Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nesporan je kvalitet Zirua, samo sto bi nam vise odgovarao pokretljiviji i brzi napadac koji bi verovatno imao mnogo bolje rezultate nego Ziru sada jer bi mogao da iskoristi pun kvalitet naseg veznog reda. Ziru je profil napadaca vise za formaciju sa dva napadaca. Velika steta sto nismo Liverpulu uzeli nezadovoljnog Suareza onog leta kada se Vengerica glupirao sa ponudom od 40 miliona i jednom funtom. Sa njim bi vec uzeli jednu ili vise titula. Zato sada treba biti pametan i uzeti Lakazeta, a ne zavaravati se brojkama Zirua.
      Svi objavili za ovog Vanjamu, odlicna bi to bila rezerva za Kokea, a jos bi mogao i u LS da nastupa ove sezone.

      Comment


      • Izvlacimo Wolfsburg u LP.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Izvlacimo Wolfsburg u LP.
          Tvoji izvori bas neki mocni ljudi , ili je rec o nekim babama gatarama

          Comment


          • Moj osjecaj neki, oni ili Barca. Ne znam. Ocekivao sam prosle dvije sezone Monako i Bayern, nisam fulio, al prije 3 sam bas dobro fulio
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Atletiko! Mark my words!
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ja kazem Real ili Volfsburg. Btw ja mislio to danas izvlačenje kad ono tek u ponedjeljak. Nadam se da cemo dovesti neko pojacanje i da ce nam se oporaviti Kokelan, Vilser i ekipica. Ma bicemo konkuretni koga god da dobijemo

                Comment


                • Vidim ovdje se stalno spominje neka rezerva za kokea, ne mislite valjda da ce koke doci u arsenal iz atletika
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Originally posted by SinisaKun View Post
                    Vidim ovdje se stalno spominje neka rezerva za kokea, ne mislite valjda da ce koke doci u arsenal iz atletika
                    Ma to ja tako zovem Kokelana

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCARA View Post
                      Ma to ja tako zovem Kokelana
                      dobo je
                      posumnjao sam za trenutak ali onda sam se sjetio vengera, nece taj dati velike pare za nekog
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • Originally posted by SinisaKun View Post
                        dobo je
                        posumnjao sam za trenutak ali onda sam se sjetio vengera, nece taj dati velike pare za nekog
                        Nece, ma kakvi.

                        Mesut Ozil signs for Arsenal in a £42.5m transfer deal from Real Madrid
                        http://www.theguardian.com/football/...al-real-madrid
                        Inace

                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by SinisaKun View Post
                          dobo je
                          posumnjao sam za trenutak ali onda sam se sjetio vengera, nece taj dati velike pare za nekog
                          A da odjebes malo sa teme, a?
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ziru legenda

                            Comment


                            • Originally posted by SinisaKun View Post
                              dobo je
                              posumnjao sam za trenutak ali onda sam se sjetio vengera, nece taj dati velike pare za nekog
                              Dao je veliki novac za Sanceza i Ozila, dakle nije problem dati novac ako taj pojedinac moze svojom igrom da da novu dimenziju igri kluba. Koliko znam Koke iz Atletika se nikada nije povezivao sa Arsenalom, bila je na leto prica da ce on u Celzi.

                              Comment


                              • Da, ali mogao je na Vidala dati pare i ne bi brigao uopšte. Jeste ima incident Vidal, ali opet to je igračina.

                                Sent from my m2 note

                                Comment

                                Working...
                                X