Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Prvi put nakon dosta vremena da je pobjegao od 4-2-3-1
    Furao je 4-1-4-1 često prošle sezone.

    Zbog overdoza sličnoprofilnih ofanzivno orijentisanih igrača i neukomponovasti zbog povreda najčešće gube oblik formacije, a odatle dolaze nevolje u odbrani i jeftini golovi. Kokelan je značajno popravio stvari, mada meni je tu sumnjivo što ga je do istog više doterao splet okolnosti nego što je on to taktički nanišanio.

    Comment


    • Što je to sumnjivo? To i jeste slučjanost, ali u tome i jeste lepota fudbala...
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Originally posted by Dejan78 View Post
        Kako ja vidim on je zadovoljan ovime što ima, i teško će i naći nešto bolje a da se ne odrekne nekoga od svoje "dece".
        Zadovoljan sam i ja, ponavljao sam vise puta da mi je cist dost ovaj tim koji je sad tu i da ih se strasno podcjenjuje stalnim zazivanjem novih pojacanja. Imamo finu ekipu

        Comment


        • Originally posted by Tom View Post
          Furao je 4-1-4-1 često prošle sezone.

          Zbog overdoza sličnoprofilnih ofanzivno orijentisanih igrača i neukomponovasti zbog povreda najčešće gube oblik formacije, a odatle dolaze nevolje u odbrani i jeftini golovi. Kokelan je značajno popravio stvari, mada meni je tu sumnjivo što ga je do istog više doterao splet okolnosti nego što je on to taktički nanišanio.
          Pa sjecam se protiv Evertona kad je Ozil igrao krilo tada je ta formacija imala svoj debi...meni je ta njegova 4-1-4-1 vrlo bliska 4-2-3-1,a ovo je evidnetna promjena jer ce na preporuku nas forumasa( ) igrati sa dva igraca u napadu sto je recimo daleko veci prelaz nego sa ove prve dvije spomenute opcije

          Ti si u pravu svakako i za ovaj prvi dio,a i za Coqa jer se postavlja pitanje da li bi ikad zaigrao da nije nevolja bila...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Da nije bilo povreda sada bi mi ovdje plakali za Morganom i ostalim DM-ovima

            Inace ono sto je juce bilo zanimljivo jeste da je Walcott igrao na krilu i u spicu u isto vrijeme, neka free rola kao Sanchez, samo malo direktnije.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Dejan78 View Post
              E deco, prestanite se nadati, neće Wenger dovesti nekoga zato što vi mislite da treba Arsenalu.
              Rasprava i jest uglavnom o tome kako nadomjestiti nedostatak vrhunskog napadača koji vjerovatno neće doći. Ja, lično, nadam se stoperu i lijevom beku u slučaju da Monreal ode. Strah me ako ostanemo na Gibbsu.
              sigpic

              Comment


              • Monreal ne ide nigdje. Klarifikovsno mnogo puta od samog Monreala.

                Flamini ode izgleda. Prvi put u njegovoj karijeri ce biti placeno neko obestecenje, sto se mene tice ne mora, evo im ga dzabalesi
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sada nas povezuju sa Edinom Dzekom.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Emirates Cup počinje uskoro. Raspored utakmica po našem vremenu:

                    SUBOTA, 25.7.2015.

                    15:00 VfL Wolfsburg - Villarreal (AS1)
                    17:20 Arsenal - Lyon (AS1)

                    NEDJELJA, 26.7.2015.

                    15:00 Lyon - Villarreal (AS1)
                    17:20 Arsenal - Wolfsburg (AS2)
                    sigpic

                    Comment


                    • Pojavila se priča u El Confidencialu da Benzema hoće prvo da vidi ima li mesta za njega u Realovih prvih 11, ako ne bude onda ne odbacuje mogućnost prelaska u Arsenal...
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Jon Toral prosuzio ugovor kaze Kike Marin.

                        Francuzi procaju o Mutinju da bi mogao kod nas, sto i nije previse lose
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Sada nas povezuju sa Edinom Dzekom.
                          Prije par godina radovao bih se ovom transferu. Danas ne! Nece Dzeko mnogo doprinijeti kvalitetu ekipe. Cak bih rekao da je Giroud evidentno bolji igrac u ovom momentu. Ali recimo da bi transfer Jovetica bio fantastican potez! Jovetic bi nam u kakvoj god formaciji i kombinaciji igrali veoma dobro dosao! Novi Tevez ako najhitnije pocne redovno igrati.

                          edit: Ne bi bio ni skup s obzirom na okolnosti. Ispod 20 miliona svakako.
                          Last edited by Ves; 20-07-15, 19:08.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ide Dzeko u Romu.

                            Novi dm sa kojim nas povezuju je Bilja iz Lacija

                            Comment


                            • E samo vam jos Moutinho treba.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mi smo se povezivali sa Jovetom pre nego što je otišao u Siti , čak smo i slali ponude ali nas je Siti prešišao tako da verujem da je Wengerica još uvek zainteresovan za njega . Što se Džeke tiče nije nikakag upgrade u odnosu na Žirua .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X