Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ma moze onaj Muhamed, bolje dovesti tako nekog jeftinog back up-a nego preplatiti nekog preko 20 miliona.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Progovorio Ornstein,ne mogu da verujem da cemo stvarno potpisati nekog igraca

            Evo izasao juce i najnovi video
            Last edited by Jack; 27-12-15, 21:28.
            sigpic

            Comment


            • Interesantan igrac, mada ovaj klip nista ne pokazuje o njemu kao dm-u.

              Comment


              • Klasicni DM , potencijal sa 23 godine da se marise sa Coqom za poziciju. Za 5m sasvim zadovoljan.

                Popunjava se roster sada je bar jasno da Arteta i Flamidal nece dobiti novi ugovor.

                Ne znam samo jel Rosicky ispunio svojih 10 godina u klubu da igra oprostajni mec na Emiratesu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Je l' postoji negde malo dublja analiza ovog igraca? Sve sto smo do sada videli jeste da voli da raspali po lopti i da je zreo za sisanje

                  Comment


                  • ako nastavi ovim tempom imacete i vi svog Felu
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Vilser obnovio povredu

                      Comment


                      • Nek nam je bog na pomoci sa Chambersom u sredini
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Brate ne kukaj,zadnja linija Bornmuta na okupu od prve divizije,skupa kostala 500k futni
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ako sam pogrijesio sa kapitenom na fantaziju prebit cu Mesuta

                            Pozdrav iz Ljubljane, SK totalno drugacije svuci na Slovenackom.

                            Po pobjeduuu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Starting 11 v Bournemouth: Čech; Bellerin, Gabriel, Mertesacker, Gibbs; Chambers, Ramsey; Ox; Özil, Walcott; Giroud.

                              Bench: Ospina, Debuchy, Monreal, Koscielny, Campbell, Iwobi, Reine-Adelaide.

                              Zeleo sam Gabriela al umesto Pera,bas mi je delovao iscrpljeno protiv Sautremtona,Cembers ne moze mnogo da se razlikuje od Flaminija realno ,,bitno sam da Gibs nije levo krilo
                              Mora pobeda
                              sigpic

                              Comment


                              • Hvala Bogu pa se Wenger konacno setio da malo izrotira.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X