Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta li bi sa Ospinom nema ga ni na klupi,Ziru je valjalo da se odmori,kao i Belarin Al dobro mislim da je ovo dovoljno da se savlada sanderlend kod kuce,al nikako olako da ga shvatimo kao sto umememo,Nadam se konacno Jeffa da vidimo u 2pol
    sigpic

    Comment


    • Ja ne razumijem ovu formaciju. Chambers i Ox sredina?

      Ako Ox bude igrao ono svoje klasicno gubljenje lopti ispadamo
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ovaj Debusi ima da poludi na klupi ni u cupu nema povrenje da ga stavi, daj prodaji to dok jos mozes da dobijes nesto
        Ostalo ocekivano Cech moze da brani cak je i preporucljivo da brani konstantno. Jedino Koss i Giru previse bitni igraci da bi ih tako mrcvarili svaku utakmicu. S ovok postavom ocekujem laganu pobedu.

        Comment


        • Ospina ima malu povredicu
          Spoiler
          ,bas nema srece nekad,retka prilika da bude starter..
          Klupa nam je malo tanka ofanzivno ,nadam se da cemo da stisnemo od 1min,i da resimo sto pre...Pre bi dao Koselnom CM,a Cembers CB
          sigpic

          Comment


          • Chamb dupli pivot znaci.
            sigpic

            Comment


            • Kos kapiten
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • I eto posle otkud povrede. Trebao je i Ozila, Ramzija i Monreala da stavi, pa kada je bal nek je bal.

                Comment


                • Zadnja linija bas onakva kakvu bih ja birao za startnu postavu, ukljucujuci i kapitensku traku na ruci velicanstvenog Kosa! Bice zanimljivo vidjeti Cembu i Oxa u sredini. A ovu prednju trojicu ne kapiram. Iwobi igra pleja? Ili? Msm da je ovo utakmica gdje mu je data potpuna sloboda da se dokaze. U drugom poluvremenu Arteta ga mijenja i ide nazad, a Ox na prednjeg veznog - poziciju koju je igrao kad smo dobili Bajren u gostima.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Debuchy javno kuka vec par mjeseci da hoce ic jer zeli izborit mjesto u reprezentaciji i bit na prvenstvu. Kad god ga je Arsene stavljao ovaj je nekako djelovalo uvrjedeno i nezainteresirano na terenu. Trazio je transfer vjerojatno jer je rekao da ce popricat s Wengerom. Vjerujem da on do kraja zimskog roka ide.

                    Ne bi ga nija stavljao da igra, lik se uopce ne zalaze na terenu jer je jadan uvrjeden sto ne igra kme kme.

                    Comment


                    • Ja zadovoljan, ubili u nastavku tekme nakon slabijeg prvog poluvremena. Campbell po meni igrac tekme, Iwobi impresionirao, Ramsey okrenuo tekmu ulaskom, trebamo i njega u formi. Kako igra centralno zaredao je nekoliko odlicnih partija, nanizao par golova i asistencija.

                      Comment


                      • Odlican Joel igrac meca definitivno,Belarin i Ziru dobri,Iwobi takodje...Gibs dobro zamenio Monreala al Spancu je zacemtirana prva postava..Sad kad se vrate Alexis i Mesut u postavu doduse drugi sigurno, prvi mozda,al idemo po pobedu u Liverpul
                        sigpic

                        Comment


                        • Belerin dominantan! Igrac utakmice!

                          Opet cu pozvati silne kriticare Kembela sa stavom da je on " ogranicen igrac, bez potencijala za Arsenal ", da napisu koje slovo o njegovoj igri danas?! Bravo!

                          Gibs je osim one greske koja nas je kostala gola odigrao sjajno, bio sveprisutan i opravdao moje misljenje da treba imati prednost u odnosu na Monreala.

                          Ox se borio sa sopstvenom ne(disciplinom) i zeljom da se dokaze sto ga je kostalno pregrst pogresnih pasova, ali je imao i sjajnih momenata, ukljucujuci i onu stativu gdje je po ko zna koji put sam sebi stvorio sansu.

                          Gabriel ispred Merta!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Belerin dominantan! Igrac utakmice!

                            Opet cu pozvati silne kriticare Kembela sa stavom da je on " ogranicen igrac, bez potencijala za Arsenal ", da napisu koje slovo o njegovoj igri danas?! Bravo!

                            Gibs je osim one greske koja nas je kostala gola odigrao sjajno, bio sveprisutan i opravdao moje misljenje da treba imati prednost u odnosu na Monreala.

                            Ox se borio sa sopstvenom ne(disciplinom) i zeljom da se dokaze sto ga je kostalno pregrst pogresnih pasova, ali je imao i sjajnih momenata, ukljucujuci i onu stativu gdje je po ko zna koji put sam sebi stvorio sansu.

                            Gabriel ispred Merta!
                            Pa bas je u tome razlika,i sto si jedan od bas retkih koji bi stavio Gibsa umesto Spanca,ta mala greskica,posle koje je usledila i Koselnova nas je kostala gola,takve stvari Naco ne pravi,neverovatan konstantan igrac,uvek bira dobra resenja,i ima pravi balans kad ostati na svojoj polovini, kad ici napred...Sto i Wenger ocigledno vidi,jer on voli da forisira Engleze vise,al Naco se svojim partijama izborio za redovnu postavu...

                            Sto se tice Joela i ja sam jedan od njih koji nisam mnogo ocekivao od njega,priznajem,tj.vise sam trazio da odigra konstatno par dobrih parija,sto je i vise nego uradio,a sto se ne moze reci za OXa ,kome ne gine klupa sad,steta,trudi se,al jednostavno nema ono sto se trazi,konstatnost tokom celog meca,fokusiranost ,plus da veze par takvih partija tj,ono bas sto Cembel radi sad.....
                            Last edited by Jack; 09-01-16, 17:37.
                            sigpic

                            Comment


                            • Teo
                              sigpic

                              Comment


                              • Gibsa pre Monreala bi jedino stavili Gibs, Gibsova familija i Ves . Ne vidim neki osnov za diskusiju u tom pravcu, posebno jer je Monreal najbolje ocenjeni levi bek lige u ovoj sezoni.

                                Ja bih voleo da kada Monreal ode da na njegovo mesto dodje Gaja iz Valensije. Slican profil igraca kao Belerin, obojica jos klinci, tako da bi imali na bekovskim pozicijama dve masine dugi niz godina.

                                Sto se tice Kembela, dobar je on, samo sto nikada nece praviti razliku u Arsenalu, ali nije lose imati ga kao rezervnu opciju.

                                Comment

                                Working...
                                X