Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odes da skines s kurca 2 ispita i dodjes ovdje, dernek.

    Idemo redom.

    Limeni, nemoj da ti Gangara vinjak pod kljuc stavi.

    Onda prica oko Beksa je besmislena. Bekam je genijalan fudbaler bio, koji je prije svega znao primit loptu i poslat bogovski pas i zavalit slobodnjak zmireci, a o centarsutu ne treba ni pricati.

    Remzika je druga stvar, Pep ili Klopp ili Cholo bi svrsili na priliku da ga potpisu jer frajer trci ko lud i otvara prostor, plus je solidan paser i zna dat go, ali ne zna primit loptu caca ga jebo.

    Sljedece, Sandu, da je Arsenal 2013. zaposlio Gvardiolu, tek tada bi Arsenal imao vise trofeja u svojim vitrinama. Da je zapsljen bilo koji trener 2005. kada su banke trazile da potpise ugovor na 5 godina da bi odobrile kredit, odnosno znaci 2006. jer tad mu je isticao ugovor, Arsenal bi mozda osvojio neki kup i sad bio na nivou Evertona zbog sjebane situacije. Ovako je klub u savrsenoj poziciji da napreduje narednih 100 godina.

    Razlika izmedju mene i vas jeste da ja gledam 100 godina unaprijed, a ne od septembra do maja. Volio bih i ja da se osvoje trofeji, triplete kvadruple, picke materine da se dominira svijetom, ali sam svjestan da je ovo sve dio procesa da bi Arsenal dominirao kasnije. Ako moram da biram izmedju 15 godina patnje, te nakon toga 50 godina vrhunskih rezultata i trenutnih 5 godina vrhunskih rezultata i narednih 20 godina mediokriteta, ja biram ovo prvo.

    Sto se tice makjavelizma i narcisoidnosti, pokusavam da se nakanim da uradim dark triad test. Znam biti manipulator vrhunske klase, ali ne volim manipulisati, ako dodje do toga onda je iz osvete uglavno, i ta kompanije sto kazes da sam pricao, i ona bi bila iz osvete nekih privatnih razloga, ali to je nebitno. Murinjo je ima izrazene sve lose osobine tog dark triad testa, i ne svidja mi se kao osoba. Ja kad ga vidim, pomislim ovaj bi me isjeko cim bi mu ledja okrenuo. Takav osjecaj mi daje, a taj prvi 'gut feeling' fakat rijetko grijesi, do sad samo jednom, al se na kraju ispostavilo da sam ipak bio upravu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Znaci Aki, 15 godina patnje ce uskoro da prodje pa cemo da vidimo sta ce biti. S tim sto tada svakako Venger nece voditi Arsenal. Pa ces ti uvek moci da se vodis onom "E da dekara Arsen nije radio to sto je radio prethodnih 15 godina kurac bi sada neki drugi menadzer sa Arsenalom "kupio kajmak"." Da kako da ne.
      I jos jedna stvar vrhunski rezultati (trofeji) automatski donose i ogroman novac.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Hvala Vam drugari <3 još više ste mi ulepšali ovaj ovako prelepi dan.



        Vinjacic kod Gangare imate svi. Gangaro pisi na veresiju
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Znaci Aki, 15 godina patnje ce uskoro da prodje pa cemo da vidimo sta ce biti. S tim sto tada svakako Venger nece voditi Arsenal. Pa ces ti uvek moci da se vodis onom "E da dekara Arsen nije radio to sto je radio prethodnih 15 godina kurac bi sada neki drugi menadzer sa Arsenalom "kupio kajmak"." Da kako da ne.
          I jos jedna stvar vrhunski rezultati (trofeji) automatski donose i ogroman novac.
          Wenger je osoba koja je napravila ovo sto je Arsenal trenutno. Bez njega, jok. Arsene je zrtvovao sebe za Arsenal, odnosno nije narcisoidan. Imao covjek priliku 2 puta u Real da ide, cekao ga bijanko cek PSG-a, zvale ga repke. Barcelona ga isto htjela. Da se ne zajebajemo, covjek je obezbjedio Arsenal za narednih 50 godina najmanje, da se ne brinemo.


