Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo ću da kažem za te stručnjake, isti ljudi su nam prognozirali donji deo tabele sezonu nakon što nas je Nasri napustio čak im je to bila udarna vest na SK sajtu tako da toliko o njima , ne želim ni da ih slušam niti me zanima njihovo mišljenje.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Svi su mislili da cemo bit u donjem djelu tabele, a onda Wengerica izvuce iz rukava 5 panicnih transfera i trece mjesto na tabeli.

      Definitivno najstresnija sezona fudbala za mene. 19 puta je Arsenal preokrenuo rezultat, te godine. Plus da ne pricam da je to sezona sa onim brukanjem u Milanu u LP.

      I da posudim kultnu recenicu iz GoT-a.

      Brace yourselfs, BENZEMA is comming!
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jesi bio ti tad na forumu Aki kad su ovi famozni stručnjaci Vlada i drugari sa televizije prognozirali ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nisam brate, sreca, ne do bog. Ja starom poslije brukanja 8-2 rekao Arsenal ce titulu osvojit

          Dobro to trece mjesto je bilo ko tripleta tad
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I bolje što nisi koliko su me tad iznervirali hteo sam da se odjavim sa te kablovske i da ne gledam SK više Ali čika RVP i čika Volkot su demantovali "stručnjake" u najboljem mogućem stilu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja sam te godine imao PL program u HD i sve tekme su se tu gledale, pa nisam pratio te kvazi strucnjake.

              Meni jasno nije kako oni mogu da kazu ovako nesto za odbranu Arsenala, kad Arsenal ima najkompletniju odbranu od top5 timova. Ima stoperski dvojac uigran, a rezerva im sasvim solidan Gabriel i mladi Chambers. U Celziju imas Terija i Kejhila koji su bas uigrani i jos Zoumu kao rezervu, a moze i Ivanovic da uleti na stopera.

              Ove ostale ne treba ni komentarisat, sa raznoraznim Lovrenima, Mangalama i Blindom, vrsnim stoperom.


              Te sezone su odigrali Persie i Walcott za sve pare i jos se Song povampirio, a Rosicky nasao drugu mladost u drugom djelu sezone i milina ga bila gledat. Jedna od najtezih sezona, i vjerovatno sezona spzbog koje Wengera cijenim kao jednog od najboljih menadzera. Sa raspadnutom kicmom tima, nakon ponizavanja na OT dolazi se do te trece pozicije, protiv sviju, majstor!
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kaže pomenuti dvojac, Chelsea je jedina ekipa koja nema rupe ni na jednoj poziciji. Hue hue hue.. Imaju jaku prvu jedanaestoricu, ali dok 2-3 zakažu (danas Ivanović i Fabregas) ne liče ni na što, jer adekvatne izmje nemaju.
                sigpic

                Comment


                • Arsenal je oduvijek u medijima imao los tretman. Mozda zato kaj je Arsene francuz, oduvijek se nekako nas najvise pljuje. Otocki mediji najvise seru Arsenal, ovi ostali kvazistrucni listovi i portali pa tako i nasi samo pokupili fazon..

                  Fabregas nestane na pola sezone u Arsenalu zvoni na sve strane, Fabregas nestane u Chesleau na pola sezone, nema veze osvojio je titulu i slicno...

                  Comment


                  • Dobro , gledajući Čelzi imaju kompletnu ekipu na svakoj poziciji , sad što neko zalaže i odigra loše jbg ljudi su . I naša ekipa nije loša malo mi odbrana škripi ali nadoknađujemo veznim redom gde imamo opasne igrače za rotaciju
                    Last edited by Lord Gangarić; 08-08-15, 20:06.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kaze Junior Fabregas > Ozil to meni pricao Junior koji tada nije znao ko je Ozil
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ja sam misljenja da Arsenal ima najkompletniju ekipu kao ekipu. Svaka pozicija po 2 opcije i sad kad dodje Benzema na napadaca, necemo vise gledat Welbecka u spicu.

                        Pogledas vezni red Celzija i Vezni red Arsenala, ogromna razlika. Arsenal ima 8 igraca koji se medjusobno bore za te 4 pozicije(sa krilima). Jedino Kokelan ima mjesto zagarantovano. Celziju otpadnu Matic i Fabregas, uci ce im Mikel i Ramires. Kod nas ce uci Jack, Remzika, Rosicky, Flamini, Arteta. Otpadne im Hazard ko ce uci, ne moze se on adekvatno zamjeniti, bas kao ni Sanchez, a kod nas gledaj opcija Ox, Walcott, Welbeck, pa cak i neko od onih veznjaka moze na krilo. Ozil otpadne, opet imas 2 opcije. Jedino je spic klimav samo sa Giroudom, ali sad kad Benz dodje, to ce biti to. Kompletna ekipa. Iako bi ja radije da je recimo jos neki veznjak umjesto Flaminia tu, al eto
                        Last edited by maliajnstajn; 08-08-15, 20:14.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Kaze Junior Fabregas > Ozil to meni pricao Junior koji tada nije znao ko je Ozil
                          Ja se za ovo duboko ispricavam svima koji su citali te moje komentare. Ozil je rapsodija od igraca. Fabregas je isto strasan, ali mnogo mnogo mnogooo manje raznovrsan od Ozila.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ja sam misljenja da Arsenal ima najkompletniju ekipu kao ekipu. Svaka pozicija po 2 opcije i sad kad dodje Benzema na napadaca, necemo vise gledat Welbecka u spicu.
                              Nemamo komplet odbranu tojest imamo opcije ali prosečne kao i napad imamo prosek napadače nemamo tih nekih world class igrača na tim delovima igre kao što oni imaju ako ćemo već da upoređujemo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Benzema u Arsenal za 49m funti+5m funti bonusa, 150k sedmicna plata, 5 godina ugovor.

                                Sve zajedno ukupna vrijednost ugovora oko 90 m funti, amortizovana na 5 godina. I neko kaze Arsenal nema para


                                Trebalo bi se znati u ponedjeljak da li ce se desiti ovo.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X