Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flamini-Cazorla-Coquelan

    Ozil

    Alexis-Giroud

    Nek krene ovako, bolje ne mozemo skrpiti trenutno. Ako vec hoce da forsira onu njegovu formaciju nek stavi Joela na krilo pa sta bude.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Šteta za Reine-Adelaide što se i on povrijedio ranije. Sad je mogao uskočiti i iskoristiti priliku.

      Ja mislim da će ovo Iwobi/Cambell preuzeti, a možda čak i onaj mali ludi Francuz Fortune

      Šta mislite je li moguće vratiti Zelalema sa posudbe? On je za USA igrao dosta ofanzivno.

      Bilo kako bilo, u najboljem slučaju možemo dobiti novog Bellerina/Coquelina. U najgorem slučaju, imati ćemo propuh u ekipi
      sigpic

      Comment


      • Sta je sa Gnabrijem ? Da li je moguce njega vratiti ?

        Comment


        • Pod jedan Jeff nije povrijedjen. Momak je zajedno sa Fortuneom sa reprezentacijom negdje daleko, nemam pojma gdje.

          Drugo nit ce Iwobi igrati nit ce Kembl igrati. To ce pokrit Ozil na krilu i Flamoni pozadi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja vise tipujem na Kembela nego li Flaminija. Trebalo bi mu dati sansu da poveze par tekmi, a ne otpisati ga posle jedne tekme nakon toliko vremena neigranja.

              Comment


              • Samo preziviti bez puno stete u ove tri tekme do pauze za repke, a onda ce se vratiti vecina igraca.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ox je i tako igrac na klupi za rotaciju, Tijo ok ajd to je malo nezgodno, ali Giroud je usao u formu pa se nece osjetit. Zapravo niste mi jasni, vise od pola navijaca ne gotivi Tija uopce, a kad se ozljedi skidate zvjezde s neba pa trebali bi valjda bit sretni sto ne igra i tako po mnogima nije world class

                  Ozil, Alexis su zdravi, Giroud je usao u formu, Coq je zdrav i kamen, Cazorla se dobro slaze s njim, bekovi su zdravi i u formi, izdrzat cemo...

                  Comment


                  • Nema igraca da pokrije tu desnu stranu, to je problem.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Nema igraca da pokrije tu desnu stranu, to je problem.
                      Ne brini ti, bili smo u stoput gorim situacijama sto se ozljeda tice pa je Arsene iz sesira izbacivao cuda.

                      Comment


                      • Arsene Wenger considers moving Kieran Gibbs or Hector Bellerin into midfield after injury woes. [Telegraph]

                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Bellerin na krilu bi bio maestralan potez. Bale je poceo na beku, Bellerine povedi nas

                          Comment


                          • Pa ne do Bog da pocne Debuchy raspali protiv Bayerna sa Hektorom na krilu, unistio bi Costa po toj strani.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma ne pricam ja za Bayern. Protiv Swanseaja. Protiv Bayerna stavit Sancheza na leda Coquelinu, dat im malo dopa i pustit ih da urade masakr.

                              Comment


                              • Napisao sam pre par dana kako bi bilo gotivno probati Belerina na krilu tako da mi se možda obistini , ja nemam ništa protiv

                                Inače Bejlara je u Sautemptonu igrao krilo u tandemu sa Teom pa su ga stručnjaci iz Totenhema prekomandovali na beka ostalo je istorija
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X