Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vilšir propušta utakmicu,izgleda da neće da rizikuju sa njim zbog povrede,a Balerin verovatno pre Debušija
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma kakva sredina Danilo sta ti je,prava rotacija na beku cuj sredina

      Mnogo ga gotive svi tamo tako da Silva ide na posudbu do naredne sezone u neki fin klub
      Sredina brate, sredina Danilo, neki dm, box to box, tacno ga vidim na tom nekom mestu u rotaciji, jer ce mu slaba biti minutaza na desnom beku, pa da je ovako dopuni. I u takvoj prici Lukas dodje visak i onda krece lik u voz za London, odnosno tripletu.

      Comment


      • Pa i bolje mozda da propusti utakmicu, gurnuce ga na krilo jos Wenger. Prejako bi bilo Ox sa jedne, Theo sa druge strane, a Giroud napred.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Princ View Post
          Sredina brate, sredina Danilo, neki dm, box to box, tacno ga vidim na tom nekom mestu u rotaciji, jer ce mu slaba biti minutaza na desnom beku, pa da je ovako dopuni. I u takvoj prici Lukas dodje visak i onda krece lik u voz za London, odnosno tripletu.
          Brate Danilo je pravi pravcati desni bek i tu ce igrati svaku tekmu ili svaku drugu,evo da ti skratim da ga ne gledas vise kakav box to box Danilo sta ti je covjece udarilo te sunce ovo pa na pripremama on i Carvajal podijelili minutazu.Rafa se kune u njega na toj poziciji jer mu se svidja kako ide prema naprijed imas i izjave i sve ne znam otkud ti jedini na svijetu da ga u vezu smjestis

          Illarra/Kroos/Modric/Casemiro su 4 igraca koja konkurisu za dvije pozicije na zadnjem veznom eto da ti skratim,a Odegard i Silva ce na posudbu
          Last edited by AK47; 02-08-15, 13:09.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Brate Danilo je pravi pravcati desni bek i tu ce igrati svaku tekmu ili svaku drugu,evo da ti skratim da ga ne gledas vise kakav box to box Danilo sta ti je covjece udarilo te sunce ovo pa na pripremama on i Carvajal podijelili minutazu.Rafa se kune u njega na toj poziciji jer mu se svidja kako ide prema naprijed imas i izjave i sve ne znam otkud ti jedini na svijetu da ga u vezu smjestis

            Illarra/Kroos/Modric/Casemiro su 4 igraca koja konkurisu za dvije pozicije na zadnjem veznom eto da ti skratim,a Odegard i Silva ce na posudbu
            Moras Akane da gledas na svet i fudbal malo Vengericinim ocima, msm. i Ozil je plej, pa ga Venger vidi kao krilo . To je ta neka vizija

            Comment




            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post
                Moras Akane da gledas na svet i fudbal malo Vengericinim ocima, msm. i Ozil je plej, pa ga Venger vidi kao krilo . To je ta neka vizija
                Ipak bi u svrhu tog poredjenja svakako naveo LVG-a jer on vidi sve igrace na svim pozicijama sto nam i demonstrira svaki dan

                4 vezna Realu su ti dovoljna za 2 pozicije sta ce ti vise...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ipak bi u svrhu tog poredjenja svakako naveo LVG-a jer on vidi sve igrace na svim pozicijama sto nam i demonstrira svaki dan

                  4 vezna Realu su ti dovoljna za 2 pozicije sta ce ti vise...
                  Nisam smeo njega da spomenem, da me ne optuze da ih opet provociram i da sam iskompleksiran
                  Last edited by Lion; 02-08-15, 13:29.

                  Comment


                  • Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Cazorla; Ramsey, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Walcott.

                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Eto,lepo sam preneo za Vilšira i Balerina a vidim poslušao me je i za Volkota
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Iwobi ulazi u drugom poluvremenu, ima da bude veselo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment




                        • Izgleda igramo na kontre
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Znam da je jos rano mozda za tu prepostavku,al Arsen cini mi se sve manje veruje u Zirua,znamo za sta je to dobro
                            Zanimljiv sastav..,malo smo niski al valjda iz prekida nas nece ugroziti samo ubacimo u 5tu od starta sa Teom i Oxom
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Znaci fantasticno za Ozila, jos da je tu Sanchez na levom krilu pa da uposljava redom Thea,Oxa i Alexisa milina! Odoh ja da rucam lepo, pa da uzivam u spektaklu!

                                Cujemo se posle meca i na poluvremenu, ja ne mogu sedeti za kompom i gledati neku utakmicu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X