Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gangaro burazeru glavni kvalitet malog su ti ludacki sprintevi tako da je njemu odlicno da se razvija kao vrhunski bek u narednom periodu dok nesto sumnjam da bi se istakao posebno kao krilo...moje misljenje samo jer kao krilo manje je tih ponavljanja koja njega krase
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Naravno ne kažem ali bih nekako voleo da ga vidim barem jednu utakmicu na krilu , zanima me kako bi se snašao
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Igrao je on krilo u La Masiji, pa je dosao kod nas i prekomandovali ga na beka. Moze on to izvuci, ali nek se razvija na beku, to mu je primarno.

        Igrat ce Gibbs ljevo i Sanchez desno.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Meni je duplo gora ta varijanta sa Gibsom , zaključaće Aleksisa desno i neće imati onaj njegov prepoznatljiv ulazak na sredinu nego će vući na stranu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sto je najtuznije ako Montero udje u ono svoje ludilo, jadni Bellerin ce ostati sam i eto katastrofe jer ce ona budala otici ljevo da siluje
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mislim da je bolje da se ubaci jedan bek na poziciju krila nego da igra Joel ili Flamini.. Ako nista, odbrana ce biti cvrsca, a u napadu ce vec nesto smisliti..

              Comment


              • Otpisaste Joela, kojem je bas ovakva situacija bila potrebna da proba da se probije do prvog tima, i on sam zna da mu je ovo sad ili nikad. I na to Wenger racuna. Nije ga on dzabe zadrzao u klubu.

                Ocekujem ga u prvom sastavu. Ceka se Wenger.

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by NO1no1 View Post
                    Otpisaste Joela, kojem je bas ovakva situacija bila potrebna da proba da se probije do prvog tima, i on sam zna da mu je ovo sad ili nikad. I na to Wenger racuna. Nije ga on dzabe zadrzao u klubu.

                    Ocekujem ga u prvom sastavu. Ceka se Wenger.
                    Jebemliga pisem na vise foruma pa ne znam da li sam to pisao tu ili negdje drugdje, ali nisam otpisao Campbella. Rekoh nije isto igrat LP i Prem i igrat liga kup u kojem nitko nije bio gro motiviran. Treba ga probat malo sad kad su ovi odsutni, mozda se pokaze ako zareda par tekmi...

                    Comment


                    • Debuchy nikako, isti bi ucinak bio da igra neko od nas. Za sta taj covek prima platu, neverovatno koliko je propao. Ako ce vec forsirati nekog, nek to bude Gibbs po levoj strani. Samo Ozila ne zelim da vidim na krilu!

                      A onaj ludi Jefferson Montero ce nam garant haos praviti, jednostavno takvih igraca kolko hoces kojih nema nigde i samo su protiv nas dobri(primer je taj Montero).
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Montero je k'o ovaj brazilac nedavno iz Bayerna. Dribla, siluje, dribla, siluje, a slabe statistike. Puno zuji, malo meda daje reklo bi se.

                        Comment


                        • Bas bruka da pored zdravog Kembela igraju bekovi na krilnoj poziciji. Ako se nije racunalo na njega trebalo ga je prodati Palermu letos, a ne da se decku ovako unistava karijera.

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Montero je k'o ovaj brazilac nedavno iz Bayerna. Dribla, siluje, dribla, siluje, a slabe statistike. Puno zuji, malo meda daje reklo bi se.
                            Gresis u vezi Douglasa Coste, pogledao sam dosta utakmica Bajerna ove sezone, itekako im je bitan za igru, konstantan je, redovno asistira, a ponekad i gol koji da.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kaze Venger da ce desno igrati Joel ili Iwobi..

                              Comment


                              • Nadam se da cete imati argumente kada Joel pokida na krilu u subotu. ;) Ja verujem u njega, sigurno ga nisu zadrzali tek tako.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X