Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da igraju na kontre, ne krasi ih neka preterana brzina.. Voleo bih da igraju Remzi i Kokelan u sredini jer u toj postavci mnogo lakse vracaju posed i vrsi se bolji presing. Videcemo za par sati..
    http://www.skysports.com/watch/video...z8NTn83gBfkcqm
    Last edited by Dimitrije; 24-08-15, 15:29.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Upravo sam došao iz kladionice singlirao keca na nas kvota 1.75 Inače pričao sa par pećinaca što ne izlaze iz kladže svi kažu kako smo debeli favoriti i kako ćemo ih nasankati ali ja sam malo skeptičan plaši me njihova trojka Firmino , Kutinjo,Benteke i verovatno će igrati na kontre što je još gore po nas.
      Lak 1, ljubi te brat, jeste Venger gubitnik, ali ovi vala su zajebali sve redom kakvi su baksuzi.

      Comment


      • Samo da proradi bilo koji od ove dvojice

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          I da igraju na kontre, ne krasi ih neka preterana brzina.. Voleo bih da igraju Remzi i Kokelan u sredini jer u toj postavci mnogo lakse vracaju posed i vrsi se bolji presing. Videcemo za par sati..
          http://www.skysports.com/watch/video...z8NTn83gBfkcqm
          Mnogo toga bi voleli mi al Wengerica ne sisa nikog i sto se toga tice i transfera
          Inace znaci danas ocekujemo nesto ovako. . . . .
          Cech
          Bellerin Mert Kos Monreal
          Coquelin Cazorla
          Sanchez Özil Ramsey
          Giroud​
          I da krenemo kao sa K.P u prvih pola sata ,enegricno i visoko napred ,da damo gol rano pa cemo posle brinuti za kontre
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Kraj Benzemine sage, to bi bilo to
              Druga sezona sapunice "Benzema" izlazi na pirate bayu negde krajem maja sad stavrno ne vidim kog napadaca mozemo da maznemo,Kavani ne ide nikud jer jednostavno nemaju zamenu slicno kao sa Benz.isto i sa Aubameyangom,sve nekako kasno reaguje Arsen,tipicno za njega
              sigpic

              Comment


              • Neka prebaci Remzija na spica!

                Comment


                • Originally posted by Dimitrije View Post
                  Hajde Aki, izvini se ljudima sto si ih lagao.

                  Comment


                  • Ima bar dvije sedmice da sam ja rekao nista od toga, zna Akan, barem njemu u inbox sam pisao.

                    Mozda je bilo moguce, ali odavno je bilo jasno da nema sanse ove sezone jer prije svega Benitez ne moze da nadje svoju vratu napadaca, a pod dva, Real nema potrebe da prodaje, svakako su 'lagani' po kolicini u napadu, osim ako ne namjerava da mu Bejl igra spica.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma, nije Aki kriv, zeleli smo da verujemo u bajke, ja prvi, i to je to. Vrlo verovatno da je Venger pokusao da ga dovede, ali je cena bila previsoka..

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ima bar dvije sedmice da sam ja rekao nista od toga, zna Akan, barem njemu u inbox sam pisao.

                        Mozda je bilo moguce, ali odavno je bilo jasno da nema sanse ove sezone jer prije svega Benitez ne moze da nadje svoju vratu napadaca, a pod dva, Real nema potrebe da prodaje, svakako su 'lagani' po kolicini u napadu, osim ako ne namjerava da mu Bejl igra spica.
                        Ajde, ajde. Prvo se u svoje ime uzvini, pa onda u Kiketovo

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nema šta da se izvinjava Aki može samo da bira muke kojima hoće da ga mučimo Prvo za Vidala sad ovo , pregovori za tamnicu su počeli Wada brat je rekao da neće da te gleda tako da ćeš biti u drugom bloku zatvora gde su su crnci sa skromnim dosijeima koje ubrajaju silovanje , otmice i razna druga teška krivična dela
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Nema šta da se izvinjava Aki može samo da bira muke kojima hoće da ga mučimo Prvo za Vidala sad ovo , pregovori za tamnicu su počeli Wada brat je rekao da neće da te gleda tako da ćeš biti u drugom bloku zatvora gde su su crnci sa skromnim dosijeima koje ubrajaju silovanje , otmice i razna druga teška krivična dela
                              Moramo organizovano da odemo u Sarajevo. Vreme je da junior odgovara za svoje lazi.

                              Comment



                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X