Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Henryj View Post
    Kad ce Draxler.
    Koji ce nam Draxler, bolje Reus, mada ne verujem da ce Reus napustati BVB. Draxler ako odlazio ide u Juve.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ajd koji put skuzite sarkazam. Nije tesko. Vjecito nas se povezivalo s likom zadnjih prijelaznih rokova, a nikad da dode..........

      Comment


      • Kos the Boss

        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by Dejan78 View Post
          Ma da, kupujemo sva krila ovog sveta

          Vrlo lako može da se ostvari moje predviđanje da je sa Čehom i završen prelazni rok za Arsenal
          U suštini i koju poziciju da kupiš kad na svakoj imamo solidan prvi izbor i solidan backup . Koga god da dovedemo moraćemo da prodamo nekog , vidiš i sam kako je Woja brat nafuran na pozajmicu ni kriv ni dužan.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Venger je pricao da nam fali golova, ali da ih ocekuje od postojecih igraca.. Verovatno od Ozila i Volkota..

            Comment


            • Baš pre neki dan sam gledao statistiku , bas smo slabi po tom pitanju dali smo 70ak golova ove sezone u PL , sećam se da smo imali dva manje od Čelzija kog svi optužuju da igra autobus itd , mada meni ti golovi i nisu bili problem koliko mi je odbrana bila .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Evo ovog malog iz Ajaksa smo potpisali

                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Prebacicemo ove sezone preko 100 golova u PL
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Comment


                      • http://www.arsenal.com/news/news-arc...s-roma-on-loan

                        Sluzbeno

                        Comment


                        • Gledao sam snimak sa aerodroma , i protiv Wolfsburga kad smo igrali bio je na tribinama mnogo je skenjan celom ovom pričom i nekako mi ga je žao
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Henryj verovatno sad suze roni za njim
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Meni je samo zao jer je unklubu vec 10 godina, imao je potencijal, ali je u glavi razjeban
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dobio je postenu, rekao bih i vise nego postenu sansu na mjestu prvog golmana gdje je proveo nekoliko sezona. Decko je nezreo u glavi, od njega nikad world class golmana, sretno mu, nek se ne vraca.

                                Comment

                                Working...
                                X