Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam mogao da gledam drugo poluvreme. Kako smo igrali? Je l' usao neko pa napravio razliku ili je sve vreme bilo isto?

    Comment


    • Onaj ludak Alexis vec trenira na nekoj plazi u Cileu. Budala umjesto da odmori jos par dana i fino dodje da trenira, ne mora on da se upregne ranije
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Onaj ludak Alexis vec trenira na nekoj plazi u Cileu. Budala umjesto da odmori jos par dana i fino dodje da trenira, ne mora on da se upregne ranije
        Da odrzi korak sa ekipom,mora da je gledao meceve

        Originally posted by Dimitrije View Post
        Nisam mogao da gledam drugo poluvreme. Kako smo igrali? Je l' usao neko pa napravio razliku ili je sve vreme bilo isto?
        Ox kad je usao pokazao svoju eksplozivnost klasicno,i malo smo vise kontrolisali mec u drugom za razliku od prvog pol.inace MOTM je bio
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ja uvijek gledam te fudbalere s kim bi ja volio da igram barem 5 minuta...svaka cast Sanchezu i ovim snagatorima,ali realno s Ozilom bi najvise volio igrati barem na par minuta pa i sa Jackom ne poricem to kad je u pitanju ova ekipa Arenala
          Ja bi sa bratom Gokarom voleo da odigram barem 5 minuta , mani me ove boranije Ozil i drugovi !
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Ja bi sa bratom Gokarom voleo da odigram barem 5 minuta , mani me ove boranije Ozil i drugovi !
            Ne laži sada, ti bi da odigraš par minuta sa velikim Lordom

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
              Ja bi sa bratom Gokarom voleo da odigram barem 5 minuta , mani me ove boranije Ozil i drugovi !
              Brate Gang za tri minuta bi od tebe napravio Robija Faulera.

              Spoiler

              Comment


              • Arsenal boss Arsene Wenger has confirmed youngster Jeff Reine-Adelaide will not be sent out on loan next season.

                The 17-year-old attacking midfielder made his first start for the club in their 1-0 win over Wolfsburg on Sunday.

                "He looks very promising, but he needs to work with us now for a year with the first team, to play with the U21s and develop," Wenger said after the match.

                "There is a fantastic potential there and he will stay with us."

                Do jaja uveo ga Wengerica u akciju

                Originally posted by Ser Aleksa View Post
                Ne laži sada, ti bi da odigraš par minuta sa velikim Lordom
                Bih ja ali Lord ne prima smrtnike kao učenike vidi šta je od Mesija i Ronalda napravio a samo im pokazao dva pokreta
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nije to ništa čudno, slabo kad je igrač koji je tek došao u Arsenal išao na pozajmicu.
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Sta je sa onim malim poljakom sto je dosao prosle zime? Jel lik povredjen? Zasto njega neuigrava na DM, koliko se secam solidno je placen za te godine...

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Sta je sa onim malim poljakom sto je dosao prosle zime? Jel lik povredjen? Zasto njega neuigrava na DM, koliko se secam solidno je placen za te godine...
                      Trebao je da igra na Emirates kupu ali je imao neku bas zajebanu infekciju, pa nije. Tesko da cemo mi Bielika viditi uopce ove sezone osim ako bas ne bude bolestan na treninzima pa bude igrao u COC-u.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        "There is a fantastic potential there and he will stay with us."

                        Do jaja uveo ga Wengerica u akciju
                        On ne salje ekstra potencijale okolo. Vidi se na momku da je as od prve sekunde. Tako je i Đekica i Ox odmah bacen u vatru, Walcott je isto ostao odmah u klubu, nije slan okolo itd...

                        Comment


                        • Bas hteo da napisem da ce se mozda Hajdenu pruziti sansa na dm, ali vec ste pisali o tome. Kakva je golmancina Cehara, najjaci na svetu. Ne bi mu ovi zeleni gol dali, da do sutra igraju. Resava Komjuniti Cehara.

                          Inace, govorio ja Lordari Gangu koji je hteo neke barabe da dovodi na stoperskoj poziciji, da nam novi stoper ne treba pored Gabriela i Cembersa, a to je ova tekma potvrdila. Na nama sada ostaje samo da se nadamo da Vengerica sto pre makne Pera iz prvih11.

                          Comment


                          • Jos cemo opet morati cekati povredu Pera, kao sto je bilo sa Artetom(pa je Kokelan dobio sansu), pa da onda umesto Pera uskoce Chambers ili Gabriel.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Chambers je jos jako mlad, treba jos dosta uciti ne bi ga ja jos na redovnoj bazi trpao u prvu postavu.

                              Comment


                              • Samo da ne forsira Chambersa na poziciji desnog beka, po meni se tamo bas ne snalazi, najbolje bi bio kad bi ga forsirali na DC.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X