Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal are reportedly ready to offer €45m for Inter captain Mauro Icardi as soon as January.

    Comment


    • Kakav je igrac? Ne pratim bas previse ostale lige zadnjih godina. Serie A sam zadnji put aktivno gledao u periodu 2008-2010 kad je Ronaldinho bio u Milanu...

      Comment


      • Walcott bi trebao biti spreman za iduci vikend i mec protiv Sunderlanda
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Edu potvrdio medijima da se sastao s Wengerom oko moguceg transfera Pata u Arsenal tokom zimskog prijelaznog roka...

          Comment


          • Dobar bi bio Icardi, samo puno mi 45m, 30-ak u vrh glave.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Oxić 100% spreman za Olimp, a mozda i za Norič

              Comment



              • vrati se sto pre

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Edu potvrdio medijima da se sastao s Wengerom oko moguceg transfera Pata u Arsenal tokom zimskog prijelaznog roka...
                  moze Pato!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    moze Pato!
                    Može, može, još jedan sklon i uništen povredama bi došao kao kec na deset. Dosadno malo Tiu, Rambu, Oxu i Džeku pa da im razbije monotoniju u loži.

                    Comment


                    • Koje brate kad bi došao Pato odigrao bi jednu utakmicu i sledeću bi pokidao ligamente i 9 meseci out ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gde je onaj lik sto navija za Inter da nam kaze nesto vise o Icardiju?! Ja kad sam gledao Inter meni se uvek svidjalo kako on igra, ali jedino mislim da je puno 45 miliona. Tu nekih 30 bi bila realna cena.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Icardi dobar igrac,ali najvece smece od covjeka ukratko i ne bas neki saigrac ocigledno...moze da postane vrhunski spic,ali mnogo prgave naravi nikad to Wenger dovesti nece evo ja da ti skratim muke jer si mi polubrat ovdje

                          Brat mi je Gorance to se valjda zna i samo jos cekam da mu umjesto profesionalca legne umjetnik ove igre na avatar
                          Last edited by AK47; 28-11-15, 12:44.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ako je Vidala propustio prosle sezone zbog onog sranja u Cileu, nema sanse da on neke problematike dobodi. Ne voli covjek to. Eto ja nemam pojma kakav je Icardi kaoigrac, a kamoli kao covjek, ali ako je suditi po ovome sto Akan kaze nista od toga.

                            Neces Aksone docekat Gojka brata da stavi Mesuta oca na avatar, tesko. Jedino opkladom da ga navucemo, ali iskusan je Gojko brat, tesko ce on da padne u zamku i da izgubi opkladu, brat je to

                            Sutra Arsenal ide na gostovanje avionom. Let ce da traje cak 14 minuta
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Koga zanima samo neka progugla Maxi Lopez,Mauro Icardi i cuvena Wanda...najnekorentniji igrac i eto kad javno kaze selektor Argentine da mu takav igrac ne treba.Fakat kod nastavnika sam uvijek cijenio sto ne dovodi ta govna i svaka mu cast na tome.Mislim cesto dovodi igraci sa manjkom one stvari,ali brate koji ce ti takav lik...

                              Progledao cak i Goran kad je u pitanju Ozil,ne moze da negira sramota

                              Vidal jeste budala,ali najvise za sebe on je pravi timski igrac dok je ovaj malo nenormalan
                              Last edited by AK47; 28-11-15, 13:06.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Icardi je stilom igre i fizikalijama slican Giroudu?

                                Comment

                                Working...
                                X