Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal ne može kupovati top igrače jer nije top klub, top igrači jednostavno neće da dođu i to je to, ne bih ja krivio Arsena zbog toga.

    Krivim Arsena što nije sad doveo buduće top igrače: Lakazeta, Fekira i Martiala, ja bih Martiala doveo još ono veče posle Mestalje. Kad budu imali reputaciju Benzeme neće hteti da dođu.

    Da me neko sad pita sa kojom si pozicijom zadovoljan, odnosno na kojoj poziciji Arsenal ima top igrača ili budućeg top igrača, ja bih pokazao samo na golmana, levo krilo, desnog beka i zadnjeg veznog.

    Ova ekipa nema perspektivu i neće biti bolja nego što je bila. Da bi postala bolja trebaju top igrači ili oni koji to mogu biti, ovi prvi neće doći, zato treba kupiti ove druge, ali Arsen nema vremena za njih jer neće biti toliko dugo, tako da ja ne vidim šta je drugo moguće osim tavorenja, ako je plasman u top 4 i nokaut faza lige šampiona tavorenje.

    Comment


    • Prvo gojko da ti napisem da si napisao kamaru gluposti.

      Pod jedan, ne pita se samo igrac da li ce da predje, pita se vlasnik ugovore mnogo vise nego sam igrac, a u ovom slucaju Real nije htio da proda, a i Benzema ocito je dobio garancije da ce igrati u prvom timu, pa nema potrebe da mjenja sredinu.

      Drugo, reci za Arsenal da nije top klub, kao simpatizer istog, ne da je sramotno, vec je glupo. Mi ovdje pricamo o 5. ili 6. najvecem fudbalskom brendu na svijetu, klubu koji kao institucija ima vrijednost od preko milijardu funti, te prihode od preko 350m funti godisnje. Sa zadnjom cinjenicom se mogu pohvaliti samo 3 kluba pored Arsenala, Real, Man United i Bayern.

      Treca stvar, buduce zvjezde, nedokazani igraci kao sto je Lakazet ne treba da kostaju 40 m, vec plafon 20 m. Wenger je bio blizu Suareza, ali Liverpool je kategoricki odbio da ga proda, a klauzula je postojala, ovi nisu ispostovali, a Wenger nije htio da ide na sud da se to rijesava, a Suarez je htio da predje.

      Ako Arsenal nije top klub zasto su svjetske klase kao sto su Ceh i Alexis presle u Arsenal, a da ne pricamo o Mesutu Ozilu kojeg ti ne cjenis, ali ostatak planete ga cijeni onom klasom kakva i jeste, svjetska?

      Ako ova perspektiva sa svojim prosjecnim godinama od 27, nema perspektivu, onda niti jedna ekipa na planeti zemlji nema perspektivu.
      Last edited by maliajnstajn; 28-08-15, 18:12.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne možeš više da očekuješ da top talenti koštaju 20,ajd ima ih naravno i za te pare puna korpa ali kad znaš da se danas više zaradjuje normalno da će neke stvari više i koštati i tolko a onaj koji ne može to da prihvati i da se prilagodi nek živi u vremenu kad je Zidan koštao kao Sterling danas

        a i nije da je baš tolko otišlo tržište u k... uglavnom se te cene vezuju za par nahajpanih klinaca
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • http://www.fss.rs/index.php?id=3123&aid=8537

          Da li meni to stize Zelalem? Odmah u startu Srbija-SAD, inace ovo je turnir koji tradicionalno mladi igraci igraju svake godine.

          Svojevremeno je Kompany igrao na ovom turniru, pre 2 godine Divock Origi(Liverpool), prosle Denayer(mladi stoper Sitija). A i Francuza ima mnogo iz ovih jacih klubova(ako se ne varam prosle godine bio neki iz Juvea krilni).

          Samo da pozovu Zelalema Amerikanci!
          Last edited by Tobdzija; 28-08-15, 18:30.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • 11111
              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Prvo gojko da ti napisem da si napisao kamaru gluposti.

              Ko je glup piše gluposti, neka te to ne čudi.

              Pod jedan, ne pita se samo igrac da li ce da predje, pita se vlasnik ugovore mnogo vise nego sam igrac, a u ovom slucaju Real nije htio da proda, a i Benzema ocito je dobio garancije da ce igrati u prvom timu, pa nema potrebe da mjenja sredinu.

              Da je Benzema hteo da dođe, on bi došao, niko ne želi nezadovoljnog igrača, a i dobre bi pare dobili za njega.

              Drugo, reci za Arsenal da nije top klub, kao simpatizer istog, ne da je sramotno, vec je glupo. Mi ovdje pricamo o 5. ili 6. najvecem fudbalskom brendu na svijetu, klubu koji kao institucija ima vrijednost od preko milijardu funti, te prihode od preko 350m funti godisnje. Sa zadnjom cinjenicom se mogu pohvaliti samo 3 kluba pored Arsenala, Real, Man United i Bayern.

              Arsenal ima tradiciju, ali sada nije top klub i kao njegov navijač nije mi problem da to priznam i ne mislim da je sramno. Čitavu deceniju nije osvojen ni jedan veliki trofej, mislim na Premiership i Ligu šampiona. Običnog navijača ne zanima vrednost kluba i prihodi ako se to ne potkrepljuje velikim trofejima. Ne mogu svi da svršavaju na ekonomiju.

              Treca stvar, buduce zvjezde, nedokazani igraci kao sto je Lakazet ne treba da kostaju 40 m, vec plafon 20 m. Wenger je bio blizu Suareza, ali Liverpool je kategoricki odbio da ga proda, a klauzula je postojala, ovi nisu ispostovali, a Wenger nije htio da ide na sud da se to rijesava, a Suarez je htio da predje.

