Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je 10 ja ne znam šta razmišlja čovek , onda bi taman imali 4 štopera i osigurali se do kraja sezone što se odbrambene linije tiče , ali opet meni fali taj 1 dm i napadač bilo kakav
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Bilo kakav napadac? Jel u obzir dolazi i Deneey iz Watforda?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Daj bre Topdzija pojele ti mozak medicinske sestre iz Rumunije
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Navodno 10-ak miliona. Kad pogledas koliko su placali Mangalu, Otamendija, Lovrena, Blinda i slicne ovo za Howedesa dzaba, pljunuo bih pare odmah, a moze da igra i CB i LB.
          Blind bas mnogo placen, jedva 17 mil.
          sigpic

          Comment


          • Ako ne mogu mid table raspali Liverpool pobjedit bez Sancheza nek objese kopacke o klin...

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Blind bas mnogo placen, jedva 17 mil.
              Kako god, meni Blind nikakav igrac, ukenjalo ga Svetsko prvenstvo i skocila cena.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Kolika je klauzula Hovedesu ? Ja sam njega dovodio u FMu gotovo stalno .
                12 miliona evra. Samo se nadam da se Klop ne ukljuci u pricu. Ako Hovedas dodje to sigurno znaci da Debusi ide, Cembers ce biti alternativa Beljerinu.

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Ako ne mogu mid table raspali Liverpool pobjedit bez Sancheza nek objese kopacke o klin...
                  Brate nek si nam si se vratio, gotiva si ti sve, vidi se da bas volis klub, al samo malo smanji sa tenzijama pliz.

                  Bolje je kad nas je vise da raspravljamo, dobar lik si ti, direktan kazes kako mislis, al eto samo malo smanji nemoj bezveze da nam u banovice ides treba ovu tripletu napast
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Brate nek si nam si se vratio, gotiva si ti sve, vidi se da bas volis klub, al samo malo smanji sa tenzijama pliz.

                    Bolje je kad nas je vise da raspravljamo, dobar lik si ti, direktan kazes kako mislis, al eto samo malo smanji nemoj bezveze da nam u banovice ides treba ovu tripletu napast
                    Pobrao sam ban jer sam upotrjebio narodni izraz za muski rasplodni organ. Pazit cu ubuduce. Moji domaci forumi nisu tako rigorozni, slobodnije se komunicira. Ubuduce cu na ovaj forum dolazit s leptir masnom i biti knjizevan.
                    Last edited by Henryj; 08-01-16, 18:05.

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Pobrao sam ban jer sam upotrjebio narodni izraz za muski rasplodni organ. Pazit cu ubuduce. Moji domaci forumi nisu tako rigorozni, slobodnije se komunicira. Ubuduce cu na ovaj forum dolazit s leptir masnom i biti knjizevan.
                      Avatar obavezno Wenger sa leptir mašnog inače će ljudi da te olako shvataju .
                      A što se bana tiče ponašao si se kao kočijaš i nema šta da se žališ, ne treba da se pravimo gospoda ali ne treba ni da se ponašamo kao da smo u kafani ili na ispaši sa govedima .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Lord glas razuma nema sta

                        Comment


                        • Originally posted by gokara
                          Ako je ovo istina onda je to odmazda prema navijačima Arsenala zbog nadolazeće triplete. Pravda za Henryja. Pravda za Tobdžije.
                          Ma sto jest jest bijah degutantan.

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Pobrao sam ban jer sam upotrjebio narodni izraz za muski rasplodni organ. Pazit cu ubuduce. Moji domaci forumi nisu tako rigorozni, slobodnije se komunicira. Ubuduce cu na ovaj forum dolazit s leptir masnom i biti knjizevan.
                            Dobrodošao Henry, legendo ovog kluba i foruma .

                            Ja volim da čitam ono što ti pišeš, kratko - jasno. Retko otvoren momak.

                            Nemoj da te banuju za gluposti, ukoči bar malo kad je najteže .

                            Taman sam hteo da ti kažem da uzmeš ovaj moj avatar, ali vidim da si se sredio

                            Last edited by Ray; 08-01-16, 18:39.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Ako je 10 ja ne znam šta razmišlja čovek , onda bi taman imali 4 štopera i osigurali se do kraja sezone što se odbrambene linije tiče , ali opet meni fali taj 1 dm i napadač bilo kakav
                              Pa stigao covjek iz Bazela maksuz. Nisi zadovoljan?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Pa stigao covjek iz Bazela maksuz. Nisi zadovoljan?
                                Dobar transfer ako dode do njega, samo takav transfer se trebao na ljeto dogodit...

                                Comment

                                Working...
                                X