Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve bi naprijed procvalo kad bi Walcott otisao u spicu, Welbeck na desno krilo i Sanchez lijevo. Taj napad bi ubijao.

    Mi smo podugo taoci Girouda. Covjek je dobar napadac kad zabija, ali nakon par dobrih tekmi od zareda duplo toliko losih i onda samo smeta na terenu, a Arsene umjesto da to uvidi pa ga malo izrotira stalno forsira lika u vrhu napada.
    Last edited by Henryj; 04-02-16, 10:12.

    Comment


    • Arsenal have missed the most clear-cut chances (52) in the PL this season; Man City second (31). [@WhoScored] ‪#‎afc‬

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Sve bi naprijed procvalo kad bi Walcott otisao u spicu, Welbeck na desno krilo i Sanchez lijevo. Taj napad bi ubijao.

        Mi smo podugo taoci Girouda. Covjek je dobar napadac kad zabija, ali nakon par dobrih tekmi od zareda duplo toliko losih i onda samo smeta na terenu, a Arsene umjesto da to uvidi pa ga malo izrotira stalno forsira lika u vrhu napada.
        Bas to.Kad ga nece,mi nemamo koga da ubacimo umesto njega,kaze Venger ne trebaju pojacanja.Tu je nas problem godinama.
        O Volkotu ne vredi govoriti,kao sto sam i više puta rekao,prosečan igrač poput Lenona,samo brzina i nista vise.

        Na leto pretpostavljam,ide nastavak saradnje sa Artetom ili Flaminijem.Rosickog volim ali realno ne moze da nam pomogne nista više,stigle ga godine,povrede,ali naravno ostaće tu jer Venger neće da kupuje zamenu za njega.Očekujem neki transfer poput Kima Kalstroma.
        Napadaca nece da dovede,imamo staklenog Velbeka,ograničenog Volkota i Zurua koji ne može sam da izgura sezonu.

        Plašim se šta će biti protiv Barse,pogotovu u Španiji,ako ćemo realno odande se ne vraćamo bez 3,4 komada.
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • U principu i nije tako crna situacija sto se tice Arsenala i titule. Ovi koji su trenutno u formi i kojima ostali prepisuju titulu ce sigurno pasti sa formom, a Arsenal ce sigurno podici formu u nastavku, tako da je najbitnije da se prekine ova crna serija sto pre. A i pored ovako slabih rezultata mi smo samo na minus pet bodova u odnosu na Lester i minus dva u odnosu na Siti.

          Comment


          • Meni je najjaci ovaj opci meltdown nakon 3-4 slabija rezultata. I opet se po Mesutu pljuje u medijima konstantno.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja mislim da se ni u jednoj temi na forumu ne zakuva izmedju fanove nakon kiksa voljenog kluba kao u nasoj.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Ja mislim da se ni u jednoj temi na forumu ne zakuva izmedju fanove nakon kiksa voljenog kluba kao u nasoj.
                Opcenito smo mi jedini klub koji ima unutar navijaca neke sekte AKB (Arsene Knows Best) i WOB (Wenger out Brigade). Plus standardno oni negativni debili, koji ne znaju sta ce prije. U jednom momentu su jedni, poslije poraza su drugi.

                Rekao jednom Wenger, naviknes ljude na jedan standard, i onda kad nema tog standarda svi pizde.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nakon 3-4 slabija rezultata se pusi titula. Ako hoces kako spada osvojit Prem 3-4 losa rezultata zaredom su nedopustiva. Manimo se sad izlika i drugi su losi. Mi smo ovako stalno, samo je ove sezone ostatak lige opao pa ne ispada tako lose.

                  Nismo pobjedili u Premu ima preko mjesec dana. Tri remija i poraz. Tri tekme gol nismo dali u ligi. Nema razloga za brigu , all is well.
                  Tottenham koji sve gazi pred sobom nam uopce nije dosao na bodovni egal iz -7 zaostatka, nije nam prvo mjesto na +5, potrgat cemo Lester i sve ce bit ok.
                  Nemamo uopce najgori gostujuci raspored u odnosu na ostale konkurente, a s obzirom kako nam ide u velikim derbijima, pogotovo na gostovanjima, uopce nema razloga za brigu.

                  #tripleta

                  Comment


                  • Idi nadji svoje postove pred utakmicu sa Liverpulom, pa stavi ispod tih mudrolija tu kravicu.

