Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Leno golman ali imam utisak da stagnira u poslednje vreme,da brani na jednom istom nivou. Ko zna,mozda bude bolji u Arsenalu,ako bude,dzekpot za vas.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Ode nasa vecita nada Jack u Fener. Bas mi je to cudan potez, tesko je zamisliti nekog engleza u turskoj pogotovo njega koji je citav zivot bio u engleskoj. Neka mu je ave najbolje, daj Boze da dostigne neki nivo i da se nametne da ga vratimo jednog dana da zavrsi ovde karijeru. Mogao bi Ozil njegovim stopama vrlo brzo.

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Ode nasa vecita nada Jack u Fener. Bas mi je to cudan potez, tesko je zamisliti nekog engleza u turskoj pogotovo njega koji je citav zivot bio u engleskoj. Neka mu je ave najbolje, daj Boze da dostigne neki nivo i da se nametne da ga vratimo jednog dana da zavrsi ovde karijeru. Mogao bi Ozil njegovim stopama vrlo brzo.
        Kada je mogao Kazim-Kazim moće i Džek [emoji6] al jeste čudno videti Britanca u srcu Turske.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Daj Ramzija da zavrsimo,za ostalo cemo lako,Jacka polako sam preboleo
          sigpic

          Comment


          • Lukas Toreira pokidao sinoc, jako me podseca na Kantea, samo sto ima bolju tehniku, igrac za kojim placemo od Gilberta Silve, jedva cekam da ga vidim iza Remzija i Ozila, pun pogodak, Ronaldo nije imao sanse ni udarac da uputi pored njega.
            Zainteresovani smo za Mejera iz Salkea kojem je istekao ugovor i sa njim bi kompletirali tim, taman to krilo i spremni smo
            Last edited by krele90; 01-07-18, 12:14.

            Comment


            • Danas ocekujemo ozvanicenje Sokratisa. I meni se svidelo kako je Toreira odigrao, bas je srcan i borben i stvarno grize, takav tip igraca nam i treba, a i dobro je tehnicki potkovan. Nadam se da cemo realizovati njegov transfer. Dosta vise manekena i mekusaca poput Bellerina, Iwobija, Ozila.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • [TW]1013815002720014336[TW]

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Evo baki popravljeno
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta je popravljeno?

                    Comment


                    • Nisi stavio kosu crtu na kraju koda /TW

                      Comment


                      • Meni je normalno prikazalo, ili sam nešto predvideo. Hvala na ispravci, nisam skontao o čemu se radi

                        Comment


                        • Cembers produzio ugovor, mislim da smo zavrsili sa stoperakom pozicijom. Nece vise biti pojačanja. A i generalno doveli smo 4 igraca na goruce pozicije. Ostalo u zavisnosti od odlazaka. Ali mogao bi ovo da bude jedan od najboljih rokova

                          Comment


                          • Jos Torreira da se ozvanici i ja zadovoljan.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Mesut je dobio desetku i zvanično, ko li će dobiti broj 11?


                              Last edited by Dejan78; 03-07-18, 14:52.
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Cim Urugvaj ispadne nadam se ne skoro [emoji23]
                                Originally posted by Tobdzija View Post
                                Jos Torreira da se ozvanici i ja zadovoljan.

                                Comment

                                Working...
                                X