Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tijo je ok kad je u formi, zahvalan igrac, samo treba uc u formu jer su ovi promasaji koje je zaredao fakat katastrofalni.

    Comment


    • Kakvi ste vi licemjernici, sram vas bilo. Pljujete covjeka koji je ostao, a mogao je da ide u Celzi, United, Liverpool, City kako je htio i vi raspravljate o njegovoj plati.


      Nadam se da ce vam biti ugodno nakon 10 godina u preduzecu kada vas zaobidju za povisicu, jer ste ograniceni.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Izvrtio si moje rijeci.

        Mesut sa novim ugovorom koji pocinje iduce sezone ide na 170k, sad je na 140k plus bonusi.

        Ta lojalnost, kakva god da je, lojalnost je. U sezoni kad se Persie odjebao njegovih 20 golova i 11 asistencija je odrzalo klub u top4.

        Ne shvatam neke ljude. Zale se da se ne trose pare, a kad se trose, zale se da se neki ljudi preplacuju. Stvarno ne razumijem.

        Sto se tice biznisa, znam o cemu pricam.
        U tri posta dao si tri verzije Meskove plate, pa se namece pitanje koja je verzija istinita , a koje su lazne, ili je istina nesto cetvrto ...

        Kada govorimo o njegovom doprinosu, Sancez je u prvoj godini dao veci doprinos nego Volkot u deset.
        Veoma skupo je placen njegov ostanak da bi se to moglo zvati lojalnost, lojalnost od 140k, a igre sramne. Samo zauzima mesto u timu i nosi platu koju bi mogao da nosi neko ko bi bio nosilac igre i unapredio igru i rezultate.
        Svi ti igraci koji su pobegli iz kluba imali su dominantnu sezonu u klubu, Teo nije, a i bolje da su otisli nego da su ostali sa velikim platama i pruzali ovako veliko nista kao Volkot.
        Ne kukaju ljudi da se novac trosi na Volkotovu platu, nego da se novac potrosi na pojacanja.

        Nemas argumenata Aki, vrtis tu pricu o lojalnosti u krug i otkrio si nam jednu veliku istinu da je Volkit brzi od Pikea, i u tom nedostatku argumentacije nazivas druge licemerima jer ne misle kao ti.

        Comment


        • Robin van Persie, osam godina mediokriteta, jedna sezona i otisao je. Sljedece sezone je igrao Walcott sezonu zivota sa 20 golova i 11 asistencija i sam bukvalno odrzao status TOP4 kluba u Engleskoj.

          Pljuje se godinama Giroud.

          Remzika je kao neki majstor. Jedino sto radi zadnjih 20 dana jest trci ko sumanut gore dole i ostavlja rupu.

          Kembel sad kao neka igracina, covjek koji jos uvijek ima sekund kasnu reakciju na pas.

          Walcott igra lijevo krilo, poziciju koju nikada nije igrao, zarad toga da bi Kembl mogao da igra desno i izvuce sve iz sebe. Walcott ne zna centrirati lijevom nogom i zato ulazi u sredinu i biva blokiran uvijek jer nema dribling za ulazak u sredinu.

          Vidjet cemo mi njega na CF-u protiv Barce.

          140k je prosjek plata, s obzirom da je jedan Adebayor imao platu 170k u City da sjedi na trbinama sve je jasno ili jedan mentol kao Baloteli da ima platu oko 120k da moze da gadja pikado strelicama djecu okolo ko kakav psihopata.

          Al ne fin, porodicni covjek, sa finim vrijednostima, te veliki sluga klubu ne zasluzuje da bude nagradjen za to sto je bio lojalan. Manite me te price. Prica da bi se nasla ljuska u jajetu. Ne znam jel rijeci receno o pobjedi juce ili o Elnenyu koji je igrao fantasticno.

          Al neka Walcottova plata je ogroman problem.

