Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasta sam glavonja, ne moze niko sa Bouldom i Primorcem
    Last edited by maliajnstajn; 28-08-15, 21:58.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kingsley Coman to Bayern on loan with €20m option.
      Gotze ne bi me cudilo da postane solucija za zadnji dan.

      Plus naravno Draxler ide u Juve, ako je ovo razvoj dogadjanja.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jos nam samo Goce fali i taman da se kompletira ekipa od deset veznjaka i Cehom

        Comment


        • Previse bi bilo da ovo ima neke veze da bi Lewa mogao da napusti Bayern, zar ne?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ili da od Riberija i ozbiljnog fudbala vise nema nista

            Comment


            • A sa koji su dzavo onda doveli Costu. Doveli su Vidala pored toga i jos su doveli ovog malog na posudbu. Neko napusta Bayern, samo je pitanje ko i da li je on za Arsenal.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nisam ja taj info nigdje pronasao, ja se bavim time i racunam odredjene parametre i pratim berzanske indekse. Recimo danasnja vrijednost Arsenala je 1,587,500.00GBP, za ostale mi je mrsko traziti, a garanutjem ti da vrijednost Citya i Celzija nije ovolika. Samo je United ima vecu market kapitalizaciju od klubova iz Premier Lige jer su oni javno trgovana firma.

                Sto se tice Suareza, ima interviju i Gardianu, dan nakon sto je poslana ponuda od 40m plus 1 funta, sa naslovom 'Let me leave', a samo jedna ponuda je tada na stolu bila.

                A ako hoces da me demantujes po pitanju vrijednosti klubova izvoli elaboriraj na osnovu svog znanja, a ne nekog tamo strucnjaka ili recimo Forbesovog clanka koji ne racuna market cap, vec vrijednost brenda iako su za neke stvari takodjer pogrijesili jer slabije racunaju uticaj istoka (Kine), a vise racunaju uticaj americkog trzista, a Arsenal na tom trzistu bas ne dominira.
                Ma ti si pokazao koliko znas, kada si postavio onu sliku sa twittera, o vrednosti klubova u PLu. Onu sliku je neki lik sklepao, i bzvz nesto napisao, da Liverpul vredi oko 500m, da Spursi vise vrede od Liverpula, da je Arsenal za 200,300,400m ispred Sitija i Celsija sto je ogromna glupost. I onda si napisao u postu da zaostajete za Junajtedom 700miliona ili tako nesto, a gde god da trazis videces da Junajted vredi oko 3,000-3,200m, dok je Arsenal oko 1,300-1,500m, sto je duplo veca razlika od one koju si ti napisao.

                Da li "Let me leave" znaci hocu u Arsenal?? On da je hteo bas u Arsenal, on bi i sledeci prelazni, opet kukao da hoce u Arsenal, znamo svi da on nikada nije hteo da predje u Arsenal a i zasto bi?
                Last edited by Brian McShtull; 28-08-15, 23:08.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ne brukaj se molim te, taj lik neki sto je sklepao je Dr. Tom Markham (Head of Strategic Business Development at Sports Interactive), a ti koji si doktor od nista kazes za njega da je neki lik koji je sklepao nesto.

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Prvi problem kod tebe je sto verujes svemu sto vidis na netu, a svako ima druge izvore i drugacije racuna i gleda. Drugo ja nigde nisam napisao FUNTA.

                    Kao trece post pre toga si pisao kako sam racunas i gledas, i kako ja treba tebi da elaboriram nesto da bi ti ispao u krivu. Pa elaboriraj ti da je ova lista koju si ti negde nasao od nekog lika za koga si nasao lepu biografiju, da je to to na papiru.

                    U postu pre pola sata si napisao da Arsenal vredi 1,587m gbp, a na ovoj tabeli je vrednost maltene za 500m gbpa manja, pa jel moguce da za mesec dana ovoliko skoci vrednost Arsenala??
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Oj jebem ti zivot kad ja moram da objasnjavam razliku izmedju trzisne i nominalne vrijednosti
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Dzabe pokusavas Pixar da zaebes juniora u ekonomiji, samo se blamiras i ispadas diletant

                        Jesu doveli Kostu, ali pored Riberija imaju i Robena koji je staklen, i taman da se osiguraju ovim klincem koji ce biti taj neki dzoker sa klupe poput Saciria.

                        Comment



                        • nevaljalica
                          sigpic

                          Comment


                          • Pixare gde ćeš motkom na Rusiju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • @LeeJAndersson: Arsène Wenger has been in direct contact with Anton Astafiev about his client, Andriy Yarmolenko #Arsenal #Kiev

                              Zar ovaj nije LW?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jeste levo krilo ali može da igra i napadača
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X