Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Campbella sam kritizirao kad je trebalo, podigao je nivo i sad igra odlicno.

    Kaj se bekova tice Monreal i Bellerin su daleko najbolji bekovi lige, end of diskašn. Gibbs je ok alternativa, osrednji igrac, onako ok za odradit job, nikad ostvaren potencijal. Na Gibbsovom putu je vec neko vrijeme Oxic. Kako vrijeme promice on nikako da pokaze naznake razvoja.

    Comment


    • Ne mogu ja iz ove pozicije argumentovati zasto smatram da je Gibs kompletniji igrac. Statistika nije relevatna, jer Monreal igra a Gibs ne. Napisao sam zasto smatram da Wenger preferira spanca. Takodje, jasan mi je i stav raznoraznih forumasaa - navijaca sa drugih foruma, ali ja prosto Gibsa vidim kao boljeg fudbalera. Kao sto sam davno za Le Coqa govorio da covjek moze mnogo i da mu treba dati priliku ili nedavno za Kembela da ne zasluzuje kritike kad mu se sanse daju na kasicicu, te da mu treba dati priliku da veze nekoliko utakmica i evo. Isto tako smatram i ponavljam to redovno, da je Ox najveci potencijal koji Arsenal posjeduje i da ce da napravi karijeru velikog igraca i reprezentativca Engleske. Mozda je potencijal pogresna rijec, jer on to vec ima u sebi, samo da se sredi " u glavi " i gledacemo majstora! Da napomenem i da je Ox godinu mladji od Kembela. Cisto da napomenem.

      I ne zelim da me se shvati kao kakvog sarlatana koji eto tako predvidja i prorice, neutemeljeno tvrdeci samo da bi kontrirao. To je prosto neki moj osjecaj nastao dugogodisnjim gledanjem fudbala, a pamtim ga od '98, Zamorana, Salasa, hrvatskog podviga i nenadjebljivog Zidana. Naravno, vjerujem da ima ovdje onih cije sjecanje seze i dalje u proslost. Kako bilo da bilo, smatram da je Gibs svestraniji i sposobniji igrac od Monreala, a taj stav cu, kad vec nemam argumenata, pripisati svojoj intuiciji, svjestan, naravno, da u svojim procjenama mogu i da pogrijesim. Ne bi bilo prvi put.

      #tripleta
      Last edited by Ves; 09-01-16, 20:18.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Ox je Frimpong s tehnikom i driblingom. Klaun i nista vise. Nikad od njega velik igrac.

        Comment


        • Najveci potencijal su sada Zalalem i Jeff. Ox je vec dosta dugo u Arsenalu on je trebao da napravi iskorak, ali ima istu sezonu kao i Remzika prije nego sto je poceo da igra ko na drogama. Nadam se iduce sezone da ce napokon poceti da igra kako mislim da moze, ali ovo trenutno je za mene sramno, iako je u drugom poluvremenu igrao dobro.

          Hektor Bellerin je najbolji desni bek na svijetu sa samo 20 godina, odgovorno tvrdim!
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ox danas igra isto kao i 2011. kad je dosao. Nema previse napretka, osim sto je glavna zvijezda youtube kanala gdje je klaun i pol.

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Ox je Frimpong s tehnikom i driblingom. Klaun i nista vise. Nikad od njega velik igrac.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ja sam za Joela govorio oduvek da on moze, samo mu treba utakmica u nogama. Ne moze igrac koji je onako odigrao SP, onakve lopte delio tamo, postigao par golova da ne zna da igra fudbal.

                Voleo bih da on produzi ugovor i ostane i da se bori za mesto u timu, koristan je igrac.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Arsenal manager Arsene Wenger is optimistic the club will complete the signing of Basel midfielder Mohamed Elneny this week.
                  Last edited by Rossonero; 11-01-16, 11:42.

                  Comment


                  • Bitno je da se radi nešto po pitanju transfera da nije tvrdoglav kao prethodnih sezona da mu niko ne treba , mada ja bih se iscimao za još jedno pojačanje čisto da se osiguramo .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ocekujem da Elneny potpise dan prije isteka prijelaznog roka. Ne znam sto uvijek odugovlace s tim transferima. Nek se decko spakuje, sjednu se u taksi, oblete sve bitne institucije, malo podmazu sluzbenike da rjese papire preko reda i vozi.

                      Comment


                      • Vise novine rade. Ne verujem da ce se vise bilo ko dovoditi.

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCARA View Post
                          Vise novine rade. Ne verujem da ce se vise bilo ko dovoditi.
                          Welbeck, Wilshere, Coquelin i Cazorla ce se vratit kroz koji tjedan. It will be like 4 new signings

                          Comment


                          • Rosicki se vratio punom treningu bilo bi sjajno on da ostane zdav do kraja sezone,imati ga kao opciju sa klupe,takodje Alexis spreman za Stoke u Nedelju
                            da i najbolji drugari su spremni za sutra
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja bi bio zadovoljan sa 7 bodova iz iduce tri tekme. Stoke me najvise brine :/. Liverpool gazimo, Chelsea igramo doma, to smo valjda u stanju izvuc ok rezu. Stoke vjerojatno gubimo

                              Comment


                              • Naredne tri tekme 9 bodova i polako da se spremamo za nenormalan period u kojem je cilj odrzati prvo mjesto i izbaciti Barcelonu.

                                Sljedecih 9 utakmica ako se uzme 23/27b osvajamo titulu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X