Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam gledao samo prvo poluvreme i 100% sam siguran da mi sa Giroudom u spicu nema sanse da se borimo za titulu u PL. Arteta, Wilshere i Cazorla bas slabi i juce i danas. I Ramsey je bio danas slabiji nego juce.

    Dobro, ipak nisu imali ni 24h za odmor, tako da je s jedne strane i razumljivo. Sad se spremiti i psihick i fizicki za nedelju pa da uzmemo mi taj kup.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Giroud fizicki nije na nivou, Wenger rekao na presici. Nije on mogao nikako, vecinom ovu sedmicu treba iskoristiti za pripremu na fizickom planu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • mislim da ce protiv sitija izaci najspremniji tim, tako da ocekujem sarenu postavu, sa sanogom u spicu, joelom i oxom itd

        Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

        Comment


        • Realno bilo bi previse da se u dva dana ponovi onakva igra. Ja sam idalje optimista i msm da ova ekipa moze jako daleko da dogura, sto u PL sto u LS. Bolje je sto se ovo sad desilo pred city i pocetak sezone. Nadam se da ce Kedira napokon doci i upotpuniti ovaj tim.

          Comment


          • Lose smo odigrali ali dobro ja sam i ocekivao ovako nesto posle one partije prekljuce. Inace nama se sezona zavrsila nedelju dana kasnije zbog fa kupa i pocinje nedelju dana ranije zbog community shield-a, tacno se osete te 2 nedelje, malo smo losi fizicki ali nadam se da ce uspeti to popraviti do pocetka. Inace Venger rekao za Dijabija da nije povredjen a nema ga ni na mapi na ove 2 tekme, ne znam sta se desava...
            A Dzenkinson je valjda na debiju za WH skrivio penal i uspeo da se povredi, sto se mene tice moze tamo i da ostane, ma koliki gunner bio.
            sigpic

            Comment


            • Kako javljaju ovi listovi iz Portugala koji su bliski Sportingu,ponudili smo 30 miliona za Karvalja,i posto su u dugovima sam transfer bi trebao biti gotov krajem nedelje,mali je ogroman potencijal,visok 1,87 sa fantasticnim pregledom igre,solidnom tehnikom koju ce verovatno usavrsiti kod profe.U pravom smislu zivotinja,videli smo juce kako nam fali jacina u veznom redu,Kondogbija je juce prolazio kako je hteo pored matorog Artete.

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/transfe...ci-189573.html

                Ovo bi bilo odlicno, ajde Arteta, smiluj se.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Nece Arteta nigdje. Produzit ce ugovor na jos jednu sezonu i onda se povuci
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Atletik Bilbao, Besiktas, Lil, Kopenhagen, Standard
                    Moguci protivnici za LS

                    Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Lillard View Post
                      Atletik Bilbao, Besiktas, Lil, Kopenhagen, Standard
                      Moguci protivnici za LS

                      Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
                      Ocekujem da cemo dobiti Kopenhagen ili Standard.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...matija-4015182
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post

                            Samo da Artetu ne gledamo na toj poziciji tokom cele sezone, a opet tvrdim ni Wilshere ne moze igrati na DMF-u, dakle zadnji vezni pod hitno. Meni se svidja to sto se spominje Nastasic, mislim da bi bio odlicna zamena za Vermaelena. I napadac me brine, od Girouda ne mozemo mnogo ocekivati, jedino ako nekada Campbell ili Alexis budu dobijali sansu na poziciji klasicnog napadaca.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Originally posted by Lillard View Post
                                Atletik Bilbao, Besiktas, Lil, Kopenhagen, Standard
                                Moguci protivnici za LS

                                Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
                                Samo da se izbegnu Baskijci i ja hepi mada i Besiktas i Lil nisu za bacanje
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X