                    Comment


                    • Opcenito treba da nadje sve svoje postove i stavi ispod njih kravicu.

                      Povazdan gluposti frajer pise.

                      Ja da se brinem za ljude koji zbirno sedmicno uzmu 3-4m funti. Ma boli me kurac. Ako oni nece titulu da uzmu, ja da se sekiram. Imam vaznjijih stvari u zivotu od 25 debila koji nemaju dovoljno muda da uzmu titulu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Nakon 3-4 slabija rezultata se pusi titula. Ako hoces kako spada osvojit Prem 3-4 losa rezultata zaredom su nedopustiva. Manimo se sad izlika i drugi su losi. Mi smo ovako stalno, samo je ove sezone ostatak lige opao pa ne ispada tako lose.

                        Nismo pobjedili u Premu ima preko mjesec dana. Tri remija i poraz. Tri tekme gol nismo dali u ligi. Nema razloga za brigu , all is well.
                        Tottenham koji sve gazi pred sobom nam uopce nije dosao na bodovni egal iz -7 zaostatka, nije nam prvo mjesto na +5, potrgat cemo Lester i sve ce bit ok.
                        Nemamo uopce najgori gostujuci raspored u odnosu na ostale konkurente, a s obzirom kako nam ide u velikim derbijima, pogotovo na gostovanjima, uopce nema razloga za brigu.

                        #tripleta

                        Pazi sve su u pravu al gde nađe ovu kravu a ako ništa drugo bar si mene razveselio.. kad ovi tvoji nemaju smisla za humor

                        I tako..... stižemo vas još malo samo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vi jedino sta cete da stignete jest da se naspavate
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCONI View Post
                            Idi nadji svoje postove pred utakmicu sa Liverpulom, pa stavi ispod tih mudrolija tu kravicu.
                            Moji postovi pred Liverpool su bili cisto zajebancije radi da se stvori malo atmosfere pred derbi u ovom lounge baru s kavijarom.

                            Vjerujem da ce doticni postovi kroz par tjedana prerasti u legendu kao i onaj sprd da je Fellaini deblo na Unitedovom topicu. Kako vidim u zadnje vrijeme kroz upise taj jedan post je narodnom predajom prerastao u epsko visetjedno trollanje i maltretiranje svekolikog pucanstva Unitedovog topica.

                            Nemojte #tripletari da ja pocnem vadit vase postove.

                            Zaboli me njeznik sta par rasola na internetu misli o meni. Ja svoja misljenja ne mjenjam kao neki, kritiziram svakog igraca koji to zasluzi, hvalim ga kad dobro odigra.

                            Cinjenicno je stanje da je pola Arsenalove momdcadi bezmudno, lacking in quality, da nam je prvi napadac deblo koje funckionira tri tekme pa ga nema pet. Cinjenica je da su nam krila sem Alekse limitirani vjecni talenti. Obozavam Walcotta, najdrazi mi je igrac u Arsenalu godinama, ali lik je bukvalno truplo zadnjih tjedana. Pola ovih igraca koji sad igraju u Arsenalu nisu kalibar za takav klub.

                            Prvo ste k'o ozebli sunce cekali da se vrate Coquelin i Alexis, jer ce to da podigne klub. Sad cete par tjedana cackat po pijesku dok ne skuzite kaj govorim kad kazem da Le Panj i Aleksa ne mogu igrat zajedno i da ga gusi Francuz.

                            Sad ste presli u mod prizivanja spanjolskog drkatora lopte jer on nasusno fali. Alibi igrac kao i pola momcadi, zivi povazdan od jedne tekme koja mu se zalomi u sezoni, usporava igru i davi loptu.

                            Ovaj tim treba promjenu trenera i filozofije. Ovdje u Premu trebaju karakteri, a ne lijepa igra pasova na centru.
                            Last edited by Henryj; 05-02-16, 11:35.

                            Comment


                            • Nekima se svidja ovaj lounge bar.

                              Da mi je do klanja i konstantnog prepucavanja otisao bih pisati na sportsport.ba forum
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nekima se svidja ovaj lounge bar.

                                Da mi je do klanja i konstantnog prepucavanja otisao bih pisati na sportsport.ba forum
                                Jel ja hodam okolo i seruckam tebi kako pises? Odi covjece na pauzu, ako ti se ne svida sta ja tipkam, ignore imas, preskocit postove mozes. It's a free country, pisat cu sto ja hocu.

                                Inace

                                Comment

                                Working...
                                X