Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li to kod kuce sa gradjanima sld kolo

    Comment


    • Nisam stigao da gledam utakmicu, eto kad te faks jebe i nedeljom.. Kakvi smo bili?

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        Je li to kod kuce sa gradjanima sld kolo
        Da.

        Inace Mesut je oborio svoj rekord od 17 asistencija u kalendarskoj godini.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mocan tandem,sad je na svojoj poziciji Ramzika,bice svasta kad podigne jos malo formu,naravno uz brata i oca asistencija
          sigpic

          Comment


          • Nisam gledao utakmicu danas, radio sam, ali vidim da je Remzika zabio. Konacno igra u sredini, bas mi je drago sto ce Cazorla biti odsutan do kraja sezone.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Nisam gledao utakmicu danas, radio sam, ali vidim da je Remzika zabio. Konacno igra u sredini, bas mi je drago sto ce Cazorla biti odsutan do kraja sezone.
              hahahhahaha cuj bas mi je drago e kakav si ti brat
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Akane nista da prokomentarises majstora danas, kako varkom tjelom bez lopte otvori sebi prostor za asistenciju
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  hahahhahaha cuj bas mi je drago e kakav si ti brat
                  Pa kad Cazorla gusi poziciju mog miljenika i ne pamtim kada je Cazorla sutnuo na gol. Ne znam koliko si gledao Arsenal ove sezone, u mnogo navrata Cazorla ima prostor za sut, a on dodaje... A kada je dosao u Arsenal bas je cesto sutirao sa 16m.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Pa kad Cazorla gusi poziciju mog miljenika i ne pamtim kada je Cazorla sutnuo na gol. Ne znam koliko si gledao Arsenal ove sezone, u mnogo navrata Cazorla ima prostor za sut, a on dodaje... A kada je dosao u Arsenal bas je cesto sutirao sa 16m.
                      Ma brate ne gotivim ni ja njega nesto i za Arsenal je cesto bolje da ne igra,ali sad da mu zelim da ne igra do kraja sezone mi je presmijesno

                      Juniore nisam gledao danas od obaveza jbg
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pogledaj snimak drugog gola, i samo kretanje Mesuta da se onako iznova odusevis
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ma brate ne gotivim ni ja njega nesto i za Arsenal je cesto bolje da ne igra,ali sad da mu zelim da ne igra do kraja sezone mi je presmijesno

                          Juniore nisam gledao danas od obaveza jbg
                          Poznavajuci Wengera on ce opet gurnuti Ramseya na krilo ukoliko se Santi oporavi. Znam ja sta zelim i govorim.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ramzi u poslednje 3 tekme 2 gola i 2 asistencije .Ne znam da li jos neko deli moje misljenje, ali po meni duet Ramzi-Ozil mnogo bolje funkcionise kada nema Sanceza. Svakako da ima uticaja sto je Aron igrao na svojoj poziciji, ali sada bez Sanceza ima mnogo vise prostora za Ramziku u napadu plus kada Sancez igra uglavnom napadi idu preko Aleksisa. Takodje u onoj sezoni kada je dosao Ozil, a Ramzi pokidao, Sancez je bio u Barsi

                            Comment


                            • Kada se vrati Sanchez imati 2 motora kao sto su oni i Remzika to ce biti bolest.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X