Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stevan Jovetić officials were at Emirates Stadium tonight according to club sources.
    Not so sure about info, tbh
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jedan od mucnijih meceva Arsenala koji sam gledao. Gomila prekrsaja, prekida igre, spor tempo...
      Igrali smo lose, i to je ono sto treba da najvise brine. Sanse smo tesko stvarali, i u padu smo forme (jos od WBA, ali se provlacimo, sreca nas cuva), tako da je finis jako nezgodan. Ima dobrih stvari, Spursi sad nas jure, uprkos ovim utakmicama viska, imaju tu obavezu pobede, psiholoski je to dobra stvar. Sto se nas tice, mislim da nam sve staje u mec s Unitedom. Tu se moraju uzeti sva 3 boda, veliki su k'o kuca. Onda samopouzdanje raste, i mislim da cemo onda rutinski da to privedemo kraju.
      Sto se tice meca i pojedinaca, Jack nedovoljno dobar, ispod svog nivoa i tu lezi veliki problem. Rosicky je ponovo na klupi, a taj AM, bilo Jack, Santi ili Tomas mora da bude kljuc nasih napada, da diktira tempo i otvara prostor. Santi to ne radi jednako uspesno na krilu, u toj "setajucoj" varijanti, a Jack nije dovoljno spreman. Rosicky treba da igra, a za Jacka radi vreme, nije sad trenutak da se ceka povratak u formu bilo kog igraca, pa ni Jacka, ako vec imamo igraca spremnog da tu prazninu jednako, ako ne i bolje popuni.
      Gibbsa bi pohvalio, doktorski mec. Napad po obicaju slabiji, ali u sustini jako dobro od Kierana. Isto vazi i za Kosa, vidi se da mu prija mesto startera. Remzika odlican, svuda je bio, jos uvek ne doprinosi napadu koliko treba, ali se vidi da igra sve bolje. Girouda treba zakucati za klupu, Poldi u prvu i dovidjenja. Sad Fulhamu na noge, mislim da se tu moze do celog plena, ali se mora igrati s vise zelje i truda nego veceras.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Bukvalno potpisujem baticin post.Engleski fudbal ali onaj najgori moguci sa 10000 faula prekida etc.Kocelni Gibs Remzika dobri Santi pa jbt covek nas vuce ali realno.Arteta mi je bio za plakanje veceras a ONOG OVNA OD ZIRUA NECU DA SPOMINJEM kad nisam daljinski polupao pas mu &*&*&&&&&***
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • A da, zaboravio sam malopre. Razocarao me Ox u onoj situaciji kad je izasao sam ispred Howarda, i umesto da opali po lopti, pokusao da pronadje Maslinu. Od njega to stvarno nisam ocekivao, nedovoljno hrabrosti, isto kao Arteta na kraju. Nema tu onog samopouzdanja na nekom cvrstom temelju, znaju i oni da ne igramo toliko dobro koliko nas sere u zadnje vreme. Mada, nedostatak samopouzdanja je nasa stara boljka, koja se leci trofejima. Ako se na leto ne odresi kesa, necemo jos dugo izleciti tu bolest.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Pa jbg, Ox je jos uvek klinac, ali onaj Giroud je matora konjina.

            Comment




            • Jeste videli ovo?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post


                Jeste videli ovo?
                Ja video sinoc, glupa situacija, Jack bio vrlo nervozan, ali mi se svidja sto je spreman da se pobije, fali nam to u ekipi.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Jack je takav da bi se i sa Suncem posvadjao

                  Comment


                  • Cisto da se podsetimo kako bi ovo resili prosle godine
                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment




                    • Arshavin propao totalno..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment




                      • Isto ko da gledam nesto staro 10 godina...


                        A ovo je KLASIK !!!

                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Gle ga brat Arshavin sto se nasikao odakle je bas me cudi :/ ( ja nasao da mu kazem nesto mene izbacili iz kluba zbog toga )
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ovakvih problema nisam imao

                            I ne znam sto ovo gospodski nije rijesio s par stotina.funti i uso bi ko covjek a ne vako ko zadnja papcina. Zaradjuje skoro 100k sedmicno za dolazenje na trening i ne moze gospodski da rijesi situaciju kad je pijan.

                            Those crazy Russians

                            Inace Rusi piju votku sa kiselim krastavcima ili sa mlijekom da ublaze dejstvo votke na zeludac.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment





                            • Neka vrsta majstorije ovog gospodina.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Da nastavim za Remziku:
                                http://www1.skysports.com/football/news/11670/8648841/

                                Odlican je na mestu veznog, mnogo je napredovao. Za razliku od Thea, shvatio potpisivanje ugovora na pravi nacin, uvideo da mu Arsenal i Arsene veruju, i sad to vraca na pravi nacin. Bravo, Remzika!
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X