Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mozzartsport.com/vesti/ar...-pocelo/150468
    Cisto da se prisjetimo Artete

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ja danas ocekujem pobedu, Spursi nisu u nekoj formi, a sezonama unazad recimo da nam leze. A i morao bi se iskoristiti vec ovaj kiks Sitija, opet nam se nudi prvo mesto kao prosle sezone.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • 90min do utakmice a nikakvih komentara i predvidjanja??? Ovo ne sluti na dobro...

          Comment


          • Cekamo postave pa ce da krene rasprava ja takodje ocekujem pobedu. Oni su 6 tekmi bez pobede a mi smo u seriji od 15 ili 16 bez poraza. Kvota ispod 2 govori da su nam 60% sanse ali ja bi rekao da su i vece.

            Sent from my Pixel XL using Tapatalk

            Comment


            • Voleo bi Alexis napad i Teo da pocne,a Dzaka i Kok u sredini,Ramzi i Ziru sa klupe da menjaju tok tekme ako zatreba..Samo pobeda
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by seskfabregas View Post
                90min do utakmice a nikakvih komentara i predvidjanja??? Ovo ne sluti na dobro...
                Rano jebiga, Gangara se odvalio od vinjaka, ja malo od votke, Princara trazi rjesenje za halucinacije drugih ljudi i tako to

                Inace, ajmo zgazit ove kokosare.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Ona standardna postava koja je najvise igrala u ligi osim Kazorle koji jos uvek nije spreman. Ljudi pogledajte nam klupu, nikad nismo imali ovako jaku klupu! I to je jedan pokazatelja kako rastemo iz godine u godinu

                    Sent from my Pixel XL using Tapatalk

                    Comment


                    • Kako me smorio ovaj remi

                      Comment


                      • Trebali su Giroud i Ramsey startati i uzela bi se tri boda.

                        Comment


                        • Koja je to nemoc da se napadne u drugom poluvremenu, ocekivao sam mnogo vise. Makar ozbiljan pritisak ali nista od toga. Sanzes kao da je ostao u svlačionici na poluvremenu. Mnogo naivan penal od Koselnog.

                          Sent from my Pixel XL using Tapatalk

                          Comment


                          • Steta,malo smo podsetili na arsen.od prosle godine gde smo jedno poluvreme igrali,danas bi izdvojio samo Nacha i Hektora,Kok i Dzaka su bili solidni isto,dobro je sto ae Santi jos malo vraca,i sto nam je klupa opet odlicna
                            sigpic

                            Comment


                            • Malo sam se smiro, al sam jos uvijek bijesan. Katastrofa.

                              Statisticki ofanzivno najbolja tekma po pitanju pasova u protivnickom 16-ercu, i broju stvorenih sansi, samo JEBOGA GROB i sanse koje niko nije spremio u jebeni go. Pustio Klatenburg Wanyami da mlati narod okolo, 8 faulova frajer napravio nije dobio zuti. Penal je bio, mozda malo blag, ali je penal.

                              Iwobi prvo nek nauci da suta loptu i izvoli da se vrati na teren.

                              Mozemo li nekome Oxa pokloniti?

                              Drugo poluvrijeme je bio mamurluk zbog LP, tempo opao, ni na mapi nas nije bilo.

                              Xhaka MOTM, al to znaci i meni i njemu ogromno jer smo igrali isto kurac.

                              Remzika-Xhaka pivot protiv Uniteda.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • HECTOR BELLERIN EXTENDS ARSENAL DEAL


                                BOOOOM

                                http://news.arseblog.com/2016/11/hec...-arsenal-deal/
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X