Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Ja bi to malo korigovo, tako sto bi Velbeka gurnuo na CF, Sancez i Kembel na krila, Ozil da ih koristi kako zeli i trpaj!
    Ti bi to korigovao tako da Walcott ne igra i ja se potpuno slazem s tobom
    Last edited by AK47; 17-01-16, 20:44.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mesa je ovaj sto je tek dosao nemoj da mijesamo najveceg igraca planete s nekim molim te
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nisam znao da je Elnjenji Meša, otkud to? Mesut nije najveći igrač planete, ali je u top 100 definitivno.

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Meša će nositi broj 35 !

          Spoiler
          Evo covjek ga tako prozvao,a Ozil je ipak nesto drugo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ozil ima jedinstveni naziv OTAC.

            Jasno kao i sto jedinstveni maticni broj gradjana ima naziv JMBG
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by gokara
              Pre mesec dana Žiru i Volkot bili u gotivi, Kembel spreman za odstrel, a sada se pravi idealna postava sa Kembelom, a ova dvojica se suše na klupi.

              Ja ne menjam mišljenje, Volkot i Aleksis u špicu, Meša iza njih, Rambo i Santi iza Meše, a Kok iza njih dvojice.
              Giroud i Walcott rotacija na napadacu apsolutno. Sanchez lijevo, Welbeck desno. Prva zamjena za Welbecka Joel, a moze uskocit i umjesto Sancheza na suprotnu stranu. Nitko od ovih krila i napadaca koje posjedujemo se ne moze po radu mjerit s Welbeckom, koliko taj samo pretrci i defanzivno doprinese, a brz k'o metak.

              Comment


              • Originally posted by gokara
                Pre mesec dana Žiru i Volkot bili u gotivi, Kembel spreman za odstrel, a sada se pravi idealna postava sa Kembelom, a ova dvojica se suše na klupi.

                Ja ne menjam mišljenje, Volkot i Aleksis u špicu, Meša iza njih, Rambo i Santi iza Meše, a Kok iza njih dvojice.
                Ako je neko bio na strani Kembela onda sam to ja. Danas svi nesto "tvoj Oxic" ovakav, te onakav, a kritike "mog" Kembela utihnule.

                Nego, Meša mi je od milja za svakog Mehmeda i Muhameda koje lično poznajem, pa se činilo prigodnim.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by gokara
                  Pre mesec dana Žiru i Volkot bili u gotivi, Kembel spreman za odstrel, a sada se pravi idealna postava sa Kembelom, a ova dvojica se suše na klupi.

                  Ja ne menjam mišljenje, Volkot i Aleksis u špicu, Meša iza njih, Rambo i Santi iza Meše, a Kok iza njih dvojice.
                  Pa sta ako se menja misljenje,,ako neko bas lose igra ili nekom nije pozicja ta u timu,i sa time pruza lose partije,kritikovacu i njega i menazdera,sve po zasluzi ,sve dok se ne popravi...Tako bi sad i sa OXom da je pokidao danas,resio mec itd,trazio bih da igra i sledeci mec ,ako sadrzi visok nivo i sledeci verov.tako je bilo sa Joelom i sad ga ja ne bi vadio ,sve je do forme i samopozudanja,izuzev Alexisa i Mesuta

                  Originally posted by Henryj View Post
                  Giroud i Walcott rotacija na napadacu apsolutno. Sanchez lijevo, Welbeck desno. Prva zamjena za Welbecka Joel, a moze uskocit i umjesto Sancheza na suprotnu stranu. Nitko od ovih krila i napadaca koje posjedujemo se ne moze po radu mjerit s Welbeckom, koliko taj samo pretrci i defanzivno doprinese, a brz k'o metak.
                  Pa Joel je bas taj tip,samo je neko Joelu nabudzio i dobru pas igru Uglavnom odlicno je imati dvojicu takvih radnika na terenu,samo da budu zdravi,lako cemo sa rotacijom,uglavnom Teo i krilo vise ne idu zajedno,totalno bez motivacije igra tamo,znaci kao CF pa po zasluzi i stilu protivnika nek igra tamo ..
                  sigpic

                  Comment


                  • Cekaj, cekaj, Ves, ne zaboravite ko je najvise bio na strani Joela kada ga je Aki pljuvao.

                    Nemamo mi srece sa ovim timovima u "padu", kad je Moyes vodio Junajted uzeli smo im bod, a sad kad je Celsi u raspadu opet smo izgubili(zbog crvenog kartona), sve sem pobede sl. vikenda bi bio ogroman neuspeh! Plus treba Mesut i Sanchez da se vrate.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Sorry ali Welbeck u sprintu i trci ostavlja Joela u prasini. Za kontre Tijo i Welbz asevi zesci.

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Sorry ali Welbeck u sprintu i trci ostavlja Joela u prasini. Za kontre Tijo i Welbz asevi zesci.
                        Da da,zaboravih da dodam to ali sta cemo sa zavrsnicom Welb. mora da poradi na tome,al veliki je gol,lako ce to valjda popraviti,uglavnom nedostajao je Welbek,jedva cekam da ga vidim na terenu,dal je povreda uticala na njega,isto sa Tomasom,mada i kad je zdrav Rosicki bio,nije ga mnogo koristio Arsen,sad odjednom nam se stvara guzva na sredini,al neka ,,samo milioner i trener,da krenu da rade stvari za koje su rodjeni
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobar je Kembl trenutno, ali je limitiran jos uvijek.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Dobar je Kembl trenutno, ali je limitiran jos uvijek.
                            Ne može biti limitiran još uvek. Ili je limitiran ili nije.

                            Comment


                            • Limitiran.

                              Ne zna trcati, i cudne odluke prilikom prijema i pokusaja driblinga ima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Limitiran.

                                Ne zna trcati, i cudne odluke prilikom prijema i pokusaja driblinga ima.
                                Ma ok, ali kad kažeš da je neko limitiran, to znači da ne može napredovati, nema potencijal i to je konačna stvar, ne može se menjati. Ne može se reći limitiran još uvek.

                                Comment

                                Working...
                                X