Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je lik tvrdoglav ovo nisu istine. Flamini opet. Koji si k kupovao onda Elnenyja, i jos ti je Coq sad fit al opet francuski kaskader u sredini uz Ramseyja iako taj par izgleda klaunovski

    Comment




    • sigpic

      Comment


      • Mene izbor Oxa ne cudi. Arsene zna da ce dobiti zvijer ako se ovaj sabere i uleti u formu. O tome da li ce ne treba polemisati, to niko ne zna. Ali ovo za Flaminija stvarno ne shvatam? Le Coq mu je spreman, ima i Elnenija i opet uzima lika koji ne moze i ne zna. Ne kontam ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Prica Ozil fino engleski, trebalo mu je samo dvije i pol godine da nauci

          Comment


          • Tacno mi se javlja da ce nas bivsi igrac otpisati sa liste kandidata za titulu nekom kardinalnom greskom Flaminija, i onda nastupa nas Aki u ovoj temi sa pljuvanjem po sudiji

            Comment


            • Uzimamo mi ovo danas cisto zato sto ovolko seremo.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kazu Henry i Souness u studiju Skyja da je Ox neozbiljan i da gleda kako mu karijera prolazi ispred ociju. Shvaca svoju ulogu u Arsenalu neozbiljno, prihvaca klupu, klaunira se u intervjuima i da mu ekipa i Arsene ne vjeruju previse i ne oslanjaju se na njega.

                Ne moram nista dodat, osim da se slazem u potpunosti. Uskoro ce 23 napunit, nije vise klinac, vrijeme je da se uozbilji.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Uzimamo mi ovo danas cisto zato sto ovolko seremo.
                  I to nece promjenit apsolutno nista, svi problemi ce bit i dalje prisutni.

                  Comment


                  • Daj Lester da se igramo.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Daj Lester da se igramo.
                      ja se nesto pribojavam lisica,a ti kako hoces

                      Comment


                      • Bitna 3 boda samo,igra losa,mora protiv Lestera duplo bolje po mogucnosti bez Flaminija,jer ce nas na kontre onda ubiti
                        sigpic

                        Comment


                        • Realno, jedino smo se mi sa njima igrali svi ostali su se zaigrali

                          Comment


                          • Imao sam dojam kao da gledam United drugo poluvrijeme, smorili su me, skoro sam zaspao.

                            Protiv Lestera treba brzina istrcat naprijed kao i proslu tekmu kad smo ih s Tijom i Sanchezom ubili. Ovaj spori Arsenal s Giroudom gore nam kaj trazit protiv njihove trke, samo nas mogu na kontre unistavat kad okruze Girouda

                            Comment


                            • Generalno imam dojam da Wenger ima ove nerezonske rotacije jer nece da otkrije plan za Barcelonu.

                              Ludak stvarno hoce da ih izbaci.

                              Giroud je danas trebao da izadje ranije, bas je umoran, ali Wengerica se odluci za Coqa i Gibbsa i na kraju tek ubaci Walcotta u spic. S tim da je prebacio Remziku na krilo.

                              Ja protiv Barcelone ocekujem Coq-Elneny. Remzika na krilo spic Walcott ostalo se zna.


                              Protiv Lestera ocekujem isto tako vec uhodavanje te veze.

                              Pustit im posijed i ubit ih laganice.

                              Ono sto je najvaznije, ispunio Arsenal kvotu za izgubljene tekme po sezoni na Emiratima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Je prika, priprema Coq Elneny sredinu tako da ih drzi sto dalje jednog od drugoga i poslat ce ih neuigrane na najjaci tim danasnjice.

                                Comment

                                Working...
                                X