Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regularan go 1/1. U biceps ga lopts pogodila. Da mi je znat kako je to namjerno igranje rukom.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ajde sa najtezim mogucim protivnikom smo zavrsili za ovu sezonu(eventualno opet protiv njih krajem maja u borbi za trofej LS i potvrdu triplete). Ocekujem da ubijemo Dinamo u Londonu, Bajern ce pobediti Olimpiakos, i onda mi u Grckoj resavamo pitanje prolaska dalje. Jednostavno nam je sudjeno drugo mesto, prvo nikako nismo mogli.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ovaj Bayern je nezaustavljiv. Osvojit ce ljudi, osim ako ne nalete na nas u punom sasastavu. Sa timom iz prve tekme mogli smo se ponovo nadigravati, ali mislim da bi nas ponovo dobili jer su premocni, a i htjeli su osvetu.

        Sad Spidse pobjediti kako se zna i umije i molit boga da se niko ne povrijedi igrajuci prijateljske, a ovi ostali da se vrate na teren do kraja pauze.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Regularan go 1/1. U biceps ga lopts pogodila. Da mi je znat kako je to namjerno igranje rukom.
          Ma nije ni u biceps, u triceps je, cist gol koji su razbojnici ponistili nakon pritiska igraca Bajerna.

          Nesto sumnjam da cemo Grke dobiti sa dva gola razlike, ali ne sumnjam u dve pobede do kraja grupne faze. Kako god, tripleta je i sa ligom evrope

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Regularan go 1/1. U biceps ga lopts pogodila. Da mi je znat kako je to namjerno igranje rukom.
            Nemoguće je da lopta dobije onako na ubrzanju i promeni smer a da je udari bicepsom. Lakat je onde učestvovao tako da je ono s pravom poništen gol.
            Last edited by HeadBurn3r; 05-11-15, 11:11.

            Comment


            • Lakat

              Comment


              • Pa da. A i da je udario tricepsom kao sto tvrdis, to mu nije deo ruke je li?

                Cista ruka, dajte malo objektivnosti tobdzije, ljudi smo.
                Last edited by HeadBurn3r; 05-11-15, 11:42.

                Comment


                • Sve je cisto, bilo je igranje misicem. Uefayern

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Pa da. A i da je udario tricepsom kao sto tvrdis, to mu nije deo ruke je li?

                    Cista ruka, dajte malo objektivnosti tobdzije, ljudi smo.
                    Pa nisu bas triceps i lakat jedno do drugog. Ruka mu je bila u prirodnom polozaju uz telo. Nije ovde bile namere da on rukom usmeri loptu u gol, nite je mogao da je izbegne.

                    Comment


                    • https://www.reddit.com/r/Gunners/com..._yrs_in_a_row/

                      Meni se ovo nikako ne svida.

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        Pa nisu bas triceps i lakat jedno do drugog. Ruka mu je bila u prirodnom polozaju uz telo. Nije ovde bile namere da on rukom usmeri loptu u gol, nite je mogao da je izbegne.
                        Kako nije bilo namere kralju? Pogledaj ti opet taj snimak gola. Lepo se vidi kako je on postavio ruku i skroz promenio pravac lopte. Mnogo vi ovakve situacije posmatrate kroz prizmu Arsenalovih fan stranica pa ste malo pristrasni.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Kako nije bilo namere kralju? Pogledaj ti opet taj snimak gola. Lepo se vidi kako je on postavio ruku i skroz promenio pravac lopte. Mnogo vi ovakve situacije posmatrate kroz prizmu Arsenalovih fan stranica pa ste malo pristrasni.
                          Pa odgledao kralju, i nisam video da je namestao taj lakat . Ali eto, ocigledno mi ta pristrasnost ne dozvoljava da vidim ono sto ti vidis

                          Comment


                          • Ja sam prvo pomislio bokom dao go, a lopta ga u biceps pogodila i odbila se od njega u go. Onako bas se namjesto da ga pogodi tu i to je htio otac, nema on zivaca da se namjesta glavom da udara, mini potres mozgada dozivi
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja sam te Arsenalove fb fan stranice sve unlike, kenja mi se kad vidim sta kace.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Evo sad sam s mirom pogledao opet situaciju iz svih mogucih uglova koje sam mogao pronaci. Cist go 1 kroz 1.

                                Sudija ga ponistava nakon sto je 20 igraca Bayerna okruzilo onu pizdu iza gola koja se vjerovatno smrzla i bila frustriana jer niko na svijetu ne zna zasto postoji pozicija koju on obnasa, pa reko da bude u centru paznje mega zvjezda Bayerna.

                                Dobro je rekao Princika, BJEDNIK
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X