          A onaj gore interviju, ko god kaze da Wenger ne moze da motivira igrace, samo to nek pogleda. Prva 3 minuta videa su najveca motivacija svima u zivotu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Sto se tice makjavelizma i narcisoidnosti, pokusavam da se nakanim da uradim dark triad test. Znam biti manipulator vrhunske klase, ali ne volim manipulisati, ako dodje do toga onda je iz osvete uglavno, i ta kompanije sto kazes da sam pricao, i ona bi bila iz osvete nekih privatnih razloga, ali to je nebitno. Murinjo je ima izrazene sve lose osobine tog dark triad testa, i ne svidja mi se kao osoba. Ja kad ga vidim, pomislim ovaj bi me isjeko cim bi mu ledja okrenuo. Takav osjecaj mi daje, a taj prvi 'gut feeling' fakat rijetko grijesi, do sad samo jednom, al se na kraju ispostavilo da sam ipak bio upravu.

            Opasan si ti po citanje, kad vidim tvoje ime na forumu restartujem komp, ovakvu manipulaciju u zivotu nisam vidio.

            Comment


            • Originally posted by Zona View Post
              Opasan si ti po citanje, kad vidim tvoje ime na forumu restartujem komp, ovakvu manipulaciju u zivotu nisam vidio.
              Prvi post!



              Decko imas 2 vinjaka

              I mi smo mislili da je Fergi obezbedio United za bar 10 godina.. Kad ono Mojes.. Izlape ljude po stare dane. Neminovno je to. Nista protiv Arsenala, samo doza realnosti. Nista
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Bikini, što bi rek'o Zvonko Mihajlovski

                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Originally posted by Zona View Post
                  Opasan si ti po citanje, kad vidim tvoje ime na forumu restartujem komp, ovakvu manipulaciju u zivotu nisam vidio.
                  Ostavi ga ugasenog, nema potrebe da ga palis.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ovdje svi dobro znaju koliko volim Bekama, ali je elementarno neznanje davati mu samo pas, dugi pas i centarsut. Jer je covjek bio nestvarno fizicki spreman i nestvarno je trcao i sa 18 i sa 35 godina. Krvavi radnik kakav je rijetko radja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eto aki razmislja sto godina unapred a ne od septembra do maja, mada jedno prica u avgustu tj tripleta picke materine, izmasta sta ce biti i kako ce biti, izbaci elaborat kojekav, onda dodje septembar... ne maj, vec jbni septembar i krene totalno druga prica, izgovori picke materine u novijem obliku. Nebitno je to sto on menja misljenja na mesecnom nivou vec da razmislja sto godina unapred Lepo neko rece paralelni univerzum

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ovdj svi dobro znaju koliko volim Bekama, ali je elementarno neznanje davati mu samo pas, dugi pas i centarsut. Jer je covjek bio nestvarno fizicki spreman i nestvarno je trcao i sa 18 i sa 35 godina. Krvavi radnik kakav je rijetko radja.
                        I odradio je svaku poziciju koja mu se dala i nije izmisljao toplu vodu. Vrlo jednostavan fudbaler, dobar za gledanje. Bez puno komplikovanja.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jel za njega rekao Fergi, dovoljan mu je bio jedan trening posle povrede i u formi je?!
                          Last edited by l1m4r; 02-09-16, 20:02.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Jeste, posle povrede mu ne treba po 10-15 minuta, par treninga i spreman je da igra 90 minuta.

                            Profesionalac do srzi, desni vezni moze, desno krilo moze, vezni moze, zadnji vezni isto moze. Nikad mu niko ne moze oduzeti radnu etiku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Trebao bi malo da ohladi sa ovim nebulozama stvarno, simpatičam je ponekad, ali u većini slučajeva naporan.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Jeste, posle povrede mu ne treba po 10-15 minuta, par treninga i spreman je da igra 90 minuta.

                                Profesionalac do srzi, desni vezni moze, desno krilo moze, vezni moze, zadnji vezni isto moze. Nikad mu niko ne moze oduzeti radnu etiku.
                                Najgore sto misle da Ramsey nesto spec trci vise od Beckhama, istina da velsanin trci ko muva bez glave, al ispada ko da je duplo spremniji, a to nije ni blizu istine.

                                Comment

                                Working...
                                X