Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Pevaj tu i zahvali se ljudima koji su na poluvremenu sreli Hatema i rekli da uspori malo, inace bi sinoc tuga bila moj Ajnstajne.
    Kieran Gibbs velis?

    Moze bit
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa sta ako ima 30? Zaneti ima 40 . Igrao jeste lose ove sezone, ali cinjenica je da je pripreme propustio.

      Posto ovde svako ima nekog igraca koga podrzava dok ga svi hejtuju, ja sam se odlucio za Sagnu

      Comment


      • Originally posted by CARTEL1970 View Post
        Pa sta ako ima 30? Zaneti ima 40 . Igrao jeste lose ove sezone, ali cinjenica je da je pripreme propustio.

        Posto ovde svako ima nekog igraca koga podrzava dok ga svi hejtuju, ja sam se odlucio za Sagnu
        I onda meni neko kaze za Girouda cccc

        Vidis tako treba, braniti svoj stav svim silama
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
          Bice remonta sigurno jer na trecinu igraca Venger ne racuna.

          Sto se tice pojacanja ja ne bi dovodio desnog beka ako Sagna zeli da produzi ugovor. Pruzace on dobre partije kada odradi pripreme, plus tu su Jenky i uskoro i Belerin, tako da dovodjenje nekog mladog beka umesto Sagne je po meni bespotrebno. Sto se tice golmana, Fabianski ide, ako Venger dovede novog onda ocekujem odlazak i Manonea jer ne vidim razlog da u njegovim godinama ostane treci golman. U vezi levog beka, tu smo odlicno popunjeni ( jos kada se vrati Santos, bice show ), a sto se tice stopera mogu se kladiti da ide Verma s obzirom da je kao kapiten presedeo najvazniji period ove sezone na klupi (verovatno u Barsu ili Bajern), tako da ce jedan stoper sigurno doci. U vezi bih voleo Fabregasa ili Gonalosa u zavisnosti od toga sta ce Arteta da igra. Rosicky je dokazao klasu i ove sezone tako da ocekujem da odradi do kraja svoj ugovor, a onda da ga zameni Eisfild. Sto se napada tice, ako bi Joveta dosao ocekujem odlazak Gervinha posto Joveta i njegovu poziciju pokriva, a Jovetu ne vidim kao nekog koga bi Venger dovodio samo da mu igra umesto Zirua, a to bi moglo znaciti da i Gnabry dobije vise sansi. A dolasku Runia, od toga nema nista, smesno mi je i da komentarisem izmisljene price engleskih tabloida, a Iguain prelazi u Juve najverovatni, jer brajko samo njega zeli .

          To bi bilo to sto se tice mojih hipoteza .
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/22595079

            Idiot slomio zglob. Ugovor mu je do 2014. , mada se nadam ce neko da ga kupi vec ovog leta.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Neukusno je porediti legendu kao sto je Zanetti i Sagnu. Kao prvo, Zanetti je fizicki gledano, uvek medju najspremnijim igracima, kao drugo nije imao ozbiljnije povrede u karijeri, do ove sada, sto je donekle uzrok covekovih godina. Kao trece, Sagna je za dve godine, kada je bio na vrhuncu dva puta slomio nogu. Zakljucak, nema od njega leba, treba novi desni bek.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Arsenal bi u kvalifikacijama izmedju ostalog mogao izvuci i Valensiju, Lion, Fener ili Zenit...

                http://www.arsenal.com/news/news-arc...fs-the-lowdown
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • A mogao bi i neke levate
                  Necemo izvuci Fener zbog polufinala LE ove sezone koju su igrali, idu oni u povlascene. Valencia bi bila povlascena, Sociedad ne bi, Lyon kapiram da bi bio, PSV na granici... Tako da ocekujem neki Metallist ili Nordsjaelland
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Sta ti nije jasno Ves ?
                    Last edited by Lion; 20-05-13, 16:15.

                    Comment


                    • Zaboravite omladince da dobijaju sansu sljedece sezone jer oni vjerovatno idu u Betis na posudbu...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        A mogao bi i neke levate
                        Necemo izvuci Fener zbog polufinala LE ove sezone koju su igrali, idu oni u povlascene. Valencia bi bila povlascena, Sociedad ne bi, Lyon kapiram da bi bio, PSV na granici... Tako da ocekujem neki Metallist ili Nordsjaelland
                        Ne mogu oni batice.

                        Ide neko iz jacih liga. Belgija, Ukrajina i kompanija su kod Balkanaca, a Danci mogu cini mi se.

                        Sto se tice omladinaca, kratko samo da kazem, manite se zajebancije. Treba ostaviti vrtic sa strane i dovesti vec sada dobre igrace, ne talente.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ne mogu oni batice.

                          Ide neko iz jacih liga. Belgija, Ukrajina i kompanija su kod Balkanaca.

                          Sto se tice omladinaca, kratko samo da kazem, manite se zajebancije. Treba ostaviti vrtic sa strane i dovesti vec sada dobre igrace, ne talente.
                          +1
                          A batice, sto ne mogu ovi levati? Dele se na put sampiona i put najbolje plasiranih
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ma sa Arsenalom su timovi iz Skotske, Francuske, Nemacke, Rusije..Sa druge strane, Belgija i ostale zemlje idu kod Balkanaca.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Neukusno je porediti legendu kao sto je Zanetti i Sagnu. Kao prvo, Zanetti je fizicki gledano, uvek medju najspremnijim igracima, kao drugo nije imao ozbiljnije povrede u karijeri, do ove sada, sto je donekle uzrok covekovih godina. Kao trece, Sagna je za dve godine, kada je bio na vrhuncu dva puta slomio nogu. Zakljucak, nema od njega leba, treba novi desni bek.
                              Zezao sam se Vladimire kada sam ih uporedio . Pa nisu ni Parizani ludi da budu zainteresovani za Sagnu da je lik zaboravio fudbal.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ma sa Arsenalom su timovi iz Skotske, Francuske, Nemacke, Rusije..Sa druge strane, Belgija i ostale zemlje idu kod Balkanaca.
                                Batice, jel me ti sprdas? Koja balkanska zemlja ima 2 predstavnika u LS, jednog sampiona i jednog drugoplasiranog?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X