Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pjesnik u trenutku zanosa poruznu curu u koju je zaljubljen opise kao zanosnu ljepoticu...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Venger izjavio da je Santi imao vrtoglavicu, otuda i onako ocajno izdanje.

      Comment


      • Originally posted by PRINCARA View Post
        Venger izjavio da je Santi imao vrtoglavicu, otuda i onako ocajno izdanje.
        Nek ne ide sa repkama, da odmori. Previse je igrao u zadnje vrijeme.

        Vrlo je vazno da Mesut ostaje u Londonu, ali veliki problem je sto i Kos i Giroud idu da igraju prijateljske, treba i njima dvojici odmora.

        Vazno je da bar pola od onih 10 igraca vratimo u pogon u ove 2 sedmice.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Nek ne ide sa repkama, da odmori. Previse je igrao u zadnje vrijeme.

          Vrlo je vazno da Mesut ostaje u Londonu, ali veliki problem je sto i Kos i Giroud idu da igraju prijateljske, treba i njima dvojici odmora.

          Vazno je da bar pola od onih 10 igraca vratimo u pogon u ove 2 sedmice.
          Bice spremni za VBA Belerin, Ox i Ramzi, a za tekmu nakon toga i Volkot.

          Comment


          • Ova ekipa kad bude u fulu u januaru, ako ostane u trci za titulu, osvaja se ona sigurno. A ako se ostane i u LP vrlo moguce je da se napadne i ona, jer se na Bayern ne moze do finala, a sto se FA kupa tice, tu idemo po hettrik i da kompletiramo tripletu na kraju sezone.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ova ekipa kad bude u fulu u januaru, ako ostane u trci za titulu, osvaja se ona sigurno. A ako se ostane i u LP vrlo moguce je da se napadne i ona, jer se na Bayern ne moze do finala, a sto se FA kupa tice, tu idemo po hettrik i da kompletiramo tripletu na kraju sezone.
              Dok je ono nemacko drvo u odbrani, prica o tripleti ce biti samo nase interno zezanje koje je daleko od realnosti. A da ne ponavljam da nemamo ni reprezentativnu zamenu za Kokelana i klasnog napadaca jer je to vec izlizana prica.

              Comment


              • Pa valjda ce biti pametan i dovesti nekog u januaru, ovo je idealna prilika za titulu, sl. sezone ce se sigurno oporaviti Celsi, Liverpul ce biti bolji, Junajted ce se pojacati.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Pa valjda ce biti pametan i dovesti nekog u januaru, ovo je idealna prilika za titulu, sl. sezone ce se sigurno oporaviti Celsi, Liverpul ce biti bolji, Junajted ce se pojacati.
                  Venger je inace zagovornik ideje da se januarski prelazni rok treba ukinuti

                  Comment


                  • Stvarno bedak za juče očekivao sam pobedu kao i većina nas ali jbg vidno je ostala trauma od Bajerna . I ja mislim da će nam dobro doći ova pauza ako nam se usput još neko ne povredi da se stabilizujemo koliko toliko .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCARA View Post
                      Dok je ono nemacko drvo u odbrani, prica o tripleti ce biti samo nase interno zezanje koje je daleko od realnosti. A da ne ponavljam da nemamo ni reprezentativnu zamenu za Kokelana i klasnog napadaca jer je to vec izlizana prica.
                      A do nedavno nismo imali ni tog Kokelana tj nismo znali da ga imamo. Solidan je tandem Pera Koss, kao Gabriel Koss. Jedino ovo za napadace se slazem mi nemamo rezevnog spica ako racunamo da su nam Volkot i Ziru napadači... Kad se vrati Velbek bice i to u redu. Nego mozda previse dajemo na pozajmice igrace pa nam ostane jako tanka klupa kada nastupi period nagomilavanja povredjeni igrača a svake god redovno imamo taj period i to odprilike u ovo isto vreme oktobar - decembar...

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        A do nedavno nismo imali ni tog Kokelana tj nismo znali da ga imamo. Solidan je tandem Pera Koss, kao Gabriel Koss. Jedino ovo za napadace se slazem mi nemamo rezevnog spica ako racunamo da su nam Volkot i Ziru napadači... Kad se vrati Velbek bice i to u redu. Nego mozda previse dajemo na pozajmice igrace pa nam ostane jako tanka klupa kada nastupi period nagomilavanja povredjeni igrača a svake god redovno imamo taj period i to odprilike u ovo isto vreme oktobar - decembar...
                        Do nedavno je cilj bio top4, sada bi klub trebalo da ima vece ambicije. Dobar su tandem Per i Kos za top 4, za top 1 bi vec trebao neki tandem tipa Benatia-Kos.

                        Comment


                        • Ja verujem da bi i tandem Manolas-Kos razvaljivao, ja sam jako zeleo Manolasa one sezone kada je bio blizu, za smesne pare smo ga mogli dovesti, a vrlo zahvalan stoper.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment




                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • I have Peter Crouch's younger brother next to me..
                              Last edited by maliajnstajn; 10-11-15, 14:59.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Belerin je carina, to se bas vidi
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X