          Btw onaj mali Odegard ima 100k platu u Realu, nidje ga na mapi. Svadja se sa Zidanom u Kastilji, al neka Walcott je bezobraznik sto je trazio 140k
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja sam jos uvek na strani wallcota jer ako bi tako krenuli mogli bi pokrenuti pricu i za ostale igrace tipa Wilshire koji isto ima neku bolesnu platu a njegov doprinos rezultatima zadnjih godina je diskutabilan jer je non stop povredjen... Tako da mislim da nije fer blatiti Volkota koji nije u formi i koji konstatno trazi sebe na terenu, protiv junajteda 3 0 njegova uloga je bila kljucna takodje protiv sitija kad je podsetio ali samo podsetio na anrija, i stvarno ima trenutaka kada podseti na anrija. Ono sto ja njemu zameram je sto je prilicno sebican i sto se cesto zalece bez potrebe takodne i upada precesto u ofsajd zamke potpuno bezpotrebno sobzirom na svoju brzinu moze da krene i kasnije prema lopti.

            Comment


            • Navodno Rosicky opet out na par tjedana i Wilshere ima neki setback, opet navodno 6-8 tjedana.

              Comment


              • Nije problem Volkotova plata, problem je sto je on los. Vec je 10 godina los. I navija za Liverpool! I nemoj me nazivati licemjerom jer ja o njemu imam isti stav od kako sam dosao na ovaj forum, sto je tebi sasvim poznato, a on nije uradio nista da ga promijeni. Plata se spominje samo u kontekstu toga da je sad tu umjesto njega mogao igrati Hazard da je bilo prostora u rosteru kad ga je Venger htio dovesti dvije sezone prije nego ce doci u Celzi.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Hazard nije dosao jer nije bilo 5 m da se plati odredjena kompenzacija. Wenger nije htio priznati kome, al pretpostavljam nekom smrdljivom agentu, ali je rekao da je pitanje par miliona bilo da li ce doci Eden ili ne. To je bilo u ljeto 2011. Tako da to sto Hazard nije dosao, nema nikakve veze sa Walcottom jer je tada igrao jebeni Gervinho u Arsenalu i Arshavin i Bendtner i Chamakh.

                  Ako je Walcott los, Ox je za ragbi terena. Covjek na 14 m, juce potkopa loptu, pa to ne bi ni dijete od 5 godina uradilo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Henryj View Post
                    Navodno Rosicky opet out na par tjedana i Wilshere ima neki setback, opet navodno 6-8 tjedana.
                    Ne znam šta Rosicky više čeka. Vrijeme je da se penzioniše, 36 godina, povrede non stop.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Pa cek, hocemo sad prebacivati lopticu na Oxa, sta? Kakve on veze ima sa Teom? Ok, nema ga nigdje trenutno, to je i meni jasno, ja i ne hvalim njegove trenutne nastupe. Rekli smo svi svoje misljenje i sad ostaje da cekamo u kom smijeru ce ici njegova karijera. Ali mi pricamo o Volkotu.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Pricamo o Walcottu koji se pljuje ovdje kao da nista ne radi, a ustvari dosta kljucnih utakmica je odigrao kako treba.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kembel igra kako treba, ali se od njega vise i ne ocekuje. Volkot treba da rastura! On igra slabije od Kembela.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Navodno Rosicky opet out na par tjedana i Wilshere ima neki setback, opet navodno 6-8 tjedana.
                            Procitah malopre,haos,FC Arsenal setback London
                            Koliko puta samo,daj da nam makar Welbek izdrzi da se ne vrati u bolnicu odmah,trebaju nam igraci,treba nam rotacija,konkurencija,polako se ulazi u kljucnu fazu sampionata,ne verujem da ce Arsen kupovati vise u januaru

                            Vezano za Tea,ove sezne krenuo je kao jedan od 2 CFa,onda zbog okolnosti prebacen na levu stranu,verujem da sve to utice al istovremeno nije opravdanje,i ja ga kritikujem kad igra lose kao sto bi i Mesuta,Alexisa ako treba,moraju svi igraci da podignu nivo ako mislimo se boriti za titulu,prave kritike i utiske na kraju prvenstva,ili posle finala Fa cupa
                            sigpic

                            Comment


                            • Rosicky na 6 sedmica. Wilshere vjerovatno do kraja sezone.

                              Nema šta, vidi se Rosicky više ne može igrati na visokom nivou. Penzija, gotovo.

                              Što se Wilsherea tiče ja njega već odavno ne smatram konkurentnim igračem za prvu postavu. Odavno sam ga otpisao, jer se vidi da nema od njega ništa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kraj sezone za Wilshere-a.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X