Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCARA View Post
    Sve nesto sticem utisak da nas Goki slabo prati tekme kluba za cijeg se navijaca predstavlja cim i dalje osporava najboljeg plejmejkera na svetu
    Slabo, slabo, moram da izguglam roster jer ne znam ko je trenutno u klubu. Više znam igrača Mladosti iz Lučana nego Arsenala.

    Ne znam, ali kad čitam ovu temu stičem utisam da Mesut igra sa nekim amaterima kojima je čast da dišu isti vazduh sa njim u svlačionici. Da je on troglava aždaja koja jede lopte, a zube ne čisti koncem već mrežama od gola. Da posle svake utakmice moraju da menjaju travu jer tamo gde Mesut prođe ona više ne raste.

    Premalo poštovanja prema ekipi, a previše idolopoklonstva prema jednom čoveku. Shvatao bih ja to da je ovo tema Norviča, ali ovo je Arsenalova tema, ej Arsenalova. Jbt. kao da za ovaj klub ne tako davno nisu igrali Bergakmp, Pires, Vijera, Anri, Ljunberg, Žilberto, Adams, Kembel i ostale veličine.

    Kao da je sve počelo sa Mesutom koji se uzgred rečeno godinu dana vukao po terenu. Kad ekipa padne, Mesut će biti najgori, to je takav tip igrača, nije radnik, nije dribler, ne daje golove, nije brz, što bih ja rekao, nit smrdi, nit miriši, a takve ne volim ni u životu, ni na terenu. Bez ekstra saigrača, takvi igrači ne vrede ništa. Mahrez će isto da dribla i u Lesteru i u Realu, ali Mesut u Aston Vili recimo će biti samo još jedan igrač na terenu.

    Comment


    • Dobro jebemu nije Mesut poceo da igra fudbal u Realu pored Ronalda, vec u Salkeu i Werderu.

      Trenutno je najbolji igrac Arsenala i to treba postovati, a to sto kazes nije radnik, covjek uvijek svaka tekma 9km pretrcano, u top 3 radnika na terenu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Je l' video neko nesto za Pereiru iz Porta?

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Je l' video neko nesto za Pereiru iz Porta?
          Ima nekih spekulacija,
          sigpic

          Comment


          • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...yptian-7071691

            Izgleda zavrsen posao
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja sam ovo nasao, ima svega i svacega zanimljivog

              https://www.reddit.com/r/Gunners/com...gning_mohamed/

              Comment


              • Ocekujem dnas isti sastav kao protiv Citija,a u pon.da odmori par njih,tj,pre jednog ili dvojicu za vise nemamo
                Po 3 boda ,i prvo mesto,idemo
                sigpic

                Comment


                • Sve isto,i da ponovimo rez.iz ponedeljka jos
                  Last edited by Jack; 26-12-15, 18:49.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vrhunski debili smo mi, ali jos veci debili su sudije. Sva tri gola Sautemptona su neregularna, jedino ovaj 4. bio regularan. Prvi go ofsajd i onda nemoguc sut. Drugi go faul na Kosu, treci go nepostojeci korner.

                    Jesmo bili mrtva karina, al nije bas pomoglo ovo ubijanje na psihickom nivou.

                    Vidi se da se ne moze bez nikakve rotacije, a mi jos ni igraca nemamo za rotaciju.

                    Najtuznije je sto ce se pljuvati sada ova ekipa, a u kalendarskoj godini ovo je najslabija tekma koju smo odigrali i prva u kojoj smo primili vise od 2 gola u cijeloj godini.

                    Ajmo prebit Bormut i idemo po tripletu!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Uhvatila me depresija majke mi moje mile
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Hajde nisi jedini, zadnjih 20 minuta sam vise proveo listajuci instagram nego gledajuci tekmu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Rotacija je kljucna,a mi ni blizu nemamo za to,Flamini dobar pa ocajan,tj.nije do njega,jednostavno nume covek ponekad.Treba izdrzati jos utakm.bez Jacka,Welbeka,Kokelana,Rosickog. . . .,Treba nam neki igrac u januaru,i to stvarno ocekujem ovog puta,samo da ne bude ono za ove LANS( Like a new signing)Kad dodje blizu kraj prelaznog,mislim Wenger nije toliko slep,zar ne,vidi da povrede mogu da nas zadese svakog moguceg momenta,a mozemo da konkurisemo za titulu....Nego da ne poletimo mnogo,kao sto se cinilo do sad,ovo je dobar sok za prizemljenje,sad idemo po ubedljivu pobedu u ponedlejak i povratak samopozudanja

                            Svi su bili losi,da ne izdvajam nikog,al ovo mi stvarno zapalo za oko,pored onog bolesnog prvog gola Martrine,
                            Ramzi
                            Last edited by Jack; 26-12-15, 23:44.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa desavaju se i ovakve stvari kada se igraju tekme kada im vreme nije.
                              Maraton se nastavlja. Tripleta

                              Comment


                              • Mohamed iz Bazela,cena 5m funti,moze da ode do 7..
                                Last edited by saburo sakai; 27-12-15, 11:01.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X