Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Koji kurac Flamini opet igra

      Sad kad isprati s 2 gola i opet Veseli mene napadne
      Tebra, Flamini nek postigne hattrick, upise 4 asistencije i nagovori Vanajamu da na poluvremenu potpise za Arsenal, ja te necu kriviti sto mislis da treba da ne igra, nikad vise, ni minute!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Smorio je vise sa Flaminijem... Joel ispred Thea i Ox-a! Mora pobeda i revans za onaj debakl za Boxing day.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Tebra, Flamini nek postigne hattrick, upise 4 asistencije i nagovori Vanajamu da na poluvremenu potpise za Arsenal, ja te necu kriviti sto mislis da treba da ne igra, nikad vise, ni minute!
          Slazem se 1 kroz 1
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Elneny se povrjedio na treningu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Elneny se povrjedio na treningu.
              Koliko pauzira? Minimum 2 nedelje garant!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Idu neke nepovezane informacije, jedni kazu da je kao 'rested', dok drugi kazu da je primio udarac u clanak.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Hahaha pa nije valjda i njega Gabriel poslao u bolnicu?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Coquelin jos nije match fit da bi u kratkom roku odradio dvije tekme, vjerojatno ce ga ubacit u nastavku..

                    Comment


                    • Jad i bijeda, dno dna. Koji je njima vrag, zar se oni boje trofeja i napada na titulu? Walcott kao da je pojeo ludih gljiva, nikad gori nogomet nije igrao, ostatak momcadi totalno nezainteresiran, Giroud gusi Sancheza. 93 minuta, oni se dodaju u obrani umjesto da se ide na duge lopte i baca loptu u kazneni.

                      Nemam vise volje, svake godine sve isto. Svi se dizu, trpaju, raste forma, ovi nasi debili kao nadrogirani.

                      Comment


                      • Imao sam prevelika očekivanja za ovu sezonu a razočarao sam se kao nikad do sad ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • I ja isto, em sam se razocarao u fudbal, em u ekipu koju volim. Sta reci, bezmudost, bezidejnost... Titula nam se bukvalno nudila. Pa mi gol nismo dali nikad losijem Celsiju npr... Sta reci vise od toga?

                          A Plavce punio ko je stigao.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Jebote na cemu mi pusimo bodove. Nikad gori Chelsea nam otme 6 bodova, ni ne oznoji se, ekipe s dna tabele nam se setaju po domacem terenu i ladno kupe bodove. Raspali Liverpool nas matira u zadnjih sekundama. Igraci samo poslije utakmice zbore kako se treba trudit, skupit glave, idemo dalje, a na terenu se igraju skrivaca.

                            Raspadi svi skupa s trenerom i upravom, sere mi se vise od nogometa. Tako i treba kad Wengerica slaze ekipicu bez muda koja igra lijep nogomet, pozercici, svi instagram profilice imaju, twitter pr timove, klaunske video uratke na youtubeu, a kad treba na terenu pokazat tko si, onda se kopaju tuneli.

                            Kaj me najvise brine, ja vise uopce ne osjecam ljutnju, zal, tugu. Samo slijezem ramenima i odmahujem rukom, uopce me neka ravnodusnost dere kad ih gledam. Ne sjecam se kad sam zadnji put skakao u stolcu zbog Arsenala.
                            Last edited by Henryj; 02-02-16, 21:48.

                            Comment


                            • Svaki jebeni put kad se udje u neku seriju losih rezultata navijaci pocnu da imaju ozbiljan mentalni slom i onda niko da stane iza tima kako treba.

                              Eno Donald Trump dvije godine sere kako ce da pobjedjuje, da ce Amerikancima dosaditi pobjedjivanje i bio je porazen na Caucus-u sinocu Iowi. Sta ce on sada da uradi? Cestitat pobjedniku i uzet ce da pobjedi u New Hempsiru.

                              Isto tako ce i Arsenal. Cisti negativizam. Ono sto je odbranio Mesutu u prvom poluvremenu, granici sa neralnim.

                              20 faulova ljudi napravili jedan zuti. Coq prvi start na loptu, odma zuti. Poslije ide covjek na Mesuta s ledja bez lopte, nije ni jebeni faul bio. Sudija sjecka igru kako on hoce, ponavlja izvodjenja slobodnjaka i kornera. Daj ba ako te mlave cijelu tekmu, haj mi reci da se neces sjebat i imas nula protekcije od tih batina.

                              Trci Alexis kontru i ide mu Walcott, daje sebi for i Wanjama se direkt u njega zakuca, odnese ga i cist start. Ma daj molim te.

                              #tripleta
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jos mi samo ovi tripleta klaunovi trebaju. Svake godine se ponavlja isto. Glava u pijesak, nema veze ide iduce kolo. Kakve veze ima sto prosipamo bodove koji ce falit na kraju sezone dok drugi maste brk kod komsinice i njene susjede po tri puta u sezoni dok mi gledamo. Ovako se ne moze igrat u najgorem dijelu sezone.

                                Tko je zadovoljan stalnim ponavljanjem istih gresaka i zmiri za ocigledni nedostatak karaktera i znanja kod vecine igraca nek se ostavi pracenja Arsenala

                                Comment

                                Working...
                                X