. Nije meni krivo niti sam ljut zbog propustenih sansi, promasenih transfera, zadovoljavoljenje mjestom u LS. Najvise sam ljut i iznerviran cinjenicom da Venger obecava iz godine u godine borbu za trofeje (PL i LS) a i on sam zna da nema tim sposoban za to. Najvise me to nervira, svjesno laganje i zbog toga mi je vise muka. Neka nas neko preuzme i neka kaze ne mozemo medju prvih 4 i tacka, ne mogu vise ovako svake godine...

    Comment


    • seskfabregas ,ja mislim da zaista nije u pitanju kvalitet samog tima nego mentalitet,mislim da imamo kvalitetan tim ali dzaba ti to kad imas gubitnicki mentalitet,nismo konstantni u odlucujucim periodima sezone,a bogami pojedince u Arsenalu zabole uvo,tipa Volkot i Remzi ,a pogotovo Remzi koji me je najvise razocarao ove sezone.

      Comment


      • Od svih on nadje remzija, e pa stvarno...

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • http://www.bcfc.com/news/article/jon...8TzuLxyI5Od.99

          Nekoga je interesovalo sta je sa Toralom.

          Evo sta je.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja sam pitao za Torala.. Ima li kakvih sansi da se vrati u prvi tim?

            Comment


            • Dobit ce priliku u predsezoni da se nametne i on i Zalalem, a poslije toga cemo vidjeti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Je l' on igra samo desetku? Tesko da ce tu naci mesta..

                Comment



                • sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Kao protiv Evertona..Ceh se vratio,i na klupi znaci,a Iwobi ispred Tea idemo po pobedu
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment



                        • sigpic

                          Comment


                          • Juce sam gledao utakmicu dok sam radio, pa nisam ispratio sve detalje, ali ono sto sam video jako sam zadovoljan. Bas smo lepo igrali i sto je najbolje konacno smo dali vise od 2 gola na utakmici i nismo stali na 2-0.
                            Alexis je mnogo opasniji po desnoj strani, Iwobi takodje sasvim korektno igra,Elneny takodje dobar.

                            Sledece nedelje pravi test, gostovanje W.Hamu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kakva medijska agenda se vodi protiv Arsenala ovo nije normalno.

                              Pricaju novinarcici da treba promjena menadzera, a nece biti promjene ako Arsenal ne ispadne iz top 4. Kakvo licemjerije i zeljenje zla klubu. FUJ.

                              Gade mi se skoro kao i Lester.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Šta vam je sad? Otkud Ranijeri?
                                Mislite kontra psihologijom nešto da uradite?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X