              Ponekad treba i preplatiti igrača jer je to investicija za budućnost koja će ti se posle višestruko vratiti.

              Ako Arsenal nije top klub zasto su svjetske klase kao sto su Ceh i Alexis presle u Arsenal, a da ne pricamo o Mesutu Ozilu kojeg ti ne cjenis, ali ostatak planete ga cijeni onom klasom kakva i jeste, svjetska?

              Čeh je top golama, ali nije došao kada mu je bilo 23, već sad kad ima 33 i nećemo dugo biti zadovoljni sa pozicijom golmana. Alexis je jedan od igrača sa kojim sam zadovoljan, rekao sam levo krilo u prethodnom postu.

              Ako ova perspektiva sa svojom prosjecnim godinama od 27, nema perspektivu, onda niti jedna ekipa na planeti zemlji nema perspektivu.

              Ja ti kažem da ova ekipa nema perspektivu i veruj u to svim srcem. Belerin i Kokelan su jedina dva igrača koja mogu da budu bolja nego što jesu, svi ostali su došli do plafona. Vilšer, Ramzi, Volkot i Ox mogu da napreduju ali se to neće desiti jer će ih povrede sputati u tome.

              Comment


              • Kada Goran veruje u nesto svim srcem, bojim se da je to to , a i ako promasi, uvek moze reci da se salio

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Kada Goran veruje u nesto svim srcem, bojim se da je to to , a i ako promasi, uvek moze reci da se salio
                  Ostaje opcija da Gorance sam sebe citira ili stavi u potpis
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ostaje opcija da Gorance sam sebe citira ili stavi u potpis
                    To je neminovno

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ostaje opcija da Gorance sam sebe citira ili stavi u potpis
                      Jbg. jesam bio u pravu za Srbija U20, jesam. Jesam bio u pravu za Vidala, jesam. Jesam bio u pravu za Mesuta, jesam.

                      Mislim da bi mi trebalo verovati i za ovo. Da sam na vašem mestu ja bih to uradio.

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Jbg. jesam bio u pravu za Srbija U20, jesam. Jesam bio u pravu za Vidala, jesam. Jesam bio u pravu za Mesuta, jesam.

                        Mislim da bi mi trebalo verovati i za ovo. Da sam na vašem mestu ja bih to uradio.
                        Originally posted by AK47 View Post
                        Gokara je Brajko ipak vise moj brat nego tvoj
                        28.6.2015. priznajem ja tebe tu su i dokazi
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Drugo, reci za Arsenal da nije top klub, kao simpatizer istog, ne da je sramotno, vec je glupo. Mi ovdje pricamo o 5. ili 6. najvecem fudbalskom brendu na svijetu, klubu koji kao institucija ima vrijednost od preko milijardu funti, te prihode od preko 350m funti godisnje. Sa zadnjom cinjenicom se mogu pohvaliti samo 3 kluba pored Arsenala, Real, Man United i Bayern.

                          Treca stvar, buduce zvjezde, nedokazani igraci kao sto je Lakazet ne treba da kostaju 40 m, vec plafon 20 m. Wenger je bio blizu Suareza, ali Liverpool je kategoricki odbio da ga proda, a klauzula je postojala, ovi nisu ispostovali, a Wenger nije htio da ide na sud da se to rijesava, a Suarez je htio da predje.

                          Ovo za vrednost klubova nije istina, i Celsi i Siti su vredniji od Arsenala. Samo mi reci gde si taj info nasao? http://www.forbes.com/soccer-valuations/
                          A nije istina ni da je Suarez hteo da predje u Arsenal, hteo je da ide iz Liverpula ali ne da predje u Arsenal?
                          Last edited by Brian McShtull; 28-08-15, 19:50.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Mislim da je u pitanju vrednost kluba a ne tima.
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Ovo za vrednost klubova nije istina, i Celsi i Siti su vredniji od Arsenala. Samo mi reci gde si taj info nasao?
                              A nije istina ni da je Suarez hteo da predje u Arsenal, hteo je da ide iz Liverpula ali ne da predje u Arsenal?
                              Nisam ja taj info nigdje pronasao, ja se bavim time i racunam odredjene parametre i pratim berzanske indekse. Recimo danasnja vrijednost Arsenala je 1,587,500.00GBP, za ostale mi je mrsko traziti, a garanutjem ti da vrijednost Citya i Celzija nije ovolika. Samo je United ima vecu market kapitalizaciju od klubova iz Premier Lige jer su oni javno trgovana firma.

                              Sto se tice Suareza, ima interviju i Gardianu, dan nakon sto je poslana ponuda od 40m plus 1 funta, sa naslovom 'Let me leave', a samo jedna ponuda je tada na stolu bila.

                              A ako hoces da me demantujes po pitanju vrijednosti klubova izvoli elaboriraj na osnovu svog znanja, a ne nekog tamo strucnjaka ili recimo Forbesovog clanka koji ne racuna market cap, vec vrijednost brenda iako su za neke stvari takodjer pogrijesili jer slabije racunaju uticaj istoka (Kine), a vise racunaju uticaj americkog trzista, a Arsenal na tom trzistu bas ne dominira.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Phahahaha ali kada Aki krene sa pricom i to jos recima ja se bavim time , tacno da neki novajlija pomisli u najmanju ruku da si neki glavonja u Arsenalu, eventualno Venger licno

                                Comment

                                Working...
                                X