Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Samo ti veruj toj bičarki , pitaj je da ti pošalje svoju sličicu trebaće ti kad odeš u kavez
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ma ovo je poznato od ranije Venger nađe nerealnu metu i kada ne uspe da je dovede ide ono "pa pokušali smo".

        Trebalo je da zagrize i da koliko god traže za Lakazeta ove godine ili Grizmana pre dve i eto ti napadača svetske klase za par sezona, ali Venger ne bi bio Venger...
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Samo ti veruj toj bičarki , pitaj je da ti pošalje svoju sličicu trebaće ti kad odeš u kavez
          Ma ko njoj vjeruje, lupa gluposti, veze ona nema. Smijem se ovim nekim porukama, umirem, cuj za installment kaze slice

          Ja sam davno rekao da Benz nece u Arsenal ove sezone, te jedino ako se nesto fakat promjeni, da ce preci. Pisao sam u ranijim fazama da ga Wenger hoce i da je prica sa njim i sve, al jebiga ne moze, nece Pero da proda i to je to.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Neko ce doci sigurno jer i Venger zna da ce mu se nakon svakog loseg nastupa navijaci, novinari i kriticari popeti na glavu jerbo nikog nije doveo.. Bice nesto, ali ne senzacionalno..

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ma ko njoj vjeruje, lupa gluposti, veze ona nema. Smijem se ovim nekim porukama, umirem, cuj za installment kaze slice

              Ja sam davno rekao da Benz nece u Arsenal ove sezone, te jedino ako se nesto fakat promjeni, da ce preci. Pisao sam u ranijim fazama da ga Wenger hoce i da je prica sa njim i sve, al jebiga ne moze, nece Pero da proda i to je to.
              Ma znam brate zajebavam se
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ma ko njoj vjeruje, lupa gluposti, veze ona nema. Smijem se ovim nekim porukama, umirem, cuj za installment kaze slice

                Ja sam davno rekao da Benz nece u Arsenal ove sezone, te jedino ako se nesto fakat promjeni, da ce preci. Pisao sam u ranijim fazama da ga Wenger hoce i da je prica sa njim i sve, al jebiga ne moze, nece Pero da proda i to je to.
                Brate, tebe zaista ili na robiju ili odrobijat!

                Ne postoji nesto sto ti nisi vec rekao. Imas pokrice za sve.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Koji vam je, odabijte vise od mene sa tim transferima, ja pisem svoja misljena, ne tvrdim da ce se nesto desiti.

                  Po Vesu sam ja kriv za svaki jebeni transfer koji se nije desio, a brat je htio Balotelia u dresu Arsenala.

                  To sto ja pisem ovdje, ako hoces citaj, ako neces preskoci, sta me briga, a ja cu da nastavim da pisem ovo sto pisem i ne namjeravam da se mjenjam.

                  Evo nek dodje AK47 brat i nek fino kaze kad sam mu napisao da nema nista od Benzeme. Jesam pisao da je moguce i sve to, ali je doslo do tacke da se ne moze desiti i shvatio sam to i prestao pisati da je moguce. Mislim LOL.

                  Jedino sto sam pljuvao jeste Gilem Balag, koji je tvrdio da nema teorije da Benzema napusti Real, samo zato sto je senzacionalista i da me nervira i da ga ne volim, ostalo je bilo 99% subjektivno.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Samo za mog brata Akija

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Srecno mali ! da pokidas tamo,prava liga da ojaca malo,malo vise
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Srecno mali ! da pokidas tamo,prava liga da ojaca malo,malo vise
                        Il ce da ga ubiju na mrtvo ili ce da dodje nazad ko terminator sa vizijom
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Il ce da ga ubiju na mrtvo ili ce da dodje nazad ko terminator sa vizijom
                          To to , ako tamo preživi biće leba od njega Čak bi bilo dobro da ovo ubacimo u neku tradiciju kluba tipa te klince kad napune 19,20 godina da pošaljemo tamo na vojne vežbe
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ja ne znam kakve mi uslove postavljamo klubovima kad im posudjujemo ove supertalente. Apropo minutaze. Evo, npr. Gnabri nema sanse da nema mjesta u prvih 11 WBA. Ako ce ga koristiti koliko i Arsenal koji qrac ide tamo.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Gnabry nije 100% spreman da odigra 90minuta. Juce je usao u igru zadnjih 20 minuta ako se ne varam. Zalalem ce da igra mnogo. Chuba igra svaku, Hayden igra svaku. Maitland Nils igra svaku, Welington jos nije spreman, ali je juce odigrao prvu tekmu za Bolton. Martinez brani za Wolwse kao prvi golman. Toral instrumentalan u igri Birmingema. Klaun prvi golman Rome.

                              Igraju djeca mnogo stvarno.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X