Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Xhaka, skoro sve gotovo za 24m.

    Postoji interez za Mahreza. Ox/Theo vjerovatno odlaze.

    Wenger ce otici ako Arsenal ne bude u top4

    Sad ce hejteri navijati da Arsenal bude 5.

    Ako neko hoce da Arsenal zavrsi sto losije, nek ide i navija za PSG
    Malo si mlad da bi delio takve lekcije. Zapravo si premlad da bi uopšte shvatio širu sliku oko nekog fudbalskog kluba, još si u toj fazi prvog ozbiljnijeg loženja oko neke ovakve priče.

    Polako, doći će.

    Smanji malo ekonomiju, dodaj malo više srca i sporta u pravom smislu i sačekaj još jedno 5-6 godina.


    Ispadaš smešan praveći se pametan oko svega ovoga već predugo, a bilo ko ko zaista prati fudbal i ima malo više iskustva ne mora to ni da čita da bi mu bilo jasno koliko nisi u pravu oko nekih suštinskih stvari.

    Malo se spusti na zemlju i pokušaj da čuješ i šta ostali imaju da kažu.

    Nisi ti neki izaslanik fudbalskog kluba Arsenal koji treba svima da objasni šta taj klub zapravo znači i da nam budeš vodič .

    Bukvalno se ponašaš kao da imaš monopol na sve oko Arsenala, to što te ljudi puštaju jer si mlad je samo lep gest sa njihove strane.

    Iskuliraj malo i prati taj fudbal na svoj način, ali ne nameći mišljenje toliko.

    I nije ovo tvoj blog ili chat, pa da se samo čeka šta ćeš ti da napišeš.

    Malo poštovanja za ostale - kao što tebe poštuju (na kredit).


    Samo na internetu može da se desi da dođe klinac i deli lekcije svima redom kad je bilo koja tema u pitanju . U realnom životu to nikako ne bi mogao da radiš ovoj grupi ovde, pa nemoj ni na glupom forumu.
    Last edited by Ray; 19-04-16, 02:48.

    Comment


    • Kome ja to djelim lekcije iz zivota?

      Nisi mogao naci goru osobu da mu napises da dijeli lekcije iz zivota drugima. Apsolutno me boli kurac za druge ljude i sta oni misle.

      To sto sam ja klinac sa svojih 22 godine, jesam, ali ja nisam life coach, ja sam brend menadzer i moje misljenje u tom segmentu je postovano, vjeruj mi i od mnogo poznatijih imena na ovim prostorima.

      A ti si potrosio 25 linija teksta, da zapravo meni das lekciju iz zivota i nisi napisao nista relevantno na post koji si citirao.

      Meni govoris da ne djelim lekcije iz zivota, a ne djelim ih, te onda ti opucas lekciju iz zivota meni. Ja smatram to licemjernim.

      Jesam ja ljut na Wengera, zna se moje misljenje Wenger ide, dolazi Lev. Vrijeme je. Klub je u takvoj poziciji da je potreban novi menadzer.

      Ali.

      Nisam zato da se oskranava rad covjeka koji je najkonstantniji na svijetu u zadnjih 20 godina. Mozda to ljudi nece da shvate, ali Arsenal je 70-tih bio sprdacina od tima. Kada je Graham otisao, Arsenal je isto bio karina. Dosao Wenger, tup dupla kruna. I nastavlja covjek sa konstantnoscu.

      To sto Wenger ima glupe izgovore, to je potpuno druga stvar, jer covjek zna pravi razlog ne osvajanja 10 godina.

      Sta je trebao reci, kad mu Henry promasio 2 puta oci u oci sa Valdesom, sem nismo imali srece.

      Sta je trebao reci 2009. kada mu je Eduardo ostao bez noge, te se tada istopila prednost od 5 bodova, sem nismo imali srece.

      Sta je trebao reci u eri mega novca, sem ne mozemo se takmiciti sa time.

      Naravno da su sve to pr spinovi, al ko zeli da cuje da Arsenal nije dovoljno dobar? Da nemaju tim za titulu?

      Ko to zeli cuti?

      Sad ce mnogi reci, pa imao je pare sto nije kupio?

      Imao je 30m i trebaju mu 4 igraca. Kako kad jedan kosta 29m?

      Sad ima pare, pa sto nije kupio? Slazem se 100% da je trebao da kupi, al opet kad pogledas koji to vrhunski igraci su bili na prodaju ove sezone? I koji to koji su prodani su imali svjetske performanse?

      To 5. mjesto ko zeli svom klubu, odma cu mu reci nije pravi navijac. Jer je to navijanje da se izgubi. I onda ja djelim lekcije iz zivota.

      I super namecem misljenje da je Wenger super lik, najevaca legenda kluba.

      Ma kreten sam ja. Jebo mene.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja im zelim peto mjesto ma pozelio bih i da ispadnu samo da se rijese Wengera,a price o parama su smijesne valjda je ova godina to pokazala treba znati kupiti a ne bacati pare na kloceve razne.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Veceras se ocekuje najniza posjecenost stadiona ikad u PL.

          2011. u kupu protiv Srusburia je bilo samo 40k ljudi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Igrom i zalaganjem sasvim zasluzeno.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment




            • Pola fan baze ronda zasto Giroud igra i zasto je Coq na klupi. Kakvi smo mi idioti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Spremio je Venger Zirua da cepa protiv bunkera, vec zna kako ce se ovi postaviti. Sada da vidimo kako ce se Elneni snaci kao jedini zadnji vezni..

                Comment


                • Snaci ce se bolje od Coq-a.

                  Coq samo razbija i fenomenalan je u tom poslu, al Elneny radi jednostavne stvari i daje prave pasove.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ocekevao sam Zirua da pocne,a mislio sam da ce Elneny odmoriti za Ramziku,vezao je par utakm.a i trci ko lud, Nego dobro,da mora pobeda,ne moram ni pricati,dal ce je biti ,posto igramo ko panjevi u zadnje vreme,
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Evo ScoutNation izbacio klip o Haki.

                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Olivije mora zabiti neki ,red bi bio..Inace bi ja Welbeka umesto njega bez razmisljanja za ovo gostovanje,Jack
                            sigpic

                            Comment


                            • Ramzi,Ziru,Wolkot,metla!! Ima ce tu jos neki kandidat sigurno,tipa OX,voleo bi i profa da skonta sam i da ode ko covek na leto da ga .ebo ugovor.,jer se bas izgubio,malo po malo svako ga nadmudri,bas bzv.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X