Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okanite se vi licnih napadanja i trollanja gospodo. Imate vjerujem i pametnija posla. Drzite se nogometa i sprdanja na nogometnoj razini. Ja znam zatrollat i israt se, ali ja serem po klubu, nikad po osobi licno, stoga odjeb lagano.

    Comment


    • Srecom imamo Čeha inače bi svašta bilo.Trenutno najviše utakmica bez primljenog gola u PL.
      I dalje imamo problem sa napadačem,Giroud-a neće pa neće,jednostavno nije u formi.Sve se nadam da će da proigra kad je najbitnije,fale nam njegovi golovi.
      Dobijamo Lester sa 2,3 razlike garant,mogu da potpišem. Kasnije ćemo mi da zaseremo neku tekmu kad se ne očekuje.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Drugari, banovase nam Akija i Henryja, moracemo nekako da odrzimo temu zivom dok njih nema..

        Comment


        • Šteta što Aki propušta meč sa Lesterom zbog suspenzije...

          Najvažniji meč ove sezone bez njega, vidno oslabljeni Gunnersi....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nece biti to to bez Akija, nije smeo to sebi da dozvoli.Svi dobro znamo da je nezamenljiv
            I ja sam isto siguran u pobedu protiv lisica, treba da ih posmatramo kao onaj tim od prosle godine i bez ikakvog respekta sa Kokelanom na sredini rastracati se i srediti ih kao sto smo i na njihovom terenu.
            A sto se danasnje tekme tice definitivno da nismo izdominirali takodje mislim da je to zato sto smo lako dali ona 2 gola pa kasnije nismo morali, pa nismo toliko ni rizikovali prepustili njima loptu. Nije to nista lose iako nije lepo za gledanje.

            Comment


            • Mislim da je Venger svesno ugusio igru onim izmenama i na poluvremenu im rekao da igraju polako.. Prepusten je cak i posed njima, ali se odigralo bas kako treba.

              Comment


              • Ljudi sto se ponasate ka djeca? Novi sam odje i sve i kapiram da se kose misljenja odje i da ima likova koji su i tvrdoglavi, i neka su to je njihovo misljenje. Ali stvarno nema potrebe da se vrijedjate tako. Ako vas tolko uvrijedi neciji komentar, pa da ne mozete a da ne prokomentarisete bar birajte rijeci, nema potrebe odje da se seljacimo. Izvinjaavam se unaprijed ukoliko se neko uvrijedio. E sad ajmo nesto o Arsenalu
                Krenuce Zika lagano, a i danas je asistira' tako da nije bio bas beskoristan. Ne ocekujem da bude u startnu protiv Lestera s obzirom da sam siguran da ce Venger postavit Volkota i da ce pristupiti sa taktikom kao i na proslu protiv njih. E jedino se bojim da su ovaj put spremni za takav pristup, ali aj dako nas Arsen iznenadi konacno. Ocekujem da ce igrat Flamini opet zajedno sa Coqelanom, a da Remzi bude sa desno jer ce se igrati na kontre a i trebace mu radilica da bude svudje. Napravice gresku jos ako ne bude Gabriel igrao a ostalo je sve ok.
                Iskreno ne ocekujem razbijanje ka u proslu, potpuno dvije razlicite situacije. Kad smo prosli put igrali protiv njih imali su strasnu seriju i igru ali nije toliko price bilo oko titule, a sad se zna sto je i kako je ima da lete po terenu da crkavaju jer se ovakva prilika jednom takvom klubu rijetko ukazuje. A I naravno pokazali su kolika mudaa imaju i kako se nose sa pritiskom protiv Livpoola i Sitija i utakmica od prije. Nadam se da ce biti suprotno i da ova moja prica posle utakmice nece imati smisla ali najbitnije od svega da dobije pa makar i sa 1-0 golom Flaminija.

                Comment


                • Problem je što ovde ima mentalnih sklopova kao što je Henryr koji su uspeli da navuku mržnju celog foruma na Arsenal pa kad ih je to smorilo počeli su međusobno da se krljaju . Ja sam mu večito prijavljivao postove što u ovoj temi što u drugim , razumem ja i ljubav prema klubu i sve ali dečko prosto ne zna da se ponaša tako da mu nije ni zameriti.

                  Mi malo stariji forumaši smo lepo dočekali svakog navijača ovde pogotovo našeg čoveka čak smo i dotičnog lepo dočekali ali to je stvar kulture i kućnog vaspitanja tako da nemoj da se obazireš na dotičnog neće se vratiti skoro skoro
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Comment


                    • Gang me dočekao raširenih ruku oterao u me u 3 lepe na pm. Necu sad o tome
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Kad si nevaljao dečak izgoreo ti vinjak mozak
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • STOP politici aparthejda prema tripletarima! Pravda za ajnstajna! Ne damo tripletu!
                          Last edited by Lion; 08-02-16, 20:09.

                          Comment


                          • Je suis Aki!
                            sigpic

                            Comment


                            • Pravda za Henrija i provokatora Akija,Henri je malo nekonvekcionalan za vasu politicku korektnost a brat Aki je samo previse pozitivan,cak i do granice ludila ali covek voli svoj klub vise nego leba da jede sta ce ,sa njima je ovaj forum puno zanimljiviji,uvek kada udjem na forum jedva cekam njihova opazanja,nego Dimitrije da li mislis da cemo sa Flaminijem madjijom na Barselonu kukala nam crna majka.

                              Comment


                              • Protiv Barse igramo za dve nedelje tako da ima dovoljno vremena za Kokelana da se ustali u startnoj postavi. E, sad pitanje je da li ce Venger staviti dva klasicna zadnja vezna (u tom slucaju mislim da je Flamini i dalje u prednosti u odnosu na Elnenija, bar sto se Arsena tice) ili ce vezu ciniti Remzi i Le Coq.

                                Comment

                                Working...